Пазаруване от Aliexpress.com 9

  • 62 599
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 291
Защо не се впишат в 1-ва стр. начините за търсене на маркови неща!? Май и в миналата тема се споменаваше, но .... ето, че сега не откривам поста.
Ето всичко,което съм съхранила досега от предните теми:
 ADIDAS  - Adey , adi das,  clover (детелина);  ADDS
PUMA = LION , AMUP
Като напиша agam ми излизат доста "nike" нещица
ZARA - ZA**, za fashion, za brand, za**2013
ax- armani exchange
ea7-emporio armani
mng- mango
gu- guess/gucchi
tb- tory burch

# 46
  • Мнения: 1 112
А може ли само да ми кажете как да съставя на английски изречение с молба за по - ниска написана сума,защото нямам идея как е ДДС или митница?  Rolling Eyes
Hello!
Please, write lower price on the label of the package for example 10 $. Otherwise I will need  to pay extra money to our customs.
Thank you and have a nice day!

# 47
  • Мнения: 68

Елечето с каква подплата е полар или си е шушлякова?Мерси

елечето е с полар от вътре, самото то е като пухенка, но се пере в пералнята без проблем
хубаво е, заслужава си според мен

# 48
  • Мнения: 1 767
еЕЕЕ,и тук бързо се изписват темите Crazy Аз си чакам рефънд.
Мерси за темата,Никид  bouquet

# 49
  • Мнения: 1 677
RB218729634CN - това е тракинга на пратката, която вече повече от месец не ще да кацне  Laughing

milcky -   bouquet

никид -   bouquet


Олее, бях поръчала един калъф за телефон. Същият ми излизаше в 17track че е в Монтенегро. Писах на продавача, след което той каза, че ще ми прати нов. Съгласих се на предложението му и той ми даде нов тракинг на новата пратка. Онзи ден получих въпросният калъф, та даже и тук се похвалих, че е страхотен. Сега обаче, като пробвам пак с въпросните тракинг номера излиза следното: Този, който беше в Монтенегро съм го била получила Shocked а вторият - пътува към България. Описвам всичко това подробно, за да ме посъветвате какво се прави в подобна ситуация?!? Чак ме хваща срам от китаеца  Confused

Последна редакция: пт, 13 сеп 2013, 15:09 от Даринанда

# 50
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Viki Sandova на пръв поглед открих тези,но има и по-евтини и различни цветове  ,преди поне като рових  http://www.aliexpress.com/store/product/Top-Sexy-Woman-s-Wooden- … 10_632300762.html

Даринанда изчакай до последно,ако не дойде,отвори диспут.


РЕПЛИКИ можем да търсим: освен с  brand
Adidas:adey,adi,adid,adi-das,clover
Puma: lion,amum,pum,pu
Nike:agam,nik
Zara: zar,za za ra,za-ra,za_ra
guess/gucchi:gu
mango: mng,
emporio armani:ea7
armani exchange :ax
tory burch:tb

аз се колебая за този мъжки екип  http://www.aliexpress.com/item/FREE-SHIPPING-2013-new-men-s-fall … ts/839962241.html

 изглежда доста дебел

# 51
  • Мнения: 748
Viki Sandova, nikid вече ти е отговорила, но да знаеш, че с гугъл можеш да търсиш и изображения. Отваряш гугъл, щракаш на Images, щракаш на камерката (search by image) и слагаш линка. Ако нищо не намери, пробвай да съхраниш картинката в компютъра и така да търсиш, на мен ми се струва, че е по-ефективно. Но в случая показва обувките в алито още като пейстнеш линка.

# 52
  • Мнения: 846
Момичета моля за бърза информация. Стоката, която съм поръчала трябваше вече да е дошла има още три дни, но с тракинг номера, това което ми се изписва е "  "Departure from outward office of exchange", въпреки че претендирам, че знам англисйки пак не мога да разбера изобщо стоката стигала ли е в България или още е в тяхната зона.

Единият продавач, вече за незнам кой път ми удължава срока, ако не пристигне смятам да пусна диспут.

Та въпросите са ми три.
1. Какво значи  "Departure from outward office of exchange"
2. Кога точно се отваря диспута, защото когато все още тече таймера и дам, че нее пристигнала ми излиза съобщение, че таймера не е изтекъл. Трябва да дам някаква друга причина, която ще бъде лъжлива...
3. За мой лош късмет пред два дни сменихме офиса, а аз съм дала офис адрес, изписва ли се нещо от рода, че е пристигнала стоката в БГ, за да знам кога точно мога да отида до пощата, защото днес бях и да не ви описвам колко са мили родните пощальонки. Накара ме сама да си търся пратката по разни тетрадки  #Cussing out



# 53
# 54
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
jalana дай номера на пратката,пиши кога е пратено,надписа значи,че е в пощ станция,влязло/напуснало.
Диспут веднага щом ти е активен бутона и имаш основание,може да отвориш и посочиш някое от зададените .на 1 стр в сайта на Бг пощи има линк ,в който може да следиш,когато се появи в страната,ще излезе и там.
valia8 според отзивите е добра,но не вади черни точки,ето я и по-евтина  http://www.aliexpress.com/item/Best-Selling-NEW-Deep-Cleansing-p … l/1219438124.html

# 55
  • Мнения: 1 112
Искам да си поръчам дамски анцуг адидас памучен,някой да е срещал, да си е поръчал и да е доволен?

# 56
  • Мнения: 846
никид,

много благодаря за бързият отговор. Единият тракинг номер ми е RB539991248CN. в БГ пощи ми казва, че няма информация.

Т.е пратката е напуснала пощенска станция, но не е ясно дали е пристигнала в БГ и къде се намира точно  newsm78

Диспут не ми дава да пусна, ако натисна "order still in transit", всички други опции като че ли не се отнасят към това, че не съм получила пратката си...

# 57
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
jalana доста време е  изминало,да не е някой измамен продвач,защо и ще ти удължа срок,за да печели време и да не можеш да отвориш диспут/ .Не е пристигнала в Бг,щом не изписва такова инфо.
Нямаш ли бутон OPEN DISPUTE?

# 58
  • Мнения: 846
Аз бутона го имам и отварям, но каква причина да дам, защото когато дам, че не е пристигнала пратката в БГ и ми казва, че таймера още не ми е изтекъл и да избера друга причина, а каква друга причина да избера като останалите са например: Не искам да си платя глобата или изпратена по грешен логистичен път..

# 59
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604

jalana причината ти е  no tracking information,

Общи условия

Активация на акаунт