Отговори
# 285
# 286
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ирка, аз викам по-дубре кандилцата да кандилкат, ша си земем по некое визинче, отколкото разни снимки да ми вадят очите  Mr. Green Joy Joy

Визирам разни там от предишната страница на Пиперкова  Joy Joy Joy Joy Joy

# 287
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Аз па нема да пием кафе щот ме боли капацуната....май прекалих с цигарите сабах.... Crazy

А аз нощеска  ooooh!
Ся дишам като миньор с 30 годишен стаж  Mr. Green

# 288
  • Мнения: 21 201
Наде....ко? Аз ли пак те напрегнах? Rolling Eyes

Скрит текст:
РенУУУУ...ай ся и ти... Laughing ОщИ малко шЪ излезе, чИ имало преврат на Хунтата... Whistling[/b]
Няма такова нещо, виртуала само ме разпуска, но не и обратното.
Габче, вземам си от ФЕмирското кафенце. Heart Eyes
Toygar Isikli tweeted : #MedCezir The countdown has started....


# 289
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ели  Hug Heart Eyes
Зимай, зимай, дорде има  Joy Joy
Хайдеее, ФЕмир ФОревър  newsm18 newsm18 newsm18

# 290
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Рилакс  Hug
Много хубаво снимково въведение, се така да улазяш  Joy Joy

Наде  Hug

Зимай, начи и от двете, щом е ФЕмирско  Joy
Мерси за снимките, парят май  Laughing

# 291
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Рилакс  Hug
Много хубаво снимково въведение, се така да улазяш  Joy Joy

Наде  Hug

Зимай, начи и от двете, щом е ФЕмирско  Joy
Мерси за снимките, парят май  Laughing
То ся ко 'тана? жЪ пийш ли кафе...не!!! Изла'ай вън.... Joy Joy Joy

Пояснение...кат турнем кавичка...изпускам звук...тургяйте си го вие... Whistling

# 292
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Рилаксче  Hug
Наде  Hug

Аз кат нямам турска тв дъл ши мой да гледъм в нета нейде newsm78

# 293
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Рилаксче  Hug
Наде  Hug

Аз кат нямам турска тв дъл ши мой да гледъм в нета нейде newsm78
Споко, жЪ турнем линкове за онлайнЯ...са'о нема се плашиш... Mr. Green
шЪ гледамиииии....шъ завиждамииии....на Серка... Whistling

# 294
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Рилакс  Hug
Много хубаво снимково въведение, се така да улазяш  Joy Joy

Наде  Hug

Зимай, начи и от двете, щом е ФЕмирско  Joy
Мерси за снимките, парят май  Laughing
То ся ка 'тана? жЪ пийш кафе...не!!! Изла'ай вън.... Joy Joy Joy

Пояснение...кат турнем кавичка...изпускам звук...тургяйте си го вие... Whistling

Ил пийш, ил не си от наште  Joy Joy Joy Joy Joy

# 295
  • Мнения: 21 201
Рилакс  Hug
Скрит текст:
Много хубаво снимково въведение, се така да улазяш  Joy Joy

Наде  Hug

Зимай, начи и от двете, щом е ФЕмирско Joy
Мерси за снимките, парят май  Laughing
А така, виж как ме разбра отраз. Laughing
Снимките ги извадих топли и парещи от пещта.
Елина, ще можеш и аз за първи път, ще съм на нет, а не на тв. Има линкове за турските канали в темите.
Информация за епизод - 43 и 44, тази вечер от 20 до 22 часа.
От фейса.
Гюлсум, ще преспи с Корай.
Халил, ще отвлече Фериа.
Корай и Емир празнуват Нова Година. Корай кани Гюлсум и я черпи с шампанско. Емир и Фериа се срещат. Емир казва на Фериа, че Гюлсюм е у тях и се напива.
Гюлсюм се напива. Корай й казва че е специална. Води Гюлсюм до банята да се освежи, защото вече е пияна. Алкохолът оказва влияние на двамата и те се целуват. Чувствата на Гюлсюм експлоадират и двамата с Корай се озовават в леглото.
Фериа отново отблъсква Емир, но изпуска телефона си. Връща се да го вземе. Емир се прибира, но Корай е заключил вратата и не отваря. Фериа се връща да търси телефона си. Халил й запушва устата с хлороформ и я отвлича.
Джансу се прибира от партито и вижда всичко. Гюлсюм се е прибрала и спи. Събужда се с главоболие и вижда, че Фериа я няма. Спомня си за преживяното с Корай през изминалата нощ.
Фериа се намира в къщата в която Халил беше я отвлякъл преди. Събужда се вързана и се опитва да избяга. Халил влиза при нея. Корай за дето е спал с Гюлсюм. Корай съжалява за постъпката си. Мехмет и Хатидже отиват да търсят Фериа.
Джансу изпада в депресия след като вижда отвличането на Фериа. Емир дава показания в полицията. Мехмет казва че Халил може би е отвлякъл Фериа. Халил показва на Фериа къщата. Тя вижда, че там има една жена с малко дете, които Халил е вързал. Полицията идва да разпитва живущите в блока.Джансу и Санем отричат, че са виждали Фериа. В полицията, Емир, Ръза и Мехмет виждат записите от охранителните камери. Емир разпознава Джансу, че е свидетел на отвличането.

Епизод - 44
Халил показва на Фериа къщата. Тя иска да отиде до тоалетната и моли Халил да я отвърже. Откъсва парче
тоалетна хартия и с червило написва " Фериа Йълмаз Спасете ме". След това изхвърля парчето през прозореца.
Корай се прибира у дома. Емир му съобщава, че Фериа е отвлечена. Фериа го убеждава да я развърже. Халил я развързва, но тя вика "Помощ". Полицията идва и разпитва за Халил. Жената отрича. Полицията претърсва къщата, но Халил е скрил Фериа и детето в тоалетната. Под заплахата на оръжие
Джансу дава покзания в полицията и се оправдава че не е познала никой.
Портиерското семейство тъгува за Фериа. Мехмет вижда отчаянието на баща си и излиза навън за да си поплаче тайно. Фериа спи вързана за леглото. Халил се опитва да я докосне, но се отказва и излиза пред къщата ревейки заради невъзможната си любов.
През нощта Фериа се сразвързва. Халил й носи закуска. Фериа отказва да яде. Халил я мисли за болна.
Фериа удря Халил и се опитва да бяга. Той я настига. Тя отново го удря и взима от него ключовете, Да ли Фериа ще избяга ?

# 296
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Рилаксче  Hug
Наде  Hug

Аз кат нямам турска тв дъл ши мой да гледъм в нета нейде newsm78
Споко, жЪ турнем линкове за онлайнЯ...са'о нема се плашиш... Mr. Green
шЪ гледамиииии....шъ завиждамииии....на Серка... Whistling

Чи ша завиждами, ша завиждами ... дет са отърква у Чачко  Rolling Eyes Mr. Green

# 297
# 298
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Рилаксче  Hug
Наде  Hug

Аз кат нямам турска тв дъл ши мой да гледъм в нета нейде newsm78
Споко, жЪ турнем линкове за онлайнЯ...са'о нема се плашиш... Mr. Green
шЪ гледамиииии....шъ завиждамииии....на Серка... Whistling
Ама мноооггуууууууу, праснал я нея кисметЯ  baaa

# 299
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ся намерих неточност в резюмето за бу акшам.
Фера си изпусна ключа...не телефона. Върна се да си го вземе и когато Халилчик я награби си изпусна тела. Peace

Общи условия

Активация на акаунт