Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 379

Йени догодина  Joy Joy Joy Joy Joy ама тукя еееее  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Романтиче  Hug Hug Hug

# 526
  • Мнения: 5 462
Признавам и на Сехер, че винаги знае как да се измъкне от неудобните въпроси и лъже така изкусно, че няма как такива наивници като Чепикови да не и повярват... Wink
Я кажете какво става в следващите серии ?Или ми кажете по турските серии до коя сме всъщност в момента , че да ги потърся в ютуб пък ако ще да са на турски. Mr. Green
44 епизод.....
Оффф стига беее.А от някой турски или руски сайт . Mr. Green

Обаче няма да ги намериш в тубето, изтриха ги  Wink никъде ги няма

# 527
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ай стига сте се възмущавали...голема работа...се едно не сте го гледали по 100 пъти Mr. Green

# 528
  • Мнения: 0
Признавам и на Сехер, че винаги знае как да се измъкне от неудобните въпроси и лъже така изкусно, че няма как такива наивници като Чепикови да не и повярват... Wink
Я кажете какво става в следващите серии ?Или ми кажете по турските серии до коя сме всъщност в момента , че да ги потърся в ютуб пък ако ще да са на турски. Mr. Green
44 епизод.....
Оффф стига беее.А от някой турски или руски сайт . Mr. Green

Обаче няма да ги намериш в тубето, изтриха ги  Wink никъде ги няма
http://www.canlidizihd.net/etiket/adini-feriha-koydum-son-bolum-izle почваш от 44 еп Peace

# 529
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Оххххххх искам да им видя рейтинга на БТВ-то от другата седмица  smile3508 newsm48

 smile3508 smile3508

# 530
  • София
  • Мнения: 379
И кво сега?  Shocked Айде догодина пак така по-малко, да не ни омръзне  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ама те тия бтв ще ги пишем в рекордите на гинес 1 година го гледаме серияла с прекъсвания и сега продължението сигурно още една година  Joy Joy

Джес  Hug Hug  аа може и повече, не се знае  ooooh! Joy Joy аз се смея ама тия хорица дето го гледат само по БТВ направио ги съжалявам  ooooh!

# 531
  • Мнения: 0
Ай стига сте се възмущавали...голема работа...се едно не сте го гледали по 100 пъти Mr. Green
Ааааа аз само 98 Mr. Green

# 532
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Признавам и на Сехер, че винаги знае как да се измъкне от неудобните въпроси и лъже така изкусно, че няма как такива наивници като Чепикови да не и повярват... Wink
Я кажете какво става в следващите серии ?Или ми кажете по турските серии до коя сме всъщност в момента , че да ги потърся в ютуб пък ако ще да са на турски. Mr. Green
44 епизод.....
С две думи в ютуб да търся серии на турски 45-46 ? newsm78

Тц, в ютуб няма никакви серии...изтриха ги... ooooh!

# 533
  • София
  • Мнения: 379
Ай стига сте се възмущавали...голема работа...се едно не сте го гледали по 100 пъти Mr. Green

Е и по тв можеше да стане 101-я път  Mr. Green Joy Joy Joy

# 534
  • София
  • Мнения: 379
Оххххххх искам да им видя рейтинга на БТВ-то от другата седмица  smile3508 newsm48

 smile3508 smile3508

И тука партито ще е в разгара си  Mr. Green smile3532 smile3532 smile3532

# 535
  • Мнения: 0
Оххххххх искам да им видя рейтинга на БТВ-то от другата седмица  smile3508 newsm48

 smile3508 smile3508

И тука партито ще е в разгара си  Mr. Green smile3532 smile3532 smile3532
smile3521 smile3521 smile3521

# 536
  • София
  • Мнения: 379
Признавам и на Сехер, че винаги знае как да се измъкне от неудобните въпроси и лъже така изкусно, че няма как такива наивници като Чепикови да не и повярват... Wink
Я кажете какво става в следващите серии ?Или ми кажете по турските серии до коя сме всъщност в момента , че да ги потърся в ютуб пък ако ще да са на турски. Mr. Green
44 епизод.....
Оффф стига беее.А от някой турски или руски сайт . Mr. Green

Обаче няма да ги намериш в тубето, изтриха ги  Wink никъде ги няма
http://www.canlidizihd.net/etiket/adini-feriha-koydum-son-bolum-izle почваш от 44 еп Peace

Е Ренка признала съм те да знаеш  Heart Eyes Hug Hug

# 537
  • Мнения: 6
Рени    bouquet Капризче то тоз Берк язък за хубоста му много е надут мисли се за голяма звезда  Mr. Green

# 538
  • София
  • Мнения: 379
Рени    bouquet Капризче то тоз Берк язък за хубоста му много е надут мисли се за голяма звезда  Mr. Green

И той кат Серка  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 539
  • Мнения: 18 785
и сега ко ще ревеме ли че ги спряха бтв-то  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт