Отговори
# 420
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Добра неделя, добре съм ви заварила  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Интервюто на Чачи ми възвърна музата за колажи  Grinning Heart Eyes
Много хубаво и премерено  Heart Eyes Ма голям срамежливко бил той, сладурката ми  Heart Eyes Heart Eyes

Магическата ми топка си се беше прибрала у дома при кака си Екстри и с помоща на Дзен, Рейки и сякви други духовни изкуства, ей какво ми показа  Laughing Heart Eyes

 

Профи, връщам си ти латекса, много жега, много пот с него  Joy
Скрит текст:

Хайде и по едно ладничко кафе за трета неделна смяна  Laughing
Скрит текст:

# 421
  • София
  • Мнения: 1 426
Единият вожд искаше почерпка,айде да заповяда Mr. Green Hug
Релаксче,Рени,
Скрит текст:
видях ,че снощи  си говорихте за Грим,къде ще се излъчва,имате ли инфо?
Скрит текст:
Габи,супер е колажът  bouquet

# 422
  • Мнения: 11 820
Сис, Hug много успех утре  Hug само котини колеги  Peace  хм нещо не видя на вождовете да сте дали манджа жи ги ядосате  Twisted Evil

# 423
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ааааааууууууууууу....чух химна и вИднага рипнах от крИватя. Разритах чЪргите да не паднем и ето ме тук... Laughing

Илде,  Hug Ренку, Hug Жани, Hug Миси, Hug Бад, Hug...ай стига бе...да не забрайх някой...


Бюлетина от нощес. Mr. Green Гледайтиии, срамувайтииии... Mr. Green

Така, снощи след разгорИщена дискусия в дисансера, Боцков беше принуден да раздаде извънредна доза ИлИксири. Crazy По Идно време за около 10мин. настъпи тишина...беше едно спокойно, рИлаксиращо...докат всички се преместиха в новото крило на диспансера. Whistling Нищеш ли в тишината кат писна Габа, чИ имало айдуци и некой гепил картини от галерията на диспансера пЪ тя била ги рисувала...зя, вика, креще...коетУ пък накара Влъха с плюнката да иде да види ко' станало в галерията...Малеййййй, като откри и липсващо нейно произведение...пЪ кат зе да плюй...ама тоА път смени посоката на горе и надоле... #Cussing out #2gunfireПотърси се Пипе да насочва плюнките в правилна посока но нея я нямашИ пак се беше затрила некъде между двете крила...Излезе Чепика да напрай санитариЯ кат за последно бу гедже...ииии....ко да види... #Crazy Sick целия под и таван у плюнки...фана пак да се тупа по главата, ама тоа път получи аритмия и се фана за сърцетУ щото докат се опитваше да си стигне до стаята за да се заключи...пада, става, лъзга се и някъде там го целна една плюнка и не мой си я махни от главата...капична се там в кор'дорчИтУ в несвяст...добре, чИ санитарчИту го отнеси в манипулационната.ОщИ се опитват да махнат плюнката ама без успех...Чепиков е почти в кома. Дамо го събудят до д'вечИрка. ooooh! ПОсли Габа уйде да зачисти мазата и да види колко е съдържанието в бидон'ти...подреди старателно и тамън да излезе със становище...ония двете Дида и ЕлитУ я вербували да си трай и тя изведнъж си загуби паметта...само кай не си спомням....
Посли се разбра , че и у диспансера имало айдуци...Дани краднала на Габа топката, а пЪ Габа да не останИ по-назад, цунала на Профи екстеншънитИ. Нахълта Профи, ама преди тва объркала етажите и се намерила в непозната обстановка...дири картини по стената и нема и изпадна в паника да ней объркала диспансерЯ...посли намери посоката, успокоИ се и зе да пита къде са...та така разбрахмИ. ПослИ Влъха с плюнките и писна да плюй па кат нахълта с кас'тУфончИту и айдееее...работата отечИ...Шефката цела нощ сЪ кълчоти в чалгарийте...КамИрИтИ ми се запотиха от толко рипане, въртене , сукане...в конферентната зала стана Бейрут...ни мож познайш къде се намираш Mr. Green Дида и ЕлитУ познайте къде бяха... Joy Ама се сменяха да не издадат нерде е парцуцата... Whistling Посли се оказа, чИ мнооу се обичат...тръгнаха си сериозно и скоро ше ги женим... Grinning Голема любов сЪ пръкна у мазата...По идно времи иде Жани...нЪл не е свикнала с нощния живот пак сЪ загуби е танците и парцуцата...рипа, скача кат Фера у Хилса..ни мож я озаптим... Crazy Посли зе да вика,ч и отва за пижам'Та , ама нъл върза кънките, та никой не вдена ко искашИ да кажИ и си легна... Whistling Купона бешИ на макс....субкултура колко щеш...развърте се даже дебат на тема "Колко хубави поети имамИ"...И пак така...рипанйе скачанйе....не мойм и фанем посоката на въртенИ  #Crazy По Идно времи и аз се объркав вечИ... Crazy И нИщешли настъпи тишина...ЕлитУ зави сички прилежно и спокойно се беше запътила към мазата кога изневиделица кат вихър нахълта Пипе....ОМГ.... ooooh! ooooh! ooooh!
Кат зе да отляпя щлюнките от пода и да ги мета на ново...кат яхна метлата...майкооууу.... hahaha Потърси Влъха с плюнките...ама безуспешно...оная беше паднала от коня и спеше непробудно...и така отиде да лега и тя...за щасти си намери пижам'та...инак щеше да настанИ драма... Sick ЕлитУ вечИ доволна в тишината отидИ да смучИ...

И спешъл винимание да обърна на новата ни нощна гастрольорка... Джена....човека оркестър...добре си беше...ама БЕШЕ... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Вожде Зизун  Hug Mr. Green Ти кво ся, нещо подстрекател ли ме изкара, аз - невинното дете  newsm45
Ми ша си търсим правата я, глей как ни излагат с грозотиите ни  Mr. Green Joy Joy Joy
Чак малко и на глава да се побия  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
Па мое ми дойде акъла  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 424
  • Мнения: 11 820
Линко,ами в нета почва на 25 октомври начи на 26 е при нас  Peace и всяка седмица ще дават по една серия която ще се търси или в замунда или в арена

# 425
# 426
  • София
  • Мнения: 379
Интервюто  ми беше интересно и съм приятно изненадана от Ча, винаги ми се е виждал много земен и готин и  това интервю само го потвърждава това нещо.  Heart Eyes Говори открито, не се превзема излишно, славата не го е завладяла, надявам се това да не стане, защото до нищо добро не води, поне моите надлюдения са такива  Wink Добре нали баща му беше някъде от Разградско /мисля/, защо азва, че са емигранти от Босна?  newsm78  Другото, което страшно много му е повлияло, той сега да е такъв човек неминуемо е спорта, аз съм бивша спортистка и знам на какво може да те научи спорта, дисциплина, точност и спорцменство и още куп други неща. Казва, че от една годиня няма връзка хммм  Thinking да започвам ли отново с конспиративните теории  Mr. Green Съвпадат нещата, незнам може да са си мои измислици, вие какво мислите по този въпрос?  Thinking
Толкова за интервюто, хареса ми, браво!  Heart Eyes Абе обичам си го и аз и това е, не катерици ами незнам какво да си сложи на главата  Mr. Green Joy


Жани  Heart Eyes Hug Даниии турила си готиния десен крачоллл  Crazy Heart Eyes страшен е там  Heart Eyes Hug Hug Джейн  Heart Eyes Heart Eyes много готини дрешки имате, да ви кажа и аз мислях да се барна с нещо новичко, да не чакам Нова Година ама ще видим  Mr. Green Joy Joy

Айде аз изчезвам, по-късно ще намина да ви видя пак  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 427
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Наде  Hug Мерси за интервюто на английски, много по-добре се смила от турското гуги  Grinning Heart Eyes

Жани  Hug Прекрасен колаж за добро утро Heart Eyes  bouquet

Линко  Hug Мерси  Heart Eyes

Вожде Релакс  Hug Хайде, черешово пайче  Laughing

Скрит текст:


Ко стана ся, много вождове, малко индианци  Joy Joy Joy


Охооо, Йо  Hug

# 428
  • Мнения: 11 820
Гъбке, Hug нагъам го цялто  Whistling

# 429
  • Мнения: 11 820
Е как бе духовните вождове сме Зиз и аз ,а индианците сте вие  Whistling

# 430
  • София
  • Мнения: 379
Габии  Heart Eyes Hug Hug Hug Туй кълбенце пак прекрасни неща показва  Mr. Green Heart Eyes Hug Hug

 Crazy Crazy Crazy


Аз да пусна тая снимка  Mr. Green А сега вече мога спокойно да излезна, айде лъвчета до по-късно  Heart Eyes Heart Eyes  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 431
  • София
  • Мнения: 1 426
Линко,ами в нета почва на 25 октомври начи на 26 е при нас  Peace и всяка седмица ще дават по една серия която ще се търси или в замунда или в арена
 bouquet,почерпката по-нагоре,пак черешова,Вожде Heart Eyes
Айде отивам да поспинкам,до по-късно Hug

# 432
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 557
Чаатай, наистина е много премерен в думите си. Не знам дали защото е пораснал или заради онези събития е станал такъв какъвто го усещам сега, но е факт че има голяма промяна. И на сета ми изглежда сериозен, не като преди, а на премиерата имаше направо замислен и далечен вид, там където беше се подпрял на стената.... Ето и той самия казва, че от месеци не е давал интервю. Преди не допускаше да се размине с фенче, микрофон или камера, но това поведение сегашното по-ми харесва Wink
Интересно като са съквартиранти с Танерчо, дали Серенайката е в същото положение с Хазарката newsm78
Иначе е добре замислено- ще се опознаят по този начин и ще изглеждат и на екрана близки....

пп Профче за темата за Х. те разбирам, но те уверявам, че в другата тема за Чаатай няма да има проблем...та пиши си, не се притеснявай- никого не са върнали от там момичетата Peace Отношението няма нищо общо с това от онази тема на раздорите, където всички новодошли сме виновни по дифолт.....

# 433
  • Мнения: 2 787
Привет и на появилите се след мен  Hug Hug Hug

Наде, мерси, прочетох интервюто и ето какво ми направи впечатление (Повечето неща Йо ги е споменала)
- Не споменава българския произход на баща си, и не само в това интрвю, а и в дригите, които съм чела, не са много обаче  Laughing
- Че няма връзка от около 1 година, което освен конспиративната теория  hahaha, в която вярвам  hahaha, навежда и друго коя е била таз щастливка  newsm78 newsm78
- Интервюто е много премерено, хем открива нещо, хем запазва личното за себе си, което може би означава, че е взимал уроци  Laughing по поведение с журналисти, освен тези при Йо по танци  Joy Joy Joy
- Че е домошар,  Hug
- За спорта, който сигурно го е научил на желязна дисциплина
- Не споменава, че са страхотна двойка със Серка, ама той и за Хазал не го е казвал  Mr. Green
Май имаше още, ама сега не се сещам  Stop

Линко, тенкс,  Hug, вече есенните колекции са в сила  Laughing

Габи, днес в бюлетина ти си най-поздравяваната, май  Joy Joy Joy А многото вожд у нас е навсякъде, аз съм все индианец  Rolling Eyes  Peace

Зиз,  smile3532, най-добрата  Hug Довечера Ша почерпя, че и аз съм у бЮлетина, като Джансуто скачках от радост  newsm35 newsm36 #Milti jumpuu



# 434
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Е как бе духовните вождове сме Зиз и аз ,а индианците сте вие  Whistling

Абе, аз да си пусна лафа, нищо, че индианците сме в повече  Joy Joy Joy

Ей ни тук в индианска нишка Mr. Green Joy Joy Joy
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт