ИСТАНБУЛ 25

  • 54 351
  • 742
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 13 290
Личен съвет-последната цитирана фирма просто я зачеркнете -не ви трябва Mr. Green
Върнаха парите от ваучерите-това добре,но портиерната ,в която се помещават Confused зле,зле ooooh!

Според мен им е "изпята песента". Кливия има приятни спомени като мен, но е стара слава.  Sad  Най-вероятно със смяната на името е станала промяна и на собствениците на фирмата.  Wink  А като си писала за фирмата в множествено число, интересно ми е колко човека имаше в офиса? Пролетта си получихме парите по сметка и нямахме пряк контакт, а телефонните разговори бяха само с един мъж, предполагам, че е бил г-н Терзиев.

Кливия, редовно поглеждам колективните сайтове. Не съм срещала оферта, която да тръгва по обяд от Истанбул. Всичките са след закуска. Само Караджъ до скоро тръгваха по обяд със следобедно посещение в мола, но май скоро не съм попадала на тяхна оферта. Последната им беше и с уловка - задължително записване на някаква екскурзия. Цената на въпросната екскурзия беше колкото отстъпката.  Wink

Шебек, снощи да са ти "горели и пламтели" ушите?  Laughing  Минавайки през твоя град, си мислех за теб.  Laughing 

# 571
  • Мнения: 14 475
Няма множествено число-увлякла съм се по учтивата форма"Ви" Embarassed
Ходила съм и в офиса при Южния парк и този на бул."Сливница",а и преди това май на ул."Л.Каравелов" или подобно,но в Центъра.
Само надолу вървят-от офис с 5-6 служителки за клиенти до мрачна стаичка с една персона,с непостояннно пребиваване в тъй наречения "офис".

# 572
  • София
  • Мнения: 13 290
И аз си помислих, че множественото число е случайна грешка.  hahaha  Докато все още бяха Бутик травел, имаха офис (магазин с витрина) на Раковска, а мисля, че не беше и само един в София. Просто на нас този ни беше най-удобен. Жалко!  Sad  Според мен ако беше направил компромис още пролетта и беше изпратил хората на екскурзия макар и на загуба, сега нямаше клиентите да бягат от фирмата. Представям си колко похвали щеше да има дори само в нашия форум, а така се печелят клиенти.  Wink

# 573
  • Мнения: 4 604
Госхожата, сори   bouquet. "Щастливи заедно" е филма.

# 574
  • Мнения: 1 934
Ако знаете преди 2 години Бутик Травъл какъв прекрасен офис имаха на пъпа на града, в началото на стария град  Heart Eyes Двама слугители вътре, всичко беше перфектно.

Моят анализ за тях е следният: преди да закрият офисите и уволнят служителите си и минат изцяло на интернет продажби, продаваха екскурзията до Истанбул за 140 лв, после пробваха на 110 лв, миналата година на 80. Аз мислех, че са си изчислили нещата, но ... предполагам все по-малко хора се записват на допълнителните турове  Mr. Green /като нас/, а оттам им идват на фирмите основните приходи. Изчели са в нета или от познати знаят как сами да се оправят и ги използват само като евтин превоз, нощувки и закуски и така са им разказали играта  Laughing

Ако забелязвате, в сегашните оферти за колективното пазаруване, все повече се появява т.н.  задължително записване за поне 1-2 тура, което страшно ме дразни  Confused

# 575
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 592
Танче, горя ли лявото - заклевам се  Grinning

Кливия, и така да е - не мисля, че сме сторили нищо лошо. Навсякъде заплащането е според услугата - те цените на висока температура са ги писали май #2gunfire Нищо общо с качеството няма. Ами никой не обича да бъде лъган и да плаща нещо, което няма да получи.

Дали има нещо общо, че от юни имат нов управител?

Дата            Управители
11.6.2013 г.     РЕВИН РАМАДАН АТАЛАЙ - Заличено обстоятелство
                         Зоран Ташич

Последна редакция: пт, 18 окт 2013, 19:25 от Шебек

# 576
  • Мнения: 570
И аз това казвам-зачеркнала съм я, но ме изкушава мисълта да тръгна наобед от Истанбул, а не още в 9 сутринта  Simple Smile

Затова търся такава оферта, да се тръгва по обед от хотела, а не задължително да ме качат в 9 часа в автобуса като чувал с картофи и ща-не ща да ходя по МОЛ-ове  Tired
Караджъ Турс .В 12,30 автобуса тръгва от хотела за Кабаташ там чакахме  групата от Принцовите острови и си пиехме кафето пред Долма бахче до 14,30. За съжаление после в МОЛ Форум до 16,30-17 часа Mr. Greenи от там към Одрин.

# 577
  • Мнения: 471
Ужасно задръстване с километрични опашки от автобуси на автогарата в Истанбул. Хората се завръщат след празничните дни, някои дори слизат от автобусите преди да са достигнали автогарата и си поръчват таксита. Още едно доказателство против пътуванията в Истанбул преди и след празници.



http://www.izlesene.com/video/otogarda-tatil-donusu-yogunlugu/7087233

Последна редакция: сб, 19 окт 2013, 14:14 от bialk

# 578
  • Мнения: 416
bialk, миналата година си тръгвахме точно на 29 октомври преди обяд и освен, че няколко подстъпа към магистралата бяха затворени, нямаше друг проблем. А колко пари за транспорт спестихме Simple Smile

# 579
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Ох, и ние бяхме там на 29-ти, макар и 2011... точно тогава обаче нямаше заря, заради жертвите от скорошното земетресение... Дано някога успеем да видим празнични фойерверки там.

А тези задръствания са заради края на Байрама, предполагам?

Шошко, спестяванията са били заради Байрам, или заради нац. празник?

# 580
  • Мнения: 416
Ох, и ние бяхме там на 29-ти, макар и 2011... точно тогава обаче нямаше заря, заради жертвите от скорошното земетресение... Дано някога успеем да видим празнични фойерверки там.

А тези задръствания са заради края на Байрама, предполагам?

Шошко, спестяванията са били заради Байрам, или заради нац. празник?

Ние също бяхме и на 29.10.2011 и си спомням, че нямаше заря, а миналата си тръгнахме, както казах преди обяд. Бяха затворени някои улици заради парада и GPS-а се видя в чудо с тези обратни завои Simple Smile, но нямяхме някакви големи проблеми.
Тази година на влизане в Истанбул към 10 часа беше много по- гадно, но пак бих преживяла. Simple Smile
А спестяванията не знам от къде дойдоха, но добре ни се отразиха.

Последна редакция: сб, 19 окт 2013, 20:21 от sosko

# 581
  • Мнения: 471
bialk, миналата година си тръгвахме точно на 29 октомври преди обяд

Да бяхте останали още няколко часа:

# 582
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 495
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Само ЦСКА!

# 583
  • Мнения: 416
bialk, миналата година си тръгвахме точно на 29 октомври преди обяд

Да бяхте останали още няколко часа:

За нас зарята беше в неделя. Гледахме финалите на женския тенис турнир- двойки и сингъл, автографи, награждаване, така че не бяхме лишени от емоции. Вярно, че са несравними, но...бяхме много емоционално заредени.

Аз пак съм тук, защото подготвям непланирано пътуване, на което  ще съм старши, така да се каже. Simple Smile Чудя се как да направя така, че да няма конфликт на интереси между новобранците и старото куче /визирам себе си/.

Браво, Гришо! Simple Smile

# 584

Общи условия

Активация на акаунт