Twilight - тема 86 - В леглото с Патинсън :)

  • 49 955
  • 572
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 1 001
Ъхъ, кротък *припад* на манипчето!  Crazy   Heart Eyes
И не, че някого ръчкам, само леко подпитвам, ама така някак не ми излиза от ума детектив Хейл...може да съм неволно хлътнала от пръв криминален случай, та дали ще го видя скоро този гениален красавец...кхъ-кхъ...покашлях се.  Mr. Green

Последна редакция: вт, 18 мар 2014, 19:15 от Vania3m

# 436
  • Варна
  • Мнения: 2 732
та дали ще го видя скоро този гениален красавец...кхъ-кхъ...покашлях се.  Mr. Green

Готово - Detective Hale and the Murder In the Tulip Garden

________________

 Mr. Green

Ей го и Роб със забележителните му пози Simple Smile

# 437
  • Варна
  • Мнения: 2 732
Гиф-спам  Party








Кой печели конкурса за най-вкисната физиономия?  Joy

# 438
  • Бургас
  • Мнения: 746
Споделям с удоволствие този клип!  Two Hearts  Малка част от красотата, която ни очаква в 'LIFE' Two Hearts   

# 439
  • Бургас
  • Мнения: 746
Продължавам да опитвам Embarassed ..........  да раздвижа темата ........ с танцуващ Роб !?  Wink

 
 Two Hearts


Оoooще!  Heart Eyes

# 440
  • Варна
  • Мнения: 2 732
Аз съм тук, Лейди  Flutter  Hug Обаче с тоя гадния нет не мога да постна нищо като хората. В понеделник ще се опитам да се прикрия от шефовете и да наредя един дълг пост, че много нови и хубави неща около каста са се събрали Wink Аз нали досаждам и с новини не само за Роб хаха.

wa_wa, ти къде се покри?

# 441
  • Бургас
  • Мнения: 746
Досаждай, досаждай!  Hug Да не съм само аз!  newsm56

  

Марчела, виждам те!  Wink  Hug

Последна редакция: сб, 29 мар 2014, 19:22 от lady Koup

# 442
  • София
  • Мнения: 1 124
 Привет,
аз минавам със сравнително неприятна новина  Tired
Nikki Reed and Paul McDonald Divorcing

# 443
  • Бургас
  • Мнения: 746
Аз чаках да си направят бебе, а те - развод!!!  ooooh!

# 444
  • Враца
  • Мнения: 5 204
И аз съм изненадана. Прочетох, че тя си има и друг, не знам до колко е вярно.

Нова снимка на (гърба на) Роб:


Хайде нещо и за Тейлъринки, момчето снима нов филм в Лондон:


# 445
  • Мнения: 885
Досаждай, досаждай!  Hug Да не съм само аз!  newsm56

Марчела, виждам те!  Wink  Hug

 newsm51 Въх,разкри ме. Laughing

Лейди,аз си следя темичката,нищо че не пиша Party

Роб в "Life"  е разкошен,припомних си защо съм го харесала.  Heart Eyes
А Тейлър е ...странен. Laughing

# 446
  • София
  • Мнения: 5 828
Един по-различен трейлър на Здрач   Joy

# 447
  • Варна
  • Мнения: 2 732
Гърч, гърч, гърч на работа!!! Ей го петък дойде, аз едва успявам да надникна! Гнусна история тва, да бачкаш като замаян и да нямаш време за удовлствия...  Sick

Само мятам една новопоявила се Джаксова четвъртоюлска снимка. Ш'гу изям!!! Прекрасник прекрасен.  Heart Eyes



ПП И клипа на Амидала го гледам, ама без звук, абе не е честен тоя живот ви казвам.

# 448
  • София
  • Мнения: 1 001
Глей ся и Ваня как си проси развод като пак е тука, неустояла на здрачните изкушения! *изплез* Скъпи, не бързай с развода, бе, просто ме напече слънцето днес и съм на кеф да си гледам кефа, гледай ми сеира и ти като другите във форума.  Mr. Green

Първо на първо, как не ви е срам! Лий Пейс одъртя и чукна 35 на 25-ти март и никой не ми прати барем една китка по тоя повод. Аз го чаках да чукне нещо друго и да се поФали, ама пича е все така потаен вероятен гей и невероятен красавец! Доказвам го с малък едит ала ''Трандуилската ми елфска красота форевър''!




и нова новеничка снимчица от новия сериал, нямам време да едитна само негова зализана милост



***
Какво снима Тай??? Мързи ме сега да ровя защо се подвизава така мустакато зализан из Лондон.

Разпърхахте ми сега кугърските пИпИруди, размечтах се за дългокоси здрачни вълчовци....какво ли правят Бубу...Алекс Мезмърайзмов и батко Часке....тц, тц, искам и аз време за удоволствия....но да знаете, че скъпо си плащам за всяко от тях, затова не се вясвам тука, 'щото шибания ми мозък не може да разграничава добре илюзиите от реалността. Въх, пак ще го ударя на психоанализзз...fffийуууу  ooooh!  hahaha

Аре, бе, Джаксуне, ти кога ще се разведеш?  Twisted Evil Патриотичното ти селфи бива, даже е много *кхъ*, само другият път гледай да хванеш и катарамата в кадър!  Mr. Green Heart Eyes



# 449
  • София
  • Мнения: 1 001
Влизам, уважаеми храсти и скивам, че не ми се вижда картинката с Лий от сериала. Нищо, друг път ще търся да слагам пак, живот и здраве ще има кадри с него с килограми до края на годината.  Mr. Green

Само минавах да поспамя и да поседя пред вратата на детектив Хейл...знам, знам, че е зает, ама и аз не съм се разбързала за никъде, обичам да си седя и да чакам, това не е рийл лайфа да те гърчи   Wink и да те гони от компа, когато ти е най-сладко да пишеш *мръъъъъън*

Общи условия

Активация на акаунт