Отговори
# 135
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 390
"TMS- синема лав стори" прИдставяяяяя... Whistling

Сцена- "Евлянднахме сЪ..."
Участват: АшкъмитИ... Laughing

РУмЪнтичнУ гедже в планината...снЕг се сипе на парцали....щом се сипе 'начи вАли...и е пухкаВ и е мек...също снЕг. Wink Емко е приготвил изненадка...ше ста'а тва гедже ко ше ста'а... Joy

Емко- Ех милооооо...ка съм те нагласил бу гедже...нема къде да мърдаш начи...приготвил съм сватбята...платил съм ко тре'а...ся остана те зеем за жена и ти счупим прозорчето вечИ...толко време търпим....ни мойм поЙче...само да нъ мъ изненадаш пак и да ме пратиш да палим...ама поне пръстен не съм зел го метам от яд у гората ся...опссссс...влезнах...чей да й кажем се облича и да одиме вънкя, че замръзна служитела на общината...горкия....къФ зор беши да го довлечем до тукя...тре'еше го отвлИчем...ама си стру'а...ся ш съ прайм на гамен...шЪ трошим джамче...ох лееее...още малко остана...а, облечИ съ...чей затворим очите...така...оп са...тръдъдъдъддъъъммммм...изненадкааааа..зейме за мъж...ей ся виднага...ка сме си...тая па бабето ко й тръгнала с туй пИрде...ко ми грозиш булкята бе бабе...тя послИ шИ кай че не ме й познала...и нИ знаЙ за кой се е женила....алоооооо...оф, аре с пИрдето...само съ зеем най накрая...
Ферка- Ха, ко стана...шъ ста'ам жИна...едвам се уредих...трала-ла-ла...ста'ам Сарафоолу...пукнете се сички...гледайтииииииииии....завиждайтиииииии...Емко мЪ зе...чей го цунем ся да е по протокол...малейййй ко убаво свидетелство си имам...тоА ме е снимал до къде съм спала....ох сладурчеееее...отече вече....мой си ...мой мой....аре ходиме вътре, че получих заноктица вечИ...ха така...и ся кво? Опссссссссссс...охооооо...тва го бех забрайла...тоя ше иска да ме отразява...ами ся....аз не се даам пък... Crossing Arms Кога се давах...той не ме щея...ся аз не щем...па кат се дам...кой шЪ ме гони и ше търчи по менИ?Ся тре'а да вичеркамИ...шъ съ расуквам ся...ше разсъжда'ам над живота....опсссс...ма той нетърпеливко...ей палавник.....нема ти дам ся...глей и нощницата ми тукя...с тая нощница ни ста'а...минали япът не върза...иде....седа до мени...опс не ме барай ся...че пуснем ли да бараш...не мое се отъвнем...ся прайм редовния номер на всека уважаваща се жена..."Лошо мие...не ми е добре...ама ич"...нема начин да не фане дикиш...
Емко- ан така...ся сао влези вътре и си паднала...ох, лелееееее...чей ти манем пИрдету че ми дразни...те цунем ся....опссссс...ко стана? Тя съ дърпа...чей ся по еднакво ше карам...Фера ме кара вичерками...кви вичерки бе милооооо...аз мислим с теб да вичерям ей ся....ех беееее...аре ши вичераме...ко да ям...то ми приседа ся...чей да и сипем малко винце се натреска....ама не искам ся пияна жена...заран шъ кай че съм я насилил....и айдеееее....пак скандали...аре мацо...вичирахмИ, пихмИ, говорихмИ си...ся дай по същество...ай легай, че не моЙм поЙче....чей я остайм се преоблича сама...ся нема я карам ми прай стриптийз...друг път... Mr. Green Ся по еднакво...ади готова е...седанала у креватя и ме чака....радост, радост... Party Party Party
А...що ми се гърчиш ся...аре бееее...те пак се фанах за палците...лошо и било....ко да я прайм? Аре ше отложим за утре...ше теглим една молитва...ага утре ме огрей вече... Praynig

Фера ме кара вичерками....кви вечерки бе мило....аз мислим с теб да вечерям ей ся..... Зизу  Joy Joy Joy Laughing Laughing hahaha

...По едно време Фера вика на Емко...Ашкъм ади си ходим,чи нещо ми са прийска ма джигонастриш и да ма цуняш по шийгунчито...Емко като чу му са заглади косъма и и вика добре ставаме пък и си вика на ум ся е моментя оле оле оле ма после тряа и намествам джама,че ко и праят проверка ши разбирът,чи е открехнат ма посля ши му мисля...
трябвало да и намества джама, чИ щял дъЙ открехнат smile3532

Оф, не моем вече ...умиргам от смях...ей тъй съм вече   rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 136
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ай ся да видиме ко' речИха у хаберите...
Шок! ШОК! ШОК! Хабер бу гюн..." да целуЙми ръката на Чепика...Фера сао на там ме тика"

Необикновен ден у ап.10...сутринта Емко е разджангатрял ламаринт'ти на Ферка...толко убав ден скоро не е имал...и сичко тва зарад ЙединЙето д'вечирка у Чепика...сЪ запознай с родата...кееееееф... Party Party Party
Сао на вИчерки го кани Чепиков....мнооу добре се отазява на половия живот на Емко....е тъй щастлив... Heart Eyes Grinning

Слизат ашкъмитИ по стъпалата у мЪзата...там сЪ разиграва "24 китчен" Хатиджету сЪ вихри у мутфака...та пушък се дига мнооу гозби...се отбрани...особено мантЪ-ту й  дет се прочуло чак в Арабия...
Чук, чук...кой ше ни отвори тук...? питат ашкъмитИ... Whistling

Отварят...Емко се наема посока Чепиков...
Емко- оооооо, дедко...ела те цуним по кунката ся...а видиш как шЪ мЪ ловка щерка ти...ай ся не ми се прай на недостъпен...ко си пода'аш кунката плахо....чшшшшшш...найш ли кой щи праска Цел'фанитИ по кунката? Бен...Емир...агата на геджето....сао дето щерка ти не да'а се вихрим...ама ако ме държи дома тъй кат снощи и сабах...не'ам против...ан тъй...скива ли, че не боли...ай ся да седнем тукя до родата...тоя па къф е бастун...майкоооуууу...у коя рода съм се намерил... Crazy
Нищо, за Ферка си заслужа'а...ама тоя верно голем бастун.... Joy Ся се смеем на ум да не обидим жената...чи нея ми пусне д'вечирка...
Чепиков- тоа па кво ми се лигавчи по кунката ся...аз нъл знайште, че не щем...ама нема ся се излагамИ пред родата ме разнасят на село, че не позна'ам зетя...ох, как клекнах...и ся кво, не мое се отъвнем от тия навлеци вечИии...така добре си бех до вчера...кой па на Акиф отпуска му дадИ да доЙ ми разваля харашото...нищо, ай от мен да минИ..ама съм се напрегнал...даже и оня Корайчик ми дошел...за кво са ми тия бееее....аз съм си самодостатъчен...ара да иДемИ и да сЪ свършва...алооооооууууууу...аскера от Арабия...ко ми каниш гости сека вечер бееее...тв атука да не ти е РИЦ? Ааааааа...ся па и дИпутатИна да дойДи...па и оня навлек дъртия Сарафоолу с Перхидрола....тцтцтцттцтцтц...сус бее...да не'ам тризонет та си ми ги заканил све....ко стана ся....тре'е утре па се набутвам с парекя....чшшшшш....сус ти казах....ох, сла'а богу...ония нема идват и младите ги нещат...Аллах мЪ обича...нема има утре госке...само се свърши днескя...ше одим по терлици и ме нема...не моем така веке...сички се научили дома да идват...те я па и тая сна'а ми....простачка...краднала от дИпУтатИна...ама оооууу...глей как ме изложи пак маааааа....до кога ше одим с наведена глава ся....? ooooh!
Мър добре чИ съ изказа неподготвИна та тия младите се напрегна'а и айде дръс из вратата си одат по къщята...ей най накрая спокойствие...чей пием АпчИ...и си легам...утре ш' съ срамувам в ъгъла....мноу се уморих от гости.... Crazy

Последна редакция: сб, 07 сеп 2013, 19:00 от ~Зизу~

# 137
  • Мнения: 1 276
Малко помощ
Сега се туитва ей туй CagatayUcArti BirCiksin- ко значи newsm78

Брях, и аз не мога да разбера какво значи това... newsm78

Значи, че феновете искат Чаатай да отиде в 3+1. Това било предаване като Беяз шоу, само че по Стар тв! Peace

# 138
# 139
  • Мнения: 1
Мога ли да ви помоля да ми кажете къде има събрани на едно място всички серии с бг превод?  Клкото и да ми се иска ми е невъзможно да прегледам всички теми до момента Embarassed . Благодаря ви предварително  bouquet

# 140
  • Мнения: 26
Релакс  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

Зиз  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 и ощииии ли им чей прочетем и тогаз ш публикуувамИ

и за тва новУтУ  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

ся да ви каем Бай - бай оти ши одим на море  smile3508 ще гледам да се включа бу гедже и после оттам   grinning039

# 141
  • Мнения: 0
Здравейте Hugздравейте Hugздравейте Hug
Брей, 4 дни ме няма и 4 теми за четене . То си има и българска поговорка "Луд умора няма " Peace

На всички колажите прекрасни   bouquet

На Ирка клипчето чок романтик   bouquet

Зизу и Релаксче , ей тез коментари ако бяха на онлайн гледането , драмата щех да я възприема много по -леко бе  . Че то в живота драма , у филма драма , аман от драма бе ! Hug
 
Ренка се завърнала  Laughing. Ренко , барем меткай по некой байряк за Лудогорец , че се падат като те няма Laughing

М.М (мойто милото) решило да види с кого му изневерям аджеба нощно време и влезло у темата кат ме няма #2gunfire , щот мий в отметките и профила отворен  Embarassed ужас !

Чело , ама нищо не разбрало . Вика тез на какъв език си говорят и за какво става на въпрос хич не вдянах  newsm78. Аааа , викам сега няма да ти превеждам от диспансерски език !

По таз причина съм с дигизировка  , ама надали . Ко ми пука !

Хайде до скиф , приятна вечер на всички   love001. Всичко ексиленд да вий newsm51

# 142
  • Мнения: 0
Зизу rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

Медена Hugсветни ме коя си че Embarassed

Цитат
М.М (мойто милото) решило да види с кого му изневерям аджеба нощно време и влезло у темата кат ме няма #2gunfire , щот мий в отметките и профила отворен  Embarassed ужас !

Чело , ама нищо не разбрало . Вика тез на какъв език си говорят и за какво става на въпрос хич не вдянах  newsm78. Аааа , викам сега няма да ти превеждам от диспансерски език
Joy Joy Joy Joy

Хайде Ноле newsm44

faneto няма ги бтв не дава трие ги Peace

# 143
  • Мнения: 0
Зизу rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

Медена Hugсветни ме коя си че Embarassed

Цитат
М.М (мойто милото) решило да види с кого му изневерям аджеба нощно време и влезло у темата кат ме няма #2gunfire , щот мий в отметките и профила отворен  Embarassed ужас !

Чело , ама нищо не разбрало . Вика тез на какъв език си говорят и за какво става на въпрос хич не вдянах  newsm78. Аааа , викам сега няма да ти превеждам от диспансерски език
Joy Joy Joy Joy


Скрит текст:
Баба Мая съм .  Уж съм нова , но ви чета от 20 тема  и  ми разнообразявате животеца ! newsm10
Хайде Ноле newsm44

faneto няма ги бтв не дава трие ги Peace

# 144
  • Мнения: 0
Медена сетих се Laughingот скорошните луди си Mr. Green

# 145
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Малко помощ
Сега се туитва ей туй CagatayUcArti BirCiksin- ко значи newsm78

Брях, и аз не мога да разбера какво значи това... newsm78

Значи, че феновете искат Чаатай да отиде в 3+1. Това било предаване като Беяз шоу, само че по Стар тв! Peace

Ангелче, Hug благодаря!  bouquet Гледам 3...1 и не мога да разбера нищо... Rolling Eyes

# 146
  • Мнения: 2 786
Зизунчи, Релакс,  smile3532 rotfImbo smile3532 rotfImbo smile3532 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo не мога се съпра  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

А Хазал е просто прекрасна, то се вижда колко е естествена, чаровна, харизматична, браво на Хазал и успех!   love001

Дани, Габи, Жани, Ирчик  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 много красота и фемирско настроение внасяте, благодаря  Hug Hug Hug Hug
Сега гледам Снежи е споделила прекрасен колаж от  "Çağatay Ulusoy" с автор Габиииии  Heart Eyes Hug

Рюне,  Hug, Нолеее, Нолеее!!!

# 147
  • Мнения: 6 105
Здравейте,липсвате ми,но сме забравили да платим нета и сега попаднах на флашка и веднага при вас,за да почерпя,че днес одъртявам  Mr. Green

Скрит текст:




# 148
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Здравейте,липсвате ми,но сме забравили да платим нета и сега попаднах на флашка и веднага при вас,за да почерпя,че днес одъртявам  Mr. Green

Скрит текст:




Ха да си жива и здрава и да дъртееш с кеф! newsm51 newsm59  love001 newsm51

# 149
  • Мнения: 0
Вани HugЧестит Рожден Ден Heart Eyesмного здраве и всичко друго което си пожелаеш Hug



Джейн Hugма нещо пада #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт