Violetta~Виолета- една мечта, една песен. {Тема 6}

  • 105 867
  • 792
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 66
Мъри, ето аска ми, за който естествено съм използвала фалшивото си име (за сигурност)...

Скрит текст:
ask.fm/Stilito

# 47
  • Мнения: 66
И ако може някой ден ще отговоря на предишните предизвикателства по-късно, когато мога, сега просто съм много заета, и училище, и нещо става, че от два дни нямаме интернет (никакъв), че сега съм на една флашка на Vivacom и така... и утре ще се опитам да отговоря на всички предизвикателства (ако мога да участвам така) и лека нощ от мен! smile3503

# 48
  • Мнения: 9
И за Браво:
Скрит текст:
Ако има нещо за Остин и Али или актьорите (Ross Lynch, Laura Morano, Raini Roudriguez, Calum Worthy), моля кажете. Ако видите и нещо за R5 пишете, моля.

# 49
  • Мнения: 1 117
Дъгичке,
Скрит текст:
сега в новия брой има статия за "Плажен тийн филм".  Друго за Рос не съм срещала.

Много е красива Тини на тази снимка. Heart Eyes


Момент от 64-ти епизод на Федерико, Виолета, Диего и Людмила.


Людмила иска да каже цялата истина на Виолета.
Това е заглавието. Става въпрос за Диего и неговите планове срещу Виолета и Леон. За жалост нататък не разбирам нищо. Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 9
Рая,
Скрит текст:
кога излиза следващия брой?

# 51
  • Мнения: 1 117
Скрит текст:
Aко питаш за този, в който има статия за "Плажен тийн филм" той вече излезе. Peace

Снимка на Мартина в промо за Виолета2 в Израел.


Реклама на втори сезон във Франция.



В Русия втори сезон започва на 30-ти септември в 20:00 часа. Късметлии са. А ние трябва още да чакаме. ooooh!

# 52
  • Мнения: 286
Хораааа много важна новина от октомври започва втори сезон на Виолета от 1 до 9 епизод поне така написаха от Disney в този сайт   smile3501 smile3501

http://www.urbn.bg/talk/index.php?topic=16145.20    <----------

# 53
  • Мнения: 8
Начало на 2 сезон на "Виолета" - Сезон 2 Епизоди (01-09). Суперрррррррррррр  newsm10 smile3501 newsm81 newsm81 newsm81 moresmile moresmile искам вече да е октомври

# 54
  • Мнения: 9
Хораааа много важна новина от октомври започва втори сезон на Виолета от 1 до 9 епизод поне така написаха от Disney в този сайт   smile3501 smile3501

http://www.urbn.bg/talk/index.php?topic=16145.20    <----------

AАААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА! НАМАМ ТЪРПЕНИЕ!!!!!!!!!!!!!!!
Жалко обаче, за тези които са 2ра смяна. Няма да хващаме пълните епизоди  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 55
  • Мнения: 0
Oh My G ВИОЛЕТА 2!! И ще съм първа смяна още!! YEAH BABY!!!  Tada Tada   bigdance2   Two Hearts Two Hearts Two Hearts Много се радвам  #Crazy #Crazy

# 56
  • Мнения: 1 117
Йеееес, най-сетне една наистина прекрасна новина.  newsm44 Тъкмо се бях отчаяла, че в другите страни  скоро ще започне, а ние дори не знаем при нас кога ще стане това. Но вече е ясно, че през октомври и при нас ще започне. Много се радвам и нямам търпение.  Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 0
Мнооого ме радват! И Леон  е много сладъъък Two Hearts Two Hearts ии Бето направо цепи мрака ;ддд  Joy



Фран има прекрасен глас  Two Hearts Two Hearts


Много ме радва и се радвам че се върна!  Heart Eyes




Не ме радва нещо... ;дд

# 58
  • Мнения: 9
Във Виолета стил:
Скрит текст:

# 59
  • Мнения: 8
Оооооооооо аз този месец съм втора смяна но другия месец първааааа  newsm74 newsm26 coolcool newsm20 newsm20 newsm20 #Milti #Milti #Milti ukliam1 ukliam1 ukliam1 moresmile moresmile Виолета 2 не мога да повярвам

Общи условия

Активация на акаунт