Въпрос за прегледа при доц. Томова в Медицински център "София"

  • 2 055
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Искам да благодаря на всички, които се включиха в темата  smile3525 Наистина преглредът мина чудесно и не усетих кога отлетя времето. Гледа бебо повече от 30 мин. Всичко гледахме, както сте описали по-горе - сърчице, бъбреци, пикучен мехур, мозък, крачета, ръчички, устнички   Grinning Бебо не спря да се подмята  newsm32 , но все заставаше така, че да го видим добре  Mr. Green Доц. Томова каза, че много хубаво позирал и бил голям артист  newsm62 Потвърди, че е момченце и таткото вече е съвсем на върха на щастието  newsm44 Също така каза, че според нея нослето приличало на моето, което си беше част от поръчката докато го правехме  smile3503
Много съм доволна от прегледа. Доц. Томова е наистина много мила. Всичко ни показваше и обясняваше. През цялото време правеше снимки, като накрая подбра най-хубавите, които качи на дискета.  Mr. Green Това беше в общи линии.  Grinning
Само да добавя, че гледа на 2Д и когато беше нужно - Доплер. (стига аз да не съм се заблудила нещо Wink)

# 16
  • Мнения: 3 447
Ей, Deb, браво! Радвам се, че всичко е наред и е минало добре. Честито ви момченце  bouquet

# 17
  • Мнения: 867
Здрасти, Марине. Аз ще ходя в сряда в МЦ София на Цар Борис 3-ти 54, бивчето ГУСВ, 3ет. Знам също че се ходи през три периода единият е в ранната бременност, следващият е от 19 до 22-ра седмица и третият към края на 6-тия месец.  

Общи условия

Активация на акаунт