Отговори
# 300
# 301
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Рилакс  Hug
Скрит текст:
Много хубаво снимково въведение, се така да улазяш  Joy Joy

Наде  Hug

Зимай, начи и от двете, щом е ФЕмирско Joy
Мерси за снимките, парят май  Laughing
А така, виж как ме разбра отраз. Laughing
Снимките ги извадих топли и парещи от пещта.
Елина, ще можеш и аз за първи път, ще съм на нет, а не на тв. Има линкове за турските канали в  темите.
Информация за епизод - 43 и 44, тази вечер от 20 до 22 часа.
От фейса.
Гюлсум, ще преспи с Корай.
Халил, ще отвлече Фериа.
Корай и Емир празнуват Нова Година. Корай кани Гюлсум и я черпи с шампанско. Емир и Фериа се срещат. Емир казва на Фериа, че Гюлсюм е у тях и се напива.
Гюлсюм се напива. Корай й казва че е специална. Води Гюлсюм до банята да се освежи, защото вече е пияна. Алкохолът оказва влияние на двамата и те се целуват. Чувствата на Гюлсюм експлоадират и двамата с Корай се озовават в леглото.
Фериа отново отблъсква Емир, но изпуска телефона си. Връща се да го вземе. Емир се прибира, но Корай е заключил вратата и не отваря. Фериа се връща да търси телефона си. Халил й запушва устата с хлороформ и я отвлича.
Джансу се прибира от партито и вижда всичко. Гюлсюм се е прибрала и спи. Събужда се с главоболие и вижда, че Фериа я няма. Спомня си за преживяното с Корай през изминалата нощ.
Фериа се намира в къщата в която Халил беше я отвлякъл преди. Събужда се вързана и се опитва да избяга. Халил влиза при нея. Корай за дето е спал с Гюлсюм. Корай съжалява за постъпката си. Мехмет и Хатидже отиват да търсят Фериа.
Джансу изпада в депресия след като вижда отвличането на Фериа. Емир дава показания в полицията. Мехмет казва че Халил може би е отвлякъл Фериа. Халил показва на Фериа къщата. Тя вижда, че там има една жена с малко дете, които Халил е вързал. Полицията идва да разпитва живущите в блока.Джансу и Санем отричат, че са виждали Фериа. В полицията, Емир, Ръза и Мехмет виждат записите от охранителните камери. Емир разпознава Джансу, че е свидетел на отвличането.

Епизод - 44
Халил показва на Фериа къщата. Тя иска да отиде до тоалетната и моли Халил да я отвърже. Откъсва парче
тоалетна хартия и с червило написва " Фериа Йълмаз Спасете ме". След това изхвърля парчето през прозореца.
Корай се прибира у дома. Емир му съобщава, че Фериа е отвлечена. Фериа го убеждава да я развърже. Халил я развързва, но тя вика "Помощ". Полицията идва и разпитва за Халил. Жената отрича. Полицията претърсва къщата, но Халил е скрил Фериа и детето в тоалетната. Под заплахата на оръжие
Джансу дава покзания в полицията и се оправдава че не е познала никой.
Портиерското семейство тъгува за Фериа. Мехмет вижда отчаянието на баща си и излиза навън за да си поплаче тайно. Фериа спи вързана за леглото. Халил се опитва да я докосне, но се отказва и излиза пред къщата ревейки заради невъзможната си любов.
През нощта Фериа се сразвързва. Халил й носи закуска. Фериа отказва да яде. Халил я мисли за болна.
Фериа удря Халил и се опитва да бяга. Той я настига. Тя отново го удря и взима от него ключовете, Да ли Фериа ще избяга ?


Ох, винаги ми е голям смях като чета резюметата от фейса, понякога има толкова неточности като фактология, се едно някой е преразказал на някой, тоя някой след начална деменция е преразказал на друг и третия в напреднала деменция пише резюмето  Mr. Green Joy Joy Joy

Как ша преспи бре, ша си намери тирбушон  Mr. Green

Вратата е топка отвън, та Емко не мож да си отвори, щот няма ключ  ooooh!

Запушва й устата с кърпа, напоена с хлороформ (примерно, щот не се разбира от филма с кво е)  Whistling

И т.н.  Joy Joy Joy Joy Ако се почне, може на всяко второ изречение да се прави корекцийка  Mr. Green Joy Joy

# 302
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Ся намерих неточност в резюмето за бу акшам.
Фера си изпусна ключа...не телефона. Върна се да си го вземе и когато Халилчик я награби си изпусна тела. Peace

newsm10

# 303
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ся намерих неточност в резюмето за бу акшам.
Фера си изпусна ключа...не телефона. Върна се да си го вземе и когато Халилчик я награби си изпусна тела. Peace


Зизун, гледам, че и ти си се зачела в резюмето  Joy Joy Joy
Ако почнеш да четеш подред, казвам ти, ша хванеш куп неточности, отделно е стилът на писане  Peace Laughing

# 304
# 305
  • Мнения: 21 201
Искам нещо да уточня по повод резюметата.
Когато ги публикувам от фейса, според мен нямам право да променям съдържанието им и затова ги пускам в този им вид.
Често виждам грешки от различно естество допуснати по време на писането, тях си позволявам да корегирам-като изписване на имена с малко букви, пропуснати запетайки, сляти изречения без интервали(стига да забележа всичките пропуски), но същността на съдържанието го пускам в автентичен вид, както е от фейса.

# 306
  • Мнения: 2
Добър ден, банда! Hug

Зизу, Hug благодаря за новата тема   bouquet чок романтична, чок забавна

Страхотни Фемирски красоти сте сътворили  bouquet

Как сте ? Не съм ви чела, тък като от вчера следобед съм болна, пипнала съм някой от гадните летни вурису, повръщах и разстрайство имам, чувствам се като парцал, отпуснато ми е...Дано малката само да не се разболее, сега не е при мен, баба й я гледа, баща й снощи спа с нея, ох...дано да не съм й го предала Praynig

Прегръдки и целувки  Hug Hug Hug    love001  love001  love001 Ще ви изоставям, че от един ден не съм ставала много и сега като стана за по-дълго ми се виее свят, чао до по-късно пак ще намина, отивам да си полегна и ако поспинкам ще е хубаво

# 307
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Искам нещо да уточня по повод резюметата.
Когато ги публикувам от фейса, според мен нямам право да променям съдържанието им и затова ги пускам в този им вид.
Често виждам грешки от различно естество допуснати по време на писането, тях си позволявам да корегирам-като изписване на имена с малко букви, пропуснати запетайки, сляти изречения без интервали(стига да забележа всичките пропуски), но същността на съдържанието го пускам в автентичен вид, както е от фейса.

Наде  Hug Heart Eyes Ясно е, че ти копваш резюмето, даже и много правиш, като правиш някои поправки, аз ако бях на твое място, нямаше дори и да поправям. Peace
Коментарите са за хората или човекът, пишещи резюметата във фейса  Laughing

Кали  Hug

# 308
# 309
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Веднага го резнаха значи  Joy Joy

# 310
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Веднага го резнаха значи  Joy Joy

Е как  Mr. Green Ама си ни е хубавец, чак дори и с перчемчето зех да го аресвам  Joy

# 311
  • Мнения: 11 820
Веднага го резнаха значи  Joy Joy
ми ония го заведоха да му правят процедурата с медъ  Whistling

# 312
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ей я и Хазалчик  Peace

# 313
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

# 314
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Абе с тоз Каан некси по мож да гледам, макар че и той е за медени процедури  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт