Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 26 ~

  • 24 879
  • 745
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Благодаря за всичко , което сте публикували .. Нещо не намирам епизода от днес ..  Sad

Здравейй ..  Hug

http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents

Ето го, ама на мен много бавно ми се сваля, прекъсвах нета не е от него, пробвах друг филм и ми е с нормалната скорост, точно този епизод, не ми дава..  Thinking

Проблема е, че е качен току-що и няма сийдъри - затова се сваля бавно. Ако са го свалили преди теб щеше бързо да се свали и при теб. Те сега ще се появят, но ти си от първите затова така. Това е специфичното при торентите .... Peace

# 616
  • Мнения: 0
Ето 2 снимки на Берк от 250-ти епизод на Опасни улици, който е и последен за него. Милият ми как се биеше на ринга. При нас този епизод ще се падне другата седмица. Незнам какво ще правя после без него в сериала, но нищо. Както и преди съм казвала според мен Берк постъпи правилно като напусна. Все пак двамата с Чаала дойдоха заедно в сериала и искам да гледам Синан и Елиф заедно - иначе не е същото ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts





Нали между временно искаш и него да гледаш, ама като нея я няма не е същото ..

Точно! Ти най-добре ме разбираш. Знаеш, че Синан ми е най-големия любимец в сериала, а любимата ми двойка са Синан и Елиф. И изведнъж като остана само той не е същото. Бих дала всичко да го гледам още и още, но да е с нея. Двамата заедно. Затова мисля, че Берк постъпи правилно. Ако ще е в сериала нека върнат и Чаала. Радвам се, че Синан остана верен на Елиф въпреки всичко - 250-ти епизод ще е много трогателен. Аз плаках тогава на моментите с него, особено като си мислеше за нея. Иначе се радвах на тези с другите ми любимци Мурат и Зейнеп. Сватбата им беше толкова хубава, а те супер сладки. Направо се размечтах и в живота да се оженят отново ... newsm10 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart newsm76 txtloves

Точно и сега на мен ми е криво в 8 сезон ..  Confused Така бях и в 5-ти .. И според мен постъпи добре, не дай си Боже да го бяха хванали с друга ..  ooooh!

# 617
  • Мнения: 11 766
Ето 2 снимки на Берк от 250-ти епизод на Опасни улици, който е и последен за него. Милият ми как се биеше на ринга. При нас този епизод ще се падне другата седмица. Незнам какво ще правя после без него в сериала, но нищо. Както и преди съм казвала според мен Берк постъпи правилно като напусна. Все пак двамата с Чаала дойдоха заедно в сериала и искам да гледам Синан и Елиф заедно - иначе не е същото ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts





Нали между временно искаш и него да гледаш, ама като нея я няма не е същото ..

Точно! Ти най-добре ме разбираш. Знаеш, че Синан ми е най-големия любимец в сериала, а любимата ми двойка са Синан и Елиф. И изведнъж като остана само той не е същото. Бих дала всичко да го гледам още и още, но да е с нея. Двамата заедно. Затова мисля, че Берк постъпи правилно. Ако ще е в сериала нека върнат и Чаала. Радвам се, че Синан остана верен на Елиф въпреки всичко - 250-ти епизод ще е много трогателен. Аз плаках тогава на моментите с него, особено като си мислеше за нея. Иначе се радвах на тези с другите ми любимци Мурат и Зейнеп. Сватбата им беше толкова хубава, а те супер сладки. Направо се размечтах и в живота да се оженят отново ... newsm10 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart newsm76 txtloves

Точно и сега на мен ми е криво в 8 сезон ..  Confused Така бях и в 5-ти .. И според мен постъпи добре, не дай си Боже да го бяха хванали с друга ..  ooooh!

Да точно за това го казвам. Много добре разбирам как се чувстваш ти сега с Мурат ... Peace

# 618
  • Мнения: 0
Ето 2 снимки на Берк от 250-ти епизод на Опасни улици, който е и последен за него. Милият ми как се биеше на ринга. При нас този епизод ще се падне другата седмица. Незнам какво ще правя после без него в сериала, но нищо. Както и преди съм казвала според мен Берк постъпи правилно като напусна. Все пак двамата с Чаала дойдоха заедно в сериала и искам да гледам Синан и Елиф заедно - иначе не е същото ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts





Нали между временно искаш и него да гледаш, ама като нея я няма не е същото ..

Точно! Ти най-добре ме разбираш. Знаеш, че Синан ми е най-големия любимец в сериала, а любимата ми двойка са Синан и Елиф. И изведнъж като остана само той не е същото. Бих дала всичко да го гледам още и още, но да е с нея. Двамата заедно. Затова мисля, че Берк постъпи правилно. Ако ще е в сериала нека върнат и Чаала. Радвам се, че Синан остана верен на Елиф въпреки всичко - 250-ти епизод ще е много трогателен. Аз плаках тогава на моментите с него, особено като си мислеше за нея. Иначе се радвах на тези с другите ми любимци Мурат и Зейнеп. Сватбата им беше толкова хубава, а те супер сладки. Направо се размечтах и в живота да се оженят отново ... newsm10 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart newsm76 txtloves

Точно и сега на мен ми е криво в 8 сезон ..  Confused Така бях и в 5-ти .. И според мен постъпи добре, не дай си Боже да го бяха хванали с друга ..  ooooh!

Да точно за това го казвам. Много добре разбирам как се чувстваш ти сега с Мурат ... Peace

И аз теб ..  Mr. Green Hug

# 619
  • Мнения: 11 766
Нова снимка на Алп с негова приятелка - страхотен е ...  smile3525 newsm76 Two Hearts

# 620
  • Мнения: 2 177
Нова снимка на Алп с негова приятелка - страхотен е ...  smile3525 newsm76 Two Hearts


Благодаря ти за снимката Роси.Алп е страхотен както казваш

# 621
# 622
  • Мнения: 2 177
Джу благодаря ти за снимката на Зейнеп..

# 623
  • Мнения: 0
Новина за Гамзе. Мисля, че пише за началото на "Фатих". Thinking

http://www.televizyongazetesi.com/gamze-ozcelik-yeni-dizideki-ro … 4752#.UkMFMn9TTIU

# 624
  • Мнения: 2 177
Намерих още 2 снимки от сватбата. Чаала и Зейнеп са страхотни ...  smile3525 newsm76 Two Hearts




Роси благодаря ти за страхотните снимки от сватбата на Чаала...  bouquet

# 625
  • Мнения: 2 177
Новина за Гамзе. Мисля, че пише за началото на "Фатих". Thinking

http://www.televizyongazetesi.com/gamze-ozcelik-yeni-dizideki-ro … 4752#.UkMFMn9TTIU
Джу благодаря за снимката на Гамзе. Благодаря ти и за новината
Пише, че Фатих започва на 30 септември и че Гамзе ще играе Чичек хатун, майка на Джем султан...
Ако има нещо неточно, моля Роси да ме поправи

# 626
  • Мнения: 2 177
Ето 2 снимки на Берк от 250-ти епизод на Опасни улици, който е и последен за него. Милият ми как се биеше на ринга. При нас този епизод ще се падне другата седмица. Незнам какво ще правя после без него в сериала, но нищо. Както и преди съм казвала според мен Берк постъпи правилно като напусна. Все пак двамата с Чаала дойдоха заедно в сериала и искам да гледам Синан и Елиф заедно - иначе не е същото ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts




Роси благодаря ти за снимките на Берк на ринга от 250 епизод на Опасни улици, който впрочем и наближава и при нас..Честно да си кажа Берк добре направи като напусна.Те дойдоха заедно с Чаала и трябваше заедно да излязат от сериала...Но както и да е...Порадвахме се на Синан и 6 сезон...Сега го гледаме в новия му сериал...

# 627
  • Мнения: 2 177
Нова снимка на Гюлчан Арслан от instagram - супер е ...  smile3525 Two Hearts Two Hearts


Роси благодаря ти за снимката на Гюлчан...Невероятна е...

# 628
  • Мнения: 0
Снимка на Берк с негова братовчедка. Peace

Последна редакция: ср, 25 сеп 2013, 19:48 от julk

# 629
  • Мнения: 0
Гамзе зад кадър на Опасни улици

Гамзе зад кадър на Фатих
 - Открийте разликите ..  Mr. Green





Разликите са от земята до небето. По време на Опасни улици Гамзе направо сияе от щастие - винаги усмихната, весела, чаровна. Сега е някак по-тъжна и меланхолична. Липсва й Уур ...  smile3525 newsm76 Two Hearts

Дали ..  Joy

Всичко е възможно ... Mr. Green
Е,ако сценаристите видят какви сценарии сме измислили за завръщането на Зейнеп и Елиф чак ще ни наемат  Mr. Green Помня,че бяхте писали,че от Турция са влизали в темата,ако и сценаристите понякакъв начин и те видят,какви рейтинги ще им докараме Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт