Правили ли сте аборт по собствено желание?

  • 6 635
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 320
Не, не съм правила аборт. Никога.
До сега не съм забременявала.

# 16
Правила съм и винаги съм си мислила,че затова ми се случват сега всички гадни неща.Но ми е чудно какво ще каже Щерев за спонтанните аборти,и за тях ли сами сме си виновни???
Кажете момичета,какво всъщност може да се обърка след аборт/независимо,дали по желание или спонтанен/,дали стават някакво изменения в матката?или с шийката?Какво мислите?

# 17
  • София
  • Мнения: 3 123
по желания не,но имам един спонтанен в 9-та седмица.

# 18
  • Мнения: 1 399
Извинявам се, че се меся Blush, но така поставена анкетата няма да даде никакви резултати доколко абортът по желание е свързан с последващ стерилитет. Защото отговор "да" дават и момичета имали след това успешна бременност.
Може би трябваше да има още един отговор в анкетата: "да, но след него имам износена бременност" или нещо подобно Peace, за да е по-вярна статистиката.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 423
Имам, не един, няма да уточнявам колко са, но причината за проблемното забременяване според мен не е в абортите по желание! Факт е, че имам 15г. дъщеря и съм бременна с второто си дете, преди дъщеря ми имам аборт по желание, след нея също имам. Изказването на Щерев не бих се наела да коментирам, все пак той е лекар, но аз съм правила аборти и със забременяване никога не съм имала пролем. Успех на всички момичета от форума!  bouquet Peace

# 20
Не се сърдя,Диди.И аз имам 2 спонтанни,точно затова не одобрявам Щеревите изказвания.С какво съм виновна за тях?Да не говорим,че лекарите вече повече от 2 години не откриват причина,защо е станало така.

# 21
  • Мнения: 1 320
Мисля, че точно в този форум е абсолютно неуместно да се отправят каквито и да било упреци относно абортите. Сигурна съм, че, ако на някои от пишещите момичета тук им се е наложило някога по някакви причини да направят аборт, сега имат проблеми със забременяването, то те самите се самоизмъчват  достатъчно. Няма нужда от допълнетелни укори. Моля, послушайте модератора и ни спестете разсъжденията си "за и против аборта".
Да не говорим, че на повечето тук изобщо не ни се е случвало да забременяваме, та за какви "убийства" става дума?!

# 22
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Момичета не измествайте темата!
изтрила съм мненията за абортите на Маги Дс и на didi.
Коментарите според мен и според пишещите тук са неуместни за този форум, да не говорим, че изрично в началото на темата обясних за какво става на въпрос!

Последна редакция: чт, 09 фев 2006, 12:03 от Ва

# 23
  • Мнения: 133
Не не съм Имам 1 спонтанен аборт в 9г.с.

Последна редакция: пт, 10 фев 2006, 07:39 от sabrina

# 24
  • Мнения: 2 120
Не, само един спонтанен в 7 г.с.

# 25
  • Мнения: 396
Ами не- имам две бременности и две деца!

# 26
  • Мнения: 40
Не,не съм и за нищо на света не бих направила.Grinning

# 27
  • Мнения: 508
Не,не сьм.

# 28
  • Мнения: 5 317
Не,не съм правила.

# 29
  • Мнения: 2 199
Да правила сам и след това пак ....сега 5 месеца правим опити,но не се полу4ава.Не мисля 4е
при4ината е в абортите... Hug

Общи условия

Активация на акаунт