Косопад! Съвети!

  • 525
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Предварително се извинявам, че има толкова много теми по този въпрос, но съм съвсем начинаеща, за пръв път влизам и не намерих такава актуална, а все по-стари теми!  Embarassed
Та имам проблем с косопада!  Cry 
Вече два месеца косата ми страшно пада! Не знам какво да правя! По принцип имам гъста, плътна и обемна коса! Но в момента половината от нея просто опада!
Преди пак имах период на падане, но не беше чак толкова продължително и толкова много!
Установих, че когато ми се появи пърхот и много сърбеж, и в последствие скалпа ми се лющи и става на ранички, пада,  ноо минава след известно време при използването на шампоан против пърхот, но този път май е по-сериозно! Използвам  шампоан против пърхот на Шаума и мисля, че от него има най-добър ефект. Сега ползвам него и Фитовал+, преди това, за кратко  - Здраве против пърхот и Фитовал+, но не виждам ефект.. вече един месец, все така си пада обилно, особено  по време и след баня.
Първият месец имах лек пърхот и много косопад, но сега от седмица и скалпа ужасно ме боли и то почти по цял ден. Смятам да ползвам сега преди баня - Стимуланта на Икаров като маска и ще седя по час, два, по време на баня-само Фитовал+ и след като се изкъпя - Себорал Форте. Дано има ефект поне след втората седмица, че вече много се отчайвам и ми се плаче!
Като спре, дай Боже, да пада толкова много, ще отида да се подстрижа, да я подкъся, да изглежда по-обемна, че сега е дооста дълга и не изглежда така както преди.
Моля ви, споделете мнение, кажете дали ще има ефект, успокойте ме, моля ви.. дайте ми някаква надежда, че този кошмар ще свърши!   helpuu  Praynig

# 1
  • Мнения: 2 496
Здравейте,

Този форум е насочен към темата "Проблемно забременяване, бременност, раждане и гинекологични консултации". За съжаление, няма как да дадем съвет в тази посока.

С уважение,
Екип на АГ Болница "Д-р Щерев"

Общи условия

Активация на акаунт