С Джансел Елчин до новия му проект - 28

  • 27 192
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 500

Започнах да си припомням роли и моменти от сериали в които Джансел е  ,тъжен, тревожен , измамен , неразбран, предаден от жени които обича



                                    






Последна редакция: пн, 16 сеп 2013, 16:29 от sebilMM

# 16
  • Мнения: 14 500




         

# 17
# 18
  • Мнения: 15
 Благодаря за новата тема  Снеже   Heart Eyes   bouquet  Себи   Heart Eyes   bouquet

Много е вероятно в нея да разберем за новия проект. Обикновено най малко два месеца преди  началото се сключват договорите.

Ребром в туитър се задават въпроси към  новата мениджърка за конкретика около ролята му във дизито  на ТРТ.
Срещнах и постове за гост актьор, дано съм се изгубила в превода.  newsm78  ooooh!
 
Себи, има такова нещо и хич не така.  Wink Джансел винаги е казвал, че ролите му нямат нищо общо с него самия, особено Мурат оджа, о... а той ми е любимец.  Crazy

Няма как да видим Джансел, нито да си го представим дори в такава роля.
В живота е точно обратното, обичан, разбиращ, разбиран, веселяк, чаровник и обожаван от де що жени има от близо и далече.    Party Party Party

И как няма да го харесват гърците, за тях той е техен, и с право, роден е,  и много вероятно потомък на древните жители на  Смирна. Твърди се,  че Омир е роден в този проспериращ древен град на мислители, книжовници и търговци.  Peace

Последна редакция: пн, 16 сеп 2013, 18:00 от riminiii

# 19
  • Мнения: 14 500


Рими Heart Eyes Hug ,ама аз съм сигурна ,че ролите му нямат нищо общо  с него в реала.
Та нали затова го харесваме толкова безгранично.Той май най- не  харесва  ролята си на Ахмет,по-точно черти от характера му.
Там обаче  е много добър в ролята на нерешителен , объркан ....раним.




# 20
# 21
  • Мнения: 15
Аз докато гледах и  работих върху сериала и проучвах подробности не мисля, че не харесва Ахмет, дори напротив. За него е било голямо предизвикателство, още повече свързано с историята на страната в много деликатни моменти и то в съвсем близкото минало,  едва ли не всяко семейство е свидетел и участник  на събитията. Тук никой няма право на грешка, и екипа,  не веднъж съм го споделяла още в темата за сериала Спомни си, любима,  се справи превъзходно.

Джансел е казвал не веднъж, че няма нищо общо с характера на  Мурат, а аз го харесвам, затова изохках,   hahaha hahaha hahaha, не харесва  Селим Азис, има си хас. И двамата със своите противоречия, чудатости и лудости.  Дори в темата на дизито на  Мурат оджа споделих веднъж, че обикновено нестандартните и уж чудати хора движат  света. И как ме нахокаха,  и на яве,  и на лични будни другарки, леле мале...  Embarassed
  

Кой истински актьор не би приел предизвикателството да ги изиграе.  Hug

Последна редакция: пн, 16 сеп 2013, 19:15 от riminiii

# 22
# 23
  • Мнения: 14 500


    Рими newsm10  за ролите и отношението на Джансел към тях.

                 На 100% автентичен с героя си. smile3508









# 24
# 25
  • Мнения: 14 500


  Прекъсвам с Ахмет , за да видим Джансел с нови снимки.




# 26
# 27
# 28
  • Мнения: 14 500


     А това е нещо ново при Джансел Не съм го забелязвала до сега Laughing




 



# 29
  • Мнения: 14 500

 
   И продължавам с тъжния Ахмет в СЛ



Общи условия

Активация на акаунт