Добра козметичка в София

  • 30 982
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
Момичета, а може ли и някакъв ориентир в цените да кажете, че нещо не ми излиза никакъв резултат в гугъл за този салон  Rolling Eyes

Последно си правих веждите при нея и ми взе 10лв  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4
Благодаря!   bouquet

А други процедури при нея правили ли сте - освен за веждите ме интересува и почистване на лице  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 166
Здравейте, мен пък ме интересува добър козметик или дерматолог за химически пилинг?Някоя от вас да си е правила процедурата, за да ми препоръча специалист?

# 18
  • Мнения: 226
При Цари - без час, няма как  Peace

# 19
  • Мнения: 36
Благодаря!   bouquet

А други процедури при нея правили ли сте - освен за веждите ме интересува и почистване на лице  Rolling Eyes

Почистване на лице не съм си правила от мнооого отдавна и си нямам идея за цените. Много странно, че за салона, в който работи Цари никъде не намирам информация  Thinking

# 20
  • София
  • Мнения: 5 524
Моята козметичка работи в салон на Скобелев 7,Гинка се казва.От години ходя там,излишно е да казвам че съм доволна,препоръчвала съм я на много приятелки,както и тук във форума на няколко момичетв и доколкото знам и те са с добри впечатления от нея.
 За вежди обаче ходя в салон Т'рио, близо до Патриарха се намира,по-близо ми е и удобно,за вежди ходя все пак на две седмици.

# 21
  • Мнения: 252
Аз също съм в търсене на козметичка за почистване на лице...ще ми се нещо наистина качествено като услуга и по възможност в центъра. Хил Клиник за съжаление чета доста лоши отзиви за тях и затова съм леко скептична. Бъбъл, в кой салон работи Гинка?  Whistling

# 22
  • София
  • Мнения: 5 524
Бъбъл, в кой салон работи Гинка?  Whistling
То е учебен център,но вътре си е като салон:
http://biznes-bulgaria.com/firma/36977-kozmetichen-salon-ucheben-centyr-sofiya
Почистването беше 35 лева.

# 23
  • Мнения: 111
Препоръчвам Ани и Таня от Медика-Естетика в Студентски град.

# 24
  • Мнения: 846
Съживявам темата, за да съберем повече контакти, аз лично се интересувам от микродермабразио като процедура и ако е възможно да ми се препоръча козметик по възможност в центъра на София.

Последна редакция: пн, 28 окт 2013, 14:14 от jalana

# 25
  • Мнения: 36
Съживявам темата, за да съберем повече контакти, аз лично се интересувам от микродермабразио като процедура и ако е възможно да ми се препоръча козметик по възможност в центъра на София.

Здравей, jalana ..може ли да кажеш малко повече за тази процедура. Имаш ли добри отзиви?

# 26
  • Мнения: 846
wera88, само два пъти съм ходила досега, но съм останала много доволна от самата процедура, която не знам дали е една и съща при всички козметички. Принципно не мога да изпадам в подробности какво ми правят, тъй като не съм козметичка. Но в общи линии ти се излющтва горният слой, подобрява се тена, циркулацията и т.н. В google е обяснена много добре какво представлява като процедура, аз само мога да потвърдя, че съм доволна и искам още  Grinning

# 27
  • Мнения: 36
wera88, само два пъти съм ходила досега, но съм останала много доволна от самата процедура, която не знам дали е една и съща при всички козметички. Принципно не мога да изпадам в подробности какво ми правят, тъй като не съм козметичка. Но в общи линии ти се излющтва горният слой, подобрява се тена, циркулацията и т.н. В google е обяснена много добре какво представлява като процедура, аз само мога да потвърдя, че съм доволна и искам още  Grinning
[/quotе

Да, разбирам Simple Smile Това с излющването на горния слой малко ме плаши. Притеснявам се дали другият слой няма да е по-чувствителен и да не ми избият пъпки  newsm78
Благодаря за инфото  newsm51 Ще се поразровя в нета за подробности Simple Smile

# 28
  • Мнения: 295
Излющването при микродермабразиото и незабележимо.Аз ходя в един салон в Стрелбище.В центъра съм чувала добри отзиви за салон Ади на ул.Парчевич.

# 29
  • Мнения: 3
Здравейте, и аз си търся козметичка за почистване на лице и съм се спряла на козметичен салон Beauty point. Някой има ли някаква информация или впечатления оттам?

Общи условия

Активация на акаунт