СТАФИЛОКОКОВА ИНФЕКЦИЯ

  • 25 484
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте.
Ние съшто си носим стафилкоките вече 3 месец.пробвахме какво ли не.Низита спрей,физиологичен разтвор,капки Трипафлавин и сега сме на ваксина Анаста дано помогне,че вече лошо ми става,а и на детенцето ми съшто като му бъркам в нослето,аз съм чувала,че са доста упорити,и ние пихме антибиотик и ништо не стана,Бактробана не помогна незнам,вече какво да му давам помогнете. Cry

# 16
  • sofia
  • Мнения: 769
Цитат
аja, би ли споделила с какво се лекувахте?
Цитат
Излекувахме се със Staphilococcinum, но трябва детето да се заведе на хомеопатичен лекар, за да предпише точната потенция.
Излекуваха се 2-те ми деца и аз самата. (Имах стфилококи в гърдите в следствие на кърменето) 

# 17
  • Мнения: 1 809
Здравейте.
Ние съшто си носим стафилкоките вече 3 месец.пробвахме какво ли не.Низита спрей,физиологичен разтвор,капки Трипафлавин и сега сме на ваксина Анаста дано помогне,че вече лошо ми става,а и на детенцето ми съшто като му бъркам в нослето,аз съм чувала,че са доста упорити,и ние пихме антибиотик и ништо не стана,Бактробана не помогна незнам,вече какво да му давам помогнете. Cry
Добре, а преди да давате тия всички неща, направихте ли микробиологично изследване?
То иначе може всички възможни да пробвате, на принципа на тото  Tired

Нали затова се правят тия изследвания,да се види какво ще ги унищожи  Wink

# 18
  • sofia
  • Мнения: 769
Да, правихме микробиология - иначе няма как да се разбере точно какво е. При дъщерята в носа се изолира стрептокок, а в гърлото стафилокок. При сина стфилокок и мораксела в носа и гърлото. При мен в кърмата.

# 19
  • Мнения: 2 732
днес взех изследване за гърлен секрет на детето ми пише -изолира се стафилококи ауреус -утре ще я водя на лекар че днес вече не работи може ли да ми каже някой нещо с антибиотик ли се лекуват ?

# 20
  • Мнения: 35 968
любимата ми тема - от раждането беба влачи някакви коки, казвам "коки", защото щом излекуваме един вид, веднага се лепва друг - няколко пъти "успешно" премахвам ауреуса, един вид спрептокок, на който не му помня името и един път бета хемолитичен стрептокок /този, който причинява скарлатина/ и сега отново е със запушен хъркащ нос! ходихме и при хомеопати, и при лекари алопати ... кошмар! и без това децата са малко, а родени здрави ги изписват болни!

Общи условия

Активация на акаунт