Направо ми окапа косата.

  • 4 225
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 313
Бу, абе знам аз, че е от хорманите ама вече не се трае направо. Пък и мъжо вика вземи питай в тоя форум, че вече ми писна да отпушвам банята. .......
Същите бяхме и ние в къщи....навсякъде мойте коси. Мазах, пих....накрая вече нищо не правех....и спря да ми пада...след 1г4м Mr. Green

# 16
  • Мнения: 472
Споко още малко и ще спре , при мен спя след 7-8 месец от раждането , а падаше на цели кичури , миех си косата едвам, едвам уж да спася някой друг косъм  Mr. Green , ама не ,падаха пущините !
падането отведнъж спря , ама найстина спря което не е типично по рпинцип за мен . ето сега след 2- 3 месеца сапочна да взлиза във форма косата ми пак пада но нормално  Mr. Green!

# 17
  • Мнения: 5 103
На мене ампулите на Фито много ми помогнаха.

# 18
  • Мнения: 1 793
и да се подстрижеш няма да има ефект и пак ще продължи да пада косата докато опада всичко, което трябва. Аз се подстригах 4 месеца след раждането. Отрязаха доста от косата по мое желание - повече от педя беше. До преди да я подстрижа ми падаше, но не толкова много и реших, че като намаля дължината всичко ще си дойде на мястото. Да, ама не. 7 месеца след раждането така зверски започна да ми капе косата, че ми се ревеше. Но знаех, че е от бременните хормони и реших да изчакам известно време без да правя нищо. Около месец и половина продължи тоя гаден косопад и след това значително намаля, а после и спря. Така че според мен не се подстригвай.

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз се мия с Фитовал, пия вече втора опаковка от капсулите Фитовал и се мажа със Себорал Форте и Хининова вода. Ефект има. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 564
На мене ампулите на Фито много ми помогнаха.
--------------------------------------------------------------------------------------------
 Peace

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
И аз се скубех яко след раждането, но спря с ампули и шампоан против косопад на Виши.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 259
Без значение дали рецептите за бабешки или някаква козметика ще препоръчате.
На мен лятото ми капеше страшно много косата (като се замисля синът ми е бил на възрастта на твоята дъщеричка). На мен ми помогна (или поне така си мисля, защото може просто да й е дошло времето да спре да капе  Mr. Green) - специални дражета Мерц + маски с газ + бебешка урина. Значи тъкмо бях започнала да слагам малкия на гърне и като се изпишка с едно памуче втривах малко в корените. Знам, че звучи доста гадно Sick и мен ме беше гнус, но след ок. 2 седмици така всеки ден косопадът спря изцяло.
А маската с газ е следната: 1 с.л. газ, 1 с.л. мас (или зехтин/олио/бадемово олио), 1 жълтък, 1 с.л. мед, няколко капки лимон/оцет, може също по 10-12 ампули вит. А и вит. Е. Аз стоях поне час с това на главата, но ако ти щипе от газта сложи по-малко и по-бързо я отмий.

# 23
  • Мнения: 377
 Подстригах се, за да са по-къси космите който непрекъснато събирам от къде ли не.  А и така изглеждат по- малко. При мен Фитовал помогна.  Поне аз така си мисля. А от време на време правя и маска  с един жълтък, 1 с.л. коняк, ампула вит.А, вит.Е и 1 с.л. кисело мляко. Мажеш преди да миеш косата. Аз стоя  около час.

# 24
  • Мнения: 20
[ще ми кажеш ли коя е точно маската за коса?благодаря предварително!!

# 25
  • Мнения: 213
Доволна съм от шампоана на Виши но от ампулите не.Поне лично на мен не ми действат.Изключителен ефект имаха ампули-Energizing Eal и такъв гел за след баня.Ползвах ги 2 месеца.

# 26
Здравейте, мами!
Явно всички имаме еднакъв проблем. При мен Фитовал не помогна.Моята фризьорка ми препоръча една изпитана от много жени маска, която при всички е спряла косопада-и на мен помогна.Става въпрос за масло от витамини "ВИАЛИТОН" (продава се само във ветеринарните аптеки за 3,6лв). Маската се прави от 2-3с.л. от него+жълтък. Втрива се хубаво в корените за около 1-2 часа после се езмива с шампуан. Маската придава блясък и заздравява косъма. И трябва постоянство.УСПЕХ

# 27
  • Мнения: 39
Опитай хапчета Pantogar или   Revalid (върви и с ампули)- мисля че вторите са по ефтини , а като състав са идентични. На растителна основа са и се пият минимум 3 месеца. Има ги във всяка по- голяма аптека.
чувала съм че помага косата да се втрива/облива с отвара от коприва...

успех

# 28
  • Мнения: 352
Аз бях в същото положение 3 мес. след раждането.То не бяха маски с какво ли не ,то не бе чесън,ампули и всевъзможни комбинации .Една дерматоложка ми предписа"Пантогар"Трябва да се пият от 3 до 6 месеца.Една опаковка е 45лева.Аз ги пих само 2 месеца.Страшно действат.Пробвай.След това разбрах за най-новите-Анакапс,но вече не ми трябваха.

# 29
  • Мнения: 1 722
И аз от известно време имам сходен проблем. С какви ли не купечки маски съм се мазала, резултат почти нулев.
Вчера си намазах в корените следното:
1 жълтък
1 ч. лъжичка мед
40 капки витамин А
30 капки бадемово масло
После увих отгоре найлонов плик и хавлиена кърпа. Постоях 30 минути и в банята. Ми имам чувството, че тая маска има мигновен ефект. Най-много един-два косъма да ми бяха паднали при миенето, а преди цели снопове. А и сега косата ми е по-мека, лъската и не се наелектризира. Пробвай  Peace!

Общи условия

Активация на акаунт