"Прилив и отлив" - новият сериал на Чаатай Улусой......AFK FOREVER - тема 190.6

  • 39 190
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 786

На ревност ли ми замириса  newsm78 Joy

# 31
  • Мнения: 6 105
Аа Киарче нее, само на теб така ти се струва  Joy

# 32
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Аа Киарче нее, само на теб така ти се струва  Joy
smile3521

# 33
  • Мнения: 12 719
А си мислех че аз съм ревнива  Joy
Зори лъва живее в теб  hahaha да знаеш  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 27 735

 Joy Joy smile3521

Хихихихихихи Иввето ,притеснена че няма да видя произведението и ,с което ми се подиграва нещо,ама след малко ще има ответен удар  smile3534

  love001  love001

# 35
  • Мнения: 6 105
Щом става дума за Ча битката е безмилостно жестока.  Mr. Green

# 36
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528

# 37
  • София
  • Мнения: 30 279
Зори, мисля,че на 1 епизод ще е доста висок рейтинга.Все пак откога се чака този сериал.  Peace Трудното тепърва ще идва след това-да се задържи вниманието на драгия зрител.  Peace

Вярче   Hug
Много си права. smile3521Трудното тепърва ще идва,но аз се надявам вниманието на драгия зрител да се задържи заради Баръш и Чатай, поне на мене това са ми фаворитите. Peace

+ 1

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Привет в новата тема  Hug

Сиси, благодаря за темата, прекрасна е   bouquet  bouquet Hug

Ча и аз всякак го харесвам и ловя, ама Зори Иве споко джънъмки пускам ви го  Mr. Green  само за сега обаче  Naughty Mr. Green Hug


Дано да успея за началото, но после ще съм с вас със сигурност  Hug

# 39
  • Плевен
  • Мнения: 359
Тцък запис  Hug Днес е големият ден  newsm44 newsm68

# 40
  • Мнения: 2 788
Sisito, благодаря за прекрасната тема bouquet
Тези рейтнги кога излизат след края на седмицата или в събота и къде се публикуват, интересно ми е как ще се подредят сериалите  newsm78

Само да вметна, че Ирка  Hug е най-опасния играч, изобщо не си мислете, че е извън борда  Joy

Малко остана, има няма 3,5 часа  newsm53
От мен приятно гледане на епизода! До довечера  Hug

Последна редакция: пт, 13 сеп 2013, 16:46 от Jane2013

# 41
  • Мнения: 0
Привет и от мен момичета ! Останаха няколко часа само, нямам търпение ! Новите снимки на Чаатай много хубави ! Heart Eyes На мен и с перчем и рошав ми харесва,защото той си има излъчване и много хубава усмивка  Heart Eyes Laughing

# 42
  • Мнения: 27 735

Тези рейтнги кога излизат след края на седмицата или в събота и къде се публикуват, интересно ми е как ще се подредят сериалите  newsm78

Рейтингите излизат на следващия ден, около обяд  Peace или поне тези, които аз съм гледала и следила. Може и да има седмични, но не знам за такива.  Thinking

# 43
  • Мнения: 0
Нова снимка на Serenay Sarıkaya&Deniz Marşan

# 44
  • Мнения: 0
Ето и още една снимка от официалния й профил за фенове в Facebook https://www.facebook.com/serenaysarikayasayfasi

Общи условия

Активация на акаунт