Twilight - тема 86 - В леглото с Патинсън :)

  • 50 075
  • 572
  •   1
Отговори
# 405
  • Враца
  • Мнения: 5 215

Щях да казвам, покрай Диди и аз се научих да се радвам на Дийно Party

А Роб го пази от дъжда
хахаха, много са готини. А Дийн е номер 1 Simple Smile Дали знае как всички му се радват като го видят, защото обикновено като има нови снимки и първата реакция е - Диййййййййн Simple Smile

# 406
  • Варна
  • Мнения: 2 776
Грррр... Пуши си истинска цигара.



# 407
  • Враца
  • Мнения: 5 215
Ей така, петъчно

# 408
  • Варна
  • Мнения: 2 776
Окей, хепи фрайдей  Party

# 409
  • Варна
  • Мнения: 2 776
Иху, хепи понеделник (мондей или мандей ви харесва повече, не знам  Joy)

Преди малко мярнах бейби Роб (Giselher) и не мога да не го покажа  Heart Eyes

# 410
  • Варна
  • Мнения: 2 776
Хепи вторник днес.

Няма да досаждам много, само да споделя две неща:

1. първата глава от новия ми фик:

Detective Hale At Your Service

2. линк към един чуден гиф-пост:

How did we get here?

# 411
  • Варна
  • Мнения: 2 776
Хепи не-хепи, аз си продължавам да си пиша докато някой не ми каже да спра  Joy

Гледам, никой не е хлъцнал по нашия смел водач на крави  Mr. Green



# 412
  • Бургас
  • Мнения: 815
Их, ама Жентълмена си е Жентълмен, дори когато общува с кравешкия род-виж как лИбовно си общува с животинката!  Joy

Как да не го обича човек?!  Heart Eyes

# 413
  • Бургас
  • Мнения: 815
Честита Баба Марта! Бъдете здрави и усмихнати!  Hug



За неизкушена от тютюна, се чувствам ненормално-мощно подвластна на точно този мъж с тази цигара!!!  Mr. Green   и без цигара също!  Heart Eyes  

ОщеМного красив Роб!

ПП Моята стана: "Като си пееш Пенке ле, кой ли те слуша!", ...но:

Снощи в един брог фенките се бяха загрижили (и аз  Blush) за ушетата на Роб-да не измръзнат на минус 17 С.  Ето че са се погрижили!

;


Човек винаги има за какво да си помечтае-аз си мечтая-фантазирам да съм на мястото на този човек и да работя като "отварачка на врати с връв! " Joy

Последна редакция: нд, 02 мар 2014, 10:50 от lady Koup

# 414
  • София
  • Мнения: 1 001
 bg

Че се вясвам баш на празника е чиста случайност!

Че все пак зяпах Оскарите в полу-будно, полу-сънно състояние беше чист мазохизъм, ама как да пропусне човек Елън ДеДженерис да й завиди за фейската рокля  Joy, как да не хлъцне по лъскавия гладък Оскар на Джаред Лето и по седемте (ако се не лъжа) Оскара за ''Гравитация''  Wink

Че гледах ''Скитница'' преди Оскарите снощи беше напълно умишлено. Търпеливо понесох дублажа като просто си представях как Дорчето по същото време е гледала същия филм, даже и да не е, аз блаженствах и мислех колко обичам да нарича мозъка ми извънземен, в крайна сметка напоследък седя пред огледалото и говоря на образа си в него.  Mr. Green

Че точно тази сутрин прочетох новия крими фик на Дорчето, ухилих се широко и се почувствах съвсем нормален човек отново си беше пълно щастие!
Обичам нейните светове, там съм като у дома си и съм благодарна, че нейния мозък е гениален и че има вдъхновение да пише!  Heart Eyes Благодаря ти, прешъз, давай! Само да кажа...ъъъ, съвсем неволно в ролята на красивия детектив Хейл си представям Шелок Къмбарбачов  Joy , прости ми  Embarassed

Че използвам "че" в началото на изреченията идея си нямам дали е граматически правилно, но ще ме прощавате...в момента не мога да пиша моите истории, но не мога съвсем да не пиша, нямате нищо против да използвам темата за безплатна психотерапия, опъване на словесни чаршафи, клюкарене и спам от здрач до зори...така и така отивам в ада, мога да кажа, че на Роб тая цигара много му отива   Twisted Evil  Mr. Green

# 415
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Честита Баба Марта, момичета !  Hug   bouquet

Много се радвам, че след толкова време още има тема на феновете на Здрач. Мина вече толкова време, откакто съм чела книгите. Решила съм да ги прочета отново, ако не всички, поне "Здрач" със сигурност, която ми остана любимата книга от поредицата.  А тази " 50 нюанса ......."  , прочетох първа част и тотално се отказах. Супер тъпа книга. Дори не бих го нарекла книга. Много се радвам, че  първоначалните слухове, че Дженъсн ще е в ролята на Крисчън Грей не се потвърдиха. Не мога да си представя братчето Уинчестър да падне толкова ниско в такава роля.  Joy Mr. Green

# 416
  • София
  • Мнения: 1 001
Добро утро!

Едно време тука се сервираше кафе!

Едно време и аз така сутрин сядах пред компа, гугълвах последни клюкини по кедитата, пиех по две кофи капучино, докато ви пишех, зяпах разсеяно през прозореца, докато си мислех на правилните места ли слагам запетайките, после изтривах половината написано, понеже мислех, че досаждам или прекалено лични неща споделям, оставях едно такова  Hug и цял ден се обвинявах, че изкарвам половината ден в приятни занимания, а имам работа.

Ето, че днес е почти като едно времеее...

Първо - имаме си кафеее. Точи се, минавайте и си сипвайте  Grinning



Второ - аз съм на компа, вкъщи, понеже детенце е малко болно и от зарана хуква Ваня да го води на доктор с пълната убеденост, че е понеделник и ще завари пълна чакалня с кашлящи хлапета пред лекарския кабинет...Но то е вторник, доки е следобед, кашлящо е само мойто хлапе в празната чакалня, а Ваня не е от тази планета и още не се е научила как да не си разпилява хаотичния мозък наоколо...Е, до следобед има много време за разпиляване.  Wink

Пак зяпам разсеяно през прозореца, но вече не ми пука за запетайките и личните, досадни неща, дето няма да ги изтрия пък *изплез*! Мрачно е и облачно.

Едно време ми беше любимото време-мрачното, облачното, дъждовното...Сега ме ужасява, сякаш небето ще ме смачка и се просмучат в душата ми всичките му сиви нюанси, а душата ми вече е толкова цветна, че копнее само за слънце и топлинка. Тя, душата ми, си избра да живее в друг свят, където всичките й мечти са сбъднати и нещастното тяло, в което е принудена да живее сега, не наводнява планетата с литри сълзи.

Едно време се смеех на Дорчето, че още плаче на Здрач.  Blush  Малее, аз не смея сега да си пусна ни една част, че ще има да рева неспирно с часове и ще ми се разтреперва всичко.  

Пак пресушавам втора чаша капучино и гугълвам кендита, но пък вече нищо не ми трепва от тях. Сори.  Е, като видя някой едит или манип с марка Dorchester настръхвам от щастие, де, то не е там до навик, а до любов и до пристрастяване към сътвореното съвършенство и красота, които обожавам завинаги  Heart Eyes

Е, сега...някои хубаво едитнати мигли няма да ги подмина без да ги споделя. Очевидно мен като ме няма в темата и него го няма  Laughing  



Бъфи, Нюансите са хубави, бе, не се ли възбуди поне малко, некой нюанс не ти ли трепна нейде хаха?  Laughing
Щотоо...на мен така ми действат еротичните романчета и фикове, мисля, че това им е целта. Даже прописах подобни неща и ми хареса. Нищо, че си изтрих блога, на една запетайка разстояние съм да напиша хубава, много безсрамна лимонада. Mr. Green

Мдаа, едно време не бях толкова смела*.

(*да се чете "безсрамна, грешна кучка, която се мисли за фея'')

Ауу, хубаво изтупах стария чаршаф!  Mr. Green
Сега ви оставям, че имам работа за целия китайски народ, а кашлящото иска рокля на принцеса и да я уча освен това да шие...Порастват тия принцеси... и бързат да си бодат малките невинни пръстчета...Ужасна ви е планетата, честно! Пълна е с убодени заспали стогодишни принцеси *изплез*

Последна редакция: вт, 04 мар 2014, 10:56 от Vania3m

# 417
  • Бургас
  • Мнения: 815
Ваня, пиши, пиши!  Hug

"Maps to the Stars" с кино и Кан-премиера през май, а може би и " The Rover" . Наближава края на "сухия режим!"  Heart Eyes

# 418
  • София
  • Мнения: 1 001

Тамън идвах да трия и горния си ''чаршаф'', майната му на мойто писане!

Виж, Роб в Кан винаги е хубава новина. Дощя ми се да съм бриза, дето така го разхубавява там.  Grinning

# 419
  • Бургас
  • Мнения: 815
Ох, вижте (цъкайте на снимката) го нашто - по гуменки в този студ!  hahaha А бат Дийн!!!  Heart Eyes Величествен!  Mr. Green

Последна редакция: ср, 05 мар 2014, 22:25 от lady Koup

Общи условия

Активация на акаунт