Къде в Пловдив? - 45 тема

  • 60 756
  • 736
  •   1
Отговори
# 360
  • Берлин
  • Мнения: 4 715
И аз пак да си питам - да знаете къде мога да намеря обувки на тези фирми Rieker,Jana,Caprice,Art?

Има два магазина за немски обувки на главната,където продават тези марки.Единият е като тръгнеш от Пощата към Общината,от дясната страна,преди аптеката.Другият е до магазина на Тера Нова,като вървиш към Джумаята се пада вдясно.

 Hug Hug Hug

# 361
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
И аз пак да си питам - да знаете къде мога да намеря обувки на тези фирми Rieker,Jana,Caprice,Art?

Третият се пада почти срещу Халите.Със сигурност продават Rieker

# 362
  • Пловдив
  • Мнения: 13 623
Момичета, препоръчайте ми добра шивачка в Кичук Париж или Тракия.  Tired
В Тракия има на хлебозавода, срещу Тони 2000 в блока зад спирката точно.
На центъра отстрани на Халите също.


А аз да попитам къде в Пловдив мога да намеря такъв корсет?
http://korset.bg/productv/1421/stilen-damski-cheren-kozhen-korset-k184.html

# 363
  • Мнения: 46
Да уточня,килим за ДГ ми трябва,може и мокетен,за предпочитане детски и наистина евтин!

Най-евтините килими са на циганския пазар в Столипиново, ако ти се ходи до там. Иначе в "Алати" съм виждала и килими, а там по правило е доста евтино също.

Да ме ориентирате къде да закарам малката (на 4г. и 4м.) на профилактичен стоматологичен преглед?

Последна редакция: нд, 13 окт 2013, 20:58 от k_viktoriya

# 364
  • Мнения: X
И аз пак да си питам - да знаете къде мога да намеря обувки на тези фирми Rieker,Jana,Caprice,Art?

Има два магазина за немски обувки на главната,където продават тези марки.Единият е като тръгнеш от Пощата към Общината,от дясната страна,преди аптеката.Другият е до магазина на Тера Нова,като вървиш към Джумаята се пада вдясно.
Само да уточня за първия магазин - от Пощата до Общината се пада ВЛЯВО преди аптеката  bouquet

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 749
Да ме ориентирате къде да закарам малката (на 4г. и 4м.) на профилактичен стоматологичен преглед?

Първия път за преглед водихме дъщеря ни тук: http://www.izident.com/
След това ходихме още 2-3 пъти. Доволна съм.
Сега мисля обаче да я водя тук: http://www.dr-tatyana-cholakova.com/
Първо, защото ми е съвсем близо, второ много ми я похвалиха докторката, а и има дете на нашата възраст и се надявам наистина да има подход.

# 366
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Пиши дали си била доволна


Мнения за доктор Новица Аначков-общо практикуващ лекар?

Последна редакция: пн, 14 окт 2013, 12:27 от ♥Elfita♥

# 367
  • Мнения: X
За детски стоматолог бих препоръчала д-р Севда Рималовска, останахме много доволни, има подход към децата, тъй като е асистент в детската дентална клиника към Стоматологичния факултет.

# 368
  • Мнения: 3 922
За лечение на детски зъби, особено на толкова мънички деца, най-добре е да се прилага лазерно зъболечение. Имам близка, която води детето си тук: http://www.laserdent-bg.com/website/ - доволна е, няма болка, няма стрес, няма ръчкания с машинки  Peace

# 369
  • Мнения: 46
Много благодаря за препоръките   bouquet

Greene, ще имам предвид това за лазерното лечение, макара че в момента просто търся добър детски стоматолог за профилактичен преглед  Peace.

# 370
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Знаете ли дали и къде ще има празненства за Хелоуин и кои стават за 2 годишно дете?

# 371
  • Берлин
  • Мнения: 4 715
на 24-ти в Градския дом на културата ще има танцуващи дервиши. Обаче официално никъде не се намират билети.Някой да знае нещо?

# 372
  • Мнения: 142
Момичета, между 2-та турски ресторанта - Антик и Бразилия, кой мислите, че е по-добър?

# 373
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Момичета,преди време се обсъждаше една частна детска ясла,някъде около Сточна гара. Даже бях чела в сайта им,че предлагат почасово гледане на деца,но сега не я откривам.Някой ще ми помогне ли с координати? /може и отзиви за почасовото гледане/  Praynig

# 374
  • Пловдив
  • Мнения: 3 591
Момичета, между 2-та турски ресторанта - Антик и Бразилия, кой мислите, че е по-добър?
Ние ходим само в Бразилия.

Общи условия

Активация на акаунт