Ти си майка

  • 1 771
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 393
Те на тази възраст са не попивателни,а супер попивателни.Вече се чудя какво и как да говоря,за да не стане фал.Каквото и да кажа,малката има отговор и понякога е доста смущаващ  Embarassed

# 16
  • Мнения: 168
И нашият случай е подобен. Щерката (3 г) не е схванала смисъла на посланието, но често споменава майката. Имаме цяла конска колекция, защото в момента малката се изживява като кон. Като се заиграе, честичко се обяснява на кончетата "Тойта майка", държейки едно малко и едно по-голямо конче.
И понеже сме двуезични, тя съставя невероятни миксове от типа "She тойта майка", "Конче паче(плаче) а майката".С две думи "майката" е много актуална в наща къща.

# 17
Eдна съботa сътринта малко след като бяхме станали седиахме на дивана в хола и гледаме "по-по-най". Аз бях още сънен и по гащи, а нашата муцуна вече се беше развилняла.  newsm68
Хола беше като след ядрен взрив само за 10 мин.  smile3540 #Onfire
 По едно време почнаха рекламите и подразнена от това,че недават нейното предаване щерката доде при мене хвана ме за ...   Hands Fist    Embarassed  и каза "тати дай дистионното".  #Crazy
Не е истина какво мозе да си помисли едно дете на 2 години и половина, че баща му е скриоло дистанционното на телевизора в гащите си и не му дава да гледа...  smile3555
#2gunfire Gorominator  #Sniper

# 18
  • Мнения: 1 393
 Joy hahahaАбе голями са ни сладури и има още дълго да ни разсмиват  Joy

# 19
  • Мнения: 1 464
 Laughing hahaha JoyЕЙ РАЗСМЯХТЕ МЕ

# 20
  • Мнения: 369
Joy hahahaАбе голями са ни сладури и има още дълго да ни разсмиват Joy
Излежаваме се една неделна сутрин с таткото в леглото а малката (2г и 11м) идва при нас и казва на баща си ХАЙДЕ СТАВАЙ ДА ХОДИШ НА РАБОТА БЕ МРЪСНИК Sickостанахме като гръмнати #Crazy

# 21
  • Мнения: 1 150
Браво на принцеста  Joy

Мой познат се ядосал нещо и си казал "къв съм селянин", след няколко месеца били на гости на родителите му и баща му го попитал защо го прави, а малкия се намеси и казал : защото е селянин tooth tooth tooth

# 22
  • Мнения: 1 393
Аз като съм била малка и са ме учили,като ме питата какъв е баща ми да казвам-Юнак страшен.Веднъж ни дошли гости и ме питали какъв е бащата ти,а аз съм казала-Мамино юначе(този ден майка ми била прочела преказка за него) Joy hahaha

# 23
  • Мнения: 1 059
за нова година ни бяха на гости едно приятеско семайство. Та въпросният чичко все постаряше на малкия кажи това кажи онова и сега като го види не му вика по име ами бъ мамата. абе общо взето сега сме на такава вълна че всико повтаряме

# 24
  • Мнения: 1 526
 Joy Joy rotfImao smile3501 много са яки, а ! Аз също съм се изпускала и ние сме на тема shit  Blush

# 25
  • Мнения: 1 393
Днес се гледа в огледалото и казва:Аз съм мацка и половина Shockedи продължава Абе много съм готина,а брат ми е пич.А аз стоях и не вярвах на ушите си  #Crazy

# 26
  • Мнения: 655
Дъщеря ми чула от баща си Ще му е... майката и разбрала,че е лошо и като се ядоса един ден ми казва:Ти си майка  Joy,а аз умрях от смях  hahahaИ сега това си е лаф в нашето семейство и само ние си знаем,че дъщеря ми като ми каже ти си майка,значи ме псува  Joy

Това наистина е ценен лаф - хем псуваш, хем никой не разбира.  Joy hahaha

# 27
  • София
  • Мнения: 1 352
Хехе, мен така ме изненадаха с "е...ати"  #Crazy И един ден щерката ми каза че съм "кучка" newsm78
На нея обясних, а на бабите забраних да се гледат тъпи сериали по телевизията Stop

Общи условия

Активация на акаунт