бременна ли съм?

  • 1 944
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
И при мен беше така,затова изчаках още два дена и си направих още три теста на всички втората черта беше побледа, да бременна съм, просто бременнноста е в началото и хормона , който се отчита от теста е в помалко количество , успех  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 259
Тя и моята беше бледа,а сега тази чертичка е на 2 м. Simple Smile

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
В деня в който трябваше да ми дойде си направих тест, появи се едва доловима втора чертичка, в началото си мислех, че си въобразявам, но три дни след това започна доста добре добре да се откроява, а живот и здраве април месец ще си гушна най-сладкия резултат.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 809
Бременна е   Wink
 Щом има болки, незабавно да отиде на добър лекар за да направи преглед с ехограф

proletina , няма такова нещо "след 10-тата мин. липса на бременност"
Случвало ми се е няколко часа да чакам, без да  се появи 2-ра чертичка  Confused

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 907
Почти всички сме започнали с втора по - бледа чертичка  Hug. Но и аз съм на мнение, че кървенето и болките са повод за посещение при гинеколог.

# 20
# 21
  • Мнения: 218
мисля, че е бременна, но по-добре да изчака още няколко дни и да отиде на лекар ...

# 22
  • Мнения: 462
Нека си купи нов тест и след няколко дни го направи пак! Но е хубаво да е с първа урина. Освен това и един видеозон може да покаже, дали това е така Simple Smile

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
При загнездването на оплодено яйце в удебелените стени на матката се образува хормона hCG... Неговото наличие... Означава 99,9 % бременност... Има ли hCG в организма, има и втора чертичка... Наситеността на втората чертичка е индикатор за нивото на този хормон... Ранна бременност - ниско ниво - бледа чертичка... Бременност на повече седмици - по-високо ниво - по-наситена чертичка... Та така...
Пращай веднага приятелката си на лекар... Не защото е бременна, а защото има слабо кръвотечение... Болките могат да се счетат до някаква степен за нормални, но кръвотечението не... То винаги може да е инидикация за някакъв проблем... При ехографския преглед, най-рано след 7-дневно закъснение, лекарят със сигурност трябва да види плоден сак в матката... А дали от това ще стане едно прекрасно бебче... Чакайте сърдечна дейност в края на 8-та гестационна седмица... И вече тогава можеш да поздравиш и да пожелаеш леко, здраво и безпроблемно бременеене...

П.С. Защо си мисля, че се срамуваш да ни кажеш, че теста си правила ти... И използваш легендата с приятелката за "прикритие"...

# 24
  • Мнения: 4 242
Моята втора чертичка беше толкова бледа, че си мислих дали не си въобразявам, дали от мераци не я виждам само аз. Laughing Сега се гуши в ръцете ми въпросната бледа черичка. Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 393
Всички тестове,които си направих бяха с една по бледа чертичка и резултата е 2броя калпазанчета  Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 44 120
обикновенно втората линияе бледа когато теста се прави съвсем в началото на бремеността. Моята беше мн бледа че чак се чудих има ли я няма ли я. След 2 дни си направих още един тест - пак беше бледа но малко по-добре се виждаше, чак ходих да питам в аптеката защо така? Simple Smile Ами като има втора чертичка - каквато и да е - бебе е Simple Smile
Нека изчака седмица две за по-сигурно и на доктор:)

# 27
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Независимо че  е бледа, щом има втора линийка означава бременност. Но за нейно успокоение да си направи втори тест с първа урина.




 Peace

# 28
  • Мнения: 52
да парвият ми тест бе6е такъв а сега резултата е на лице моята вики

# 29
  • Мнения: 243
100% бременост  bouquet Честито и лека бременост!
И при мен беше бледа и сега резултата е 10 месецно съкровище newsm03

Общи условия

Активация на акаунт