Добре дошли в "Родени", АВГУСТовски бебчета засмени!

  • 38 880
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 488
Else,благодаря за изчерпателния отговор. Ще следвам съветите и се надявам всичко да е ОК.

# 46
  • Мнения: 0
Здравейте мами и честити здрави бебоци Simple Smile
Можете ли да ми обясните какво се носи на чистата молитва и защо точно се прави ? Благодаря предварително Simple Smile



# 47
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
здравейте ,аз пак се включвам с въпрос към ЛЛЛ.при нас нещата вече се нормализираха,не е необходимо да се цедя,храним се на поискване обаче напоследък след кърмене към 20,00 часа спи чак до 5,00 вследствие на което, гърдите ми са болезнено твърди.възможно ли е заради това да ми намалее кърмата.доколкото знам през нощта е най високо "производството на кърма"????

# 48
  • София
  • Мнения: 1 363
ох, най-сетне да открадна малко време! Толкова много неща ми се иска да обсъдим, пречоплим, изкоментираме...
Таман да се разпиша и малкият нададе рев, хайде бягам, до после!

# 49
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
И аз се премествам тук. Дано да успея да ви следя Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 796
И аз се премествам тук. Дано да успея да ви следя Simple Smile

tany3dj, как е Ивет?

# 51
  • Мнения: 2 488
ох, най-сетне да открадна малко време! Толкова много неща ми се иска да обсъдим, пречоплим, изкоментираме...
Таман да се разпиша и малкият нададе рев, хайде бягам, до после!

То май всички сме така. Grinning

# 52
  • Мнения: 39
Благодаря за формулярите и инфото за болничния.
Мамчета, вашите бебета спят ли си в креватчетата? Моята Йешим спи навсякъде другаде, но не и в кошарката, а е толкова комфортна Simple Smile единствено вечер се съгласява и то ако съм я приспала на ръце.
А как стои въпроса с къпането.. харесват ли банята, кога и колко често ги чипкате?

# 53
  • пловдив
  • Мнения: 72
 Simple Smile Здравейте вече и от мен!!!На 11 септември ,точно в 11 часа на бял свят се появи най-красивото нещо в живота ми-моят СИН Петър с идеалните мерки 3250,50 см.Роди се секцио след много перипетий и нерви от моя страна,но слава Богу всичко вече е наред.Бебчо и аз се чувстваме добре,вече в къщи при тате  Two HeartsМного ми е кротичък-за сега Praynig-спинка,яде и пълни памперса  LaughingКърмим се за сега успешно и щм като спи от 21 часа след баня до към 4 сутринта значи е нахранено детето.Много ми е сладичък и мъничък. Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesНа всеки пожелавам такава радост и такова вълнение.Няма по-хубаво нещо....Ще пиша подробно за кошмарното ми раждане и за ОГРОМНОТО ми преносване,но сега още не ми се мисли-много ми е прясно и се ядосвам само като се сетя... Close.Целувки на всички малки бебченца и на майките им  newsm51Коликите ни почнаха само да вметна-вечер около това време е доста неспокоен,давам Еспумизан чаккъм 21 часа и през нощае добре.

# 54
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
Simple Smile Здравейте вече и от мен!!!На 11 септември ,точно в 11 часа на бял свят се появи най-красивото нещо в живота ми-моят СИН Петър с идеалните мерки 3250,50 см.Роди се секцио след много перипетий и нерви от моя страна,но слава Богу всичко вече е наред.Бебчо и аз се чувстваме добре,вече в къщи при тате  Two HeartsМного ми е кротичък-за сега Praynig-спинка,яде и пълни памперса  LaughingКърмим се за сега успешно и щм като спи от 21 часа след баня до към 4 сутринта значи е нахранено детето.Много ми е сладичък и мъничък. Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesНа всеки пожелавам такава радост и такова вълнение.Няма по-хубаво нещо....Ще пиша подробно за кошмарното ми раждане и за ОГРОМНОТО ми преносване,но сега още не ми се мисли-много ми е прясно и се ядосвам само като се сетя... Close.Целувки на всички малки бебченца и на майките им  newsm51Коликите ни почнаха само да вметна-вечер около това време е доста неспокоен,давам Еспумизан чаккъм 21 часа и през нощае добре.
radi1982 Честито бебче ,много да ви радва ,ти наистина много си преносила,като знам откога чакаше да раждаш...важното е че вече сте си вкъщи и всичко е наред,хайде по бързичко да се нагласите един към друг,и вече да сме всички по активни във форума.аз фейсбук не ползвам. ама вие всички там ли сте се настанили????

# 55
  • София
  • Мнения: 1 363
Да ти е честито, Ради! И дано и по-нататък така сладко да си спинка цяла нощ, че май само в началото са такива сънчовци, а после...
Нашият хубавец си спи понякога в креватчето, понякога при нас в леглото - и на двете места му е еднакво удобно. Ако му се спи - ще спи без значение до мен или не, но ако не му се спи, колкото и да го гушкам, люлям, да му пея... не става и това си е. Аз се изнервя след 1 час приспиване и го дам на таткото и след 10 мин вече е заспал.  Laughing
За къпането - много му е хубаво като го потопим в топлата водичка, но вадим ли го да го плакнем настава рев. По съвет на педиатърката - всяка вечер като през 2 вечери с шампоанче, през другото време само с водичка.

Мамите на момченца - как стои при вас въпросът със забелването?
И аз не ползвам фейсбук и само тук вися и чета какво се случва Simple Smile

# 56
  • Мнения: 42
Ради,да ти е жив и здрав юнака! Аз така се ошашках с объркването,че забравих да ти честитя,още веднъж извинявай!
За спането- понякога си спи в кошарата,понякога при нас. Ако е неспокойна я слагам в нашето легло. Къпането не е проблем,но не обича да и мием главичката и да я трием с кърпа. Но обожава масажа с олиото  Grinning Къпем я всяка вечер с шампоанче,чистя ушичките и нослето и после масажа

# 57
  • София
  • Мнения: 3 261
Ради, честито! Simple Smile
радея, аз от няколко дни се опитвам да го правя - опъвам докрай без да насилвам, и за около 2-3- минути слагам марличка с риванол. С тази процедура се надявам до седмица да успеем  newsm78 Моя позната го маже с вазелинче, но аз не смея  Thinking
Айде, лека нощ на всички ви  Hug Моят тигър току-що се наяде, надявам се да поспя 2 часа и аз Simple Smile

# 58
  • пловдив
  • Мнения: 72
Добро утро от мен!!!Моето злато още спинка и използвам момента да пиша  LaughingСнощи заспа в 21 и 30 и се събуди чаааак в 4 часа да яде  Misc Baby Bottle Сега още спинка.После мисля да излезнем на разходка с количката.Вчера беше първата и добре му е в количката-спа през цялото време...Сега дано поспи повечко че мама има доста работа...Мен за пишлето нищо не са ми казали-не е ли рано още  newsm78Но имаме проблем с пъпчето-падна но продължава да кърви.Почиствам със спирт,после пръскам с антибиотик но...Незнам дали е нормално,личната като дойде каза да не се притеснявам.За банята-ние го къпем още като тате го държи а аз поливам.Понякога плаче ,понякога не.В нашето легло изобщо не го слагам.Спинка само вечер в кошарата а през деня е в хола при мен в шезлонга.Не му пречи нищо-телевизор,пераля,прахусмукачка -ама нищооооо... LaughingДано да ми е такъв кротушко и занапред-пу-пу-пу.... PraynigХайде ставам,че докъто спинка да пооправя после да сме готови за разходка Laughing
Благодаря на всички за пожеланията!!!!Трикси не се притеснявай мила-стават грешки   bouquetЛек ден на всички мами и бебоци   ylinfant smile3541

# 59
  • Мнения: 1 796
Ради, при нас пъпчето също прокърви преди десетина дни, докторката каза да третирам със спирт при всяка смяна на памперс.
Добре си се завърнала! Честит син!!! Защо те оставиха токлова много да преносиш?

Момичета, преди време си спомням, че обсъждахте тук бебешкото акне, понеже и нас ни застигна да попитам, третирахте ли с нещо, ако да с какво?

На всички, които споделихте разкази за раждането Hug, беше ми много интересно да ви прочета  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт