Къде в Пловдив? - 45 тема

  • 60 638
  • 736
  •   1
Отговори
# 375
  • Пловдив
  • Мнения: 13 552
Момичета, между 2-та турски ресторанта - Антик и Бразилия, кой мислите, че е по-добър?
Антик вече не е толкова приятно място към днешна дата. Бразилията е за предпочитане!

# 376
  • Мнения: 733
момичета, препоръчайте ми басейн за плуване, с уроци по възможност - за възрастен човек.

# 377
  • Мнения: 1 477
Здравейте,къде в Пловдив се продават стойки за стена за микровълнова?
И ще съм благодарна,ако ми препоръчате фирма за щори тип ден и нощ.В интернет много,но предпочитам да е някоя,от която имате впечатление.
Благодаря предварително!

# 378
  • Мнения: 1 884
Здравейте,
занам,че хиляди пъти е  коментирано-но бихте ли ми препоръчали детски център  за рожден ден на 2год дете и неговите гости Heart Eyes-Тракия малко далеч ми идва...

Балли-много добри отзиви чувам за "Малката Фея" Peace

# 379
  • Мнения: 46
момичета, препоръчайте ми басейн за плуване, с уроци по възможност - за възрастен човек.

Младост.
Единствените други два басейна са в Новотела и в Тримонциум, но не мисля, че там разполагат с треньори за възрастни (но не съм на 100% убедена), а и са по-скъпички.

Здравейте,
занам,че хиляди пъти е  коментирано-но бихте ли ми препоръчали детски център  за рожден ден на 2год дете и неговите гости Heart Eyes-Тракия малко далеч ми идва...

Не е точно "детски център", но залата за деца/семейства в р-т "Гладиатори" в Кючука мисля, че е подходяща. Единственият ѝ недостатък за мен е, че е малко тъмна.

# 380
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 578
Здравейте,

налага ми се да купувам фибран от Пловдив, а освен за Алати и Бриколаж не се сещам за други магазини. Исками се и цената да е прилична. Бихте ли ме насочили.

# 381
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 849
Здравейте,

налага ми се да купувам фибран от Пловдив, а освен за Алати и Бриколаж не се сещам за други магазини. Исками се и цената да е прилична. Бихте ли ме насочили.
В Баумакс също продават фибран. Другите места, за които се сещам са - Битумат - специализиран магазин за топлоизолации в т.нар. нов квартал на Тракия или зона А12, а също и складовете Бауцентрум - единият е на Асеновградско шосе, след мебелна къща, посока Асеновград, вляво. Другият е на Васил Априлов, веднага след моста на река Марица, посока кръстовището с бул. България.

# 382
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
За строителни материали мога да препоръчам Щром - намира се в "Изгрев", зад военните блокове "Преспите" на бул. "Удроу Уилсън" /то егати булеварда е, при положение, че си го асфалтираха фирмите, които имат обекти там, и то едното платно още си е на чакъл/. Базата им е огромна /поне 3 халета/. Цените определено са малко по-ниски от комерсиалните вериги, но хората първосигнално се насочват към по-известните. Пиша от личен опит - първо, защото сме си купували нееднократно неща от там, второ - живея в района и ежедневно минавам от там и виждам какво има. Все пак отварям скоба, че някои неща, които са на промоции в големите вериги, е възможно да са по-евтини в тях, а не в Щром-а.

# 383
  • Мнения: 8 242
Здравейте,

налага ми се да купувам фибран от Пловдив, а освен за Алати и Бриколаж не се сещам за други магазини. Исками се и цената да е прилична. Бихте ли ме насочили.
В Баумакс също продават фибран. Другите места, за които се сещам са - Битумат - специализиран магазин за топлоизолации в т.нар. нов квартал на Тракия или зона А12, а също и складовете Бауцентрум - единият е на Асеновградско шосе, след мебелна къща, посока Асеновград, вляво. Другият е на Васил Априлов, веднага след моста на река Марица, посока кръстовището с бул. България.
До гара Филипово също има складове за строителни материали и цените са добри!

# 384
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Здравейте,
занам,че хиляди пъти е  коментирано-но бихте ли ми препоръчали детски център  за рожден ден на 2год дете и неговите гости Heart Eyes-Тракия малко далеч ми идва...

Балли-много добри отзиви чувам за "Малката Фея" Peace
Много ти благодаря!  bouquet Изглежда като точно това,което ми трябва.Утре ще отида на място да го разгледаме с малчо.
За рожден ден на 2 год,дете аз бих препоръчала детски център Ники на 2 етаж на ТЦ Гранд.50 лв е наема на залата,независимо от броя на децата,менюто-както се уговорите,а почерпката за родителите е в заличката отсреща и е на много,много прилични цени.Собсвеничката е изключително любезна и отзивчива,а за подарък ни направиха професионално заснемане на рождения ден,качиха ми около 150 снимки на флашката,подариха ми чаша със снимка от самия рожден ден,фоторамка-тип колаж със снимки от рождения ден,а на всяко детенце календар със място за снимки. Heart EyesАко трябваше да си ги платя-все едно са ми подарили празненството.

# 385
  • Мнения: 177
Балли, би ли споделила отзиви от Малката Фея? Колко е голямо твоето дете?

me4koni, от вчера отвориха семеен ресторант Тон Бонбон в Кършияка, на мястото на ресторант Ла Рива. В събота сме на рожден ден там и мога да ти дам отзиви.

# 386
  • Мнения: 733
момичета, препоръчайте ми басейн за плуване, с уроци по възможност - за възрастен човек.

Младост.
Единствените други два басейна са в Новотела и в Тримонциум, но не мисля, че там разполагат с треньори за възрастни (но не съм на 100% убедена), а и са по-скъпички.

Благодаря ти!

# 387
  • Пловдив
  • Мнения: 998
В Тримонциум има треньор за възрастни. Цената е 13лв на астрономически час. Без треньор е 10лв  Peace

# 388
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 578
Благодаря ви blue.angel, `ТуиГ, duhi_puhi  Hug Hug

Аз купувам дистанционно  Embarassed. Родителите ми живеят в района. Само преди седмица бях при тях и щях поне да купя материалите, но мама сега се сети да прави топлоизолация на летните кухни на село.
Ще я оставя да избере Щром или складовете на гара Филипово.   

# 389
  • Мнения: 43
Здравейте, и аз да попитам някои дали е ходил в Лазер център на бул.Руски и какво ви е мнението.До сега ходих на лазерна епилация в София във Версус и съм много доволна,но сега трябва да се преместя в Пловдив и да продължа процедурите,от доста хора съм чувала че в Пикасо е ужас и това е дугото място което открих.Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт