мнения за др. Масларски

  • 16 920
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 294
Нашият педиатър е доктор Масларски-очарована съм от него и като човек и като специалист  bouquet-и 2-те ми деца са при него!Никога не сме си записвали час след като децата навършиха 1 година, преди това ДА, за да се ограничи контакта им с болни дечица.Наистина при него напоследък е лудница и се чака понякога, но това е защото е добър специалист и е горещо препоръчван от пациентите си.
Колкото до презастраховането му(едно такова негово презастраховане  откри херния на сина ми във 2-рия месец-без изявена на пръв поглед симптоматика!  ).......по-добре така, отколкото да назначи неадекватно лечение.......а и не мисля, че една кръв и урина са кой знае какво!За антибиотиците и това, че ги препоръчва-дъщеря ми е на 3.5 години и е пила антибиотик предписан от Масларски само един път.......На няколко пъти се нуждаехме от други специалисти-д-р Масларски ни изпращаше при точните хора на точните места....името му ни отвори не една врата в Пирогов и детска неонатология....за което му дължа едно голямо БЛАГОДАРЯ!  bouquet
И още нещо.......далеч съм от мисълта че доктора е безгрешен и всички трябва да го харесват, но лично АЗ му имам огромно доверие и за това му поверих  и двете си деца и не съжалявам! Simple Smile

# 16
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз два пъти ходих при него миналата седмица. Мислеше да назначава изследвания на големия ми син ,защото има алергия ,но успя да го подтисне с лекарства. На този етап съм доволна Peace

Общи условия

Активация на акаунт