Отговори
# 30
  • Мнения: 2 787
Габи,  Hug Heart Eyes
Прекрасен твой колаж в страницана на Е&Ф ОС във фейса
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=419152484852950&set= … ype=1&theater
и на Снежи има  Heart Eyes

Профииии  Hug, поздравления и ти на първа страница у трейлъра на темата   bouquet bouquet
Нерде са 52  newsm18 newsm18 newsm18 newsm18  56 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

Стига с тая пърцуца, аз не я пием, вие затова се нея сервирате, айде за такива кат мен нещо директише отФренча
Скрит текст:
Pink lemonade Champagne


Дани, мерси!

Последна редакция: нд, 15 сеп 2013, 00:16 от Jane2013

# 31
# 32
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Пак са пуснали епизода в ютюб,ама може до утре пак да зачезне  Joy
http://www.youtube.com/watch?v=nkmBkU9hxGs&feature=c4-overvi … WSX_7uGEGGjjEeFTw

# 33
  • Мнения: 0
Вяра Rolling Eyes
Скрит текст:
Сега съм със cometbird за което благодаря  bouquetтой е май рода на мозилата Mr. Green но е по добър Peaceобаче неще да ми отваря вибокса Shockedзнаеш ли случайно защо newsm78

# 34
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Забрайх да поздравя Зизу за поредната прекрасна тема  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

# 35
  • Мнения: 0
newsm44 newsm68 newsm44 newsm19 newsm19

Джейн гепат Laughing

# 36
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габи,  Hug Heart Eyes
Прекрасен твой колаж в страницана на ОС във фейса
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=419152484852950&set= … ype=1&theaterи
и на Снежи има  Heart Eyes

Профииии  Hug, поздравления и ти на първа страница у трейлъра на темата   bouquet bouquet
Нерде са 52  newsm18 newsm18 newsm18 newsm18  56 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

Стега с тая пърцуца, аз не я пием, вие затова се нея сервирате, айде за такива кат мен нещо директише отФренча
Скрит текст:
Pink lemonade Champagne


Брейййй, ми радвам се за колажчето ми  Party Party
То тук съм го пускала сигурно преди месец-месец и половина  newsm78
А, ся се сетих  Joy Да направя ли ся скандал що не са ме питали преди да го постнат там  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 37
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
 hahaha от Фейса

# 38
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
  bouquet newsm51за Зизу и целио творчески екип по стайлингъ на новия ни дом, аферим мацки, евала, супер сте, неизчерпаеми откъм различни идеи- и готини колажи и невероятни скечове между любимците ни, еле персонала на клиниката ни е уникален, ама що се съм гладна тва тая пуикова не дава едене на ората тука, щото е изяла сите пуйки и за назе нема Joy Joy Joy
хайде да апнеме
Скрит текст:



# 39
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Габи,  Hug Heart Eyes
Прекрасен твой колаж в страницана на ОС във фейса
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=419152484852950&set= … ype=1&theaterи
и на Снежи има  Heart Eyes

Профииии  Hug, поздравления и ти на първа страница у трейлъра на темата   bouquet bouquet
Нерде са 52  newsm18 newsm18 newsm18 newsm18  56 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

Стега с тая пърцуца, аз не я пием, вие затова се нея сервирате, айде за такива кат мен нещо директише отФренча
Скрит текст:
Pink lemonade Champagne


Брейййй, ми радвам се за колажчето ми  Party Party
То тук съм го пускала сигурно преди месец-месец и половина  newsm78
А, ся се сетих  Joy Да направя ли ся скандал що не са ме питали преди да го постнат там  Mr. Green Joy Joy Joy Joy
Не скандал,направо им пращаш призовката да се видите в съда  Shocked Как може така да крадат,а  Naughty  Joy  Joy  Joy И на Ирка са сложили  Naughty  

# 40
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

 newsm44 newsm44 newsm44

Скрит текст:
Joy Joy Joy

# 41
  • София
  • Мнения: 1 426
Добра нощ,кукувички Hug
Влизам само да ви благодаря за новата тема и бегам  sleepuu
Зизу,   newsm51
Момичетата,отговарящи за колажите,новият ни дом е прекрасен  smile3525
Ей ви нещо дето коте мяука на него Heart Eyes:
Скрит текст:
Лека нощ Hug!

# 42
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габи,  Hug Heart Eyes
Прекрасен твой колаж в страницана на ОС във фейса
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=419152484852950&set= … ype=1&theaterи
и на Снежи има  Heart Eyes

Профииии  Hug, поздравления и ти на първа страница у трейлъра на темата   bouquet bouquet
Нерде са 52  newsm18 newsm18 newsm18 newsm18  56 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

Стега с тая пърцуца, аз не я пием, вие затова се нея сервирате, айде за такива кат мен нещо директише отФренча
Скрит текст:
Pink lemonade Champagne


Брейййй, ми радвам се за колажчето ми  Party Party
То тук съм го пускала сигурно преди месец-месец и половина  newsm78
А, ся се сетих  Joy Да направя ли ся скандал що не са ме питали преди да го постнат там  Mr. Green Joy Joy Joy Joy
Не скандал,направо им пращаш призовката да се видите в съда  Shocked Как може така да крадат,а  Naughty  Joy  Joy  Joy И на Ирка са сложили  Naughty  

То ся кат се разровим, ша намерим на сички и като спечелим делата в съда, глей как ша забогатее диспансерчето  Mr. Green Joy Joy Joy
Аз и във валута от чужбинско ша зема  Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 2 787
Ех, ще има хонарарчета и почерпкаааа  newsm68 newsm68 newsm68

# 44
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Павлинче,мерси за апването  Hug  Heart Eyes  Hug Ама последното с диетата най-ми хареса  Joy  Joy  Joy

Между другото Зиз предполагам,че колажа за сърдитата ни екс готвачка е твой,браво къз,страОтен  Joy  Joy  Joy  Hug

Общи условия

Активация на акаунт