
То ако се мъчиш да сванеш на всеки мисълта няма ти е лесно джанъм.Всеки си е луд по своему и в туй му е чара.Благодаря за изровените снимки. Зарад нас и крадла ставаш значи ей, голема си 



и после като го изнамериш,охоо 45 бона у джеба
Само това успях да запиша в предния си пост
Ех че съм. Честит първи учебен ден на всички мами които си имат ученици. Пожелавам им да се прибират само с шестици и да си изкарат една страхотна учебна година

Само това успях да запиша в предния си пост
Ех че съм. Честит първи учебен ден на всички мами които си имат ученици. Пожелавам им да се прибират само с шестици и да си изкарат една страхотна учебна година 


Уреди се значи ааааа 





Леле мале,дано да е измислица,направо в шок и ужасТ съм
дано излезе пак като предните писаници пълна фантазия

Препоръчани теми