Лидл ::32::

  • 63 718
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 266
Аз съм си харесала чаршафите с ластик и спалните комплекти, ама почнах много пари да оставям там, откакто ви чета, и ще ми се карат  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 1 735
Айде и аз в новата тема...Засега освен възглавницата друго не мисля да купувам.

# 17
  • Мнения: 1 314
Мерси за темата  Hug
Мисля да си взема въжето с брояч. Знам, че вече няколко пъти го пускат и все му се каня

# 18
  • Варна
  • Мнения: 320
снощи отидох за морски дарове, че ММ и сина ми изяждат една кутия за отрицателно време, взех пет кутии, направих едно кръгче из магазина, и гледам силиконови подложки за печене от големите 60/40 за 5.55 !?!? зимата си купих от по-малките, щото нямаше други, и доколкото си спомням беше по-скъпа. взех си и такава, много ми харесва. готова съм за коледното печене хаха
имаше и бебешки комплекти потник + слипче за 2.22, егати евтенията, награбих три комплекта за яслата, че не ги искат с бодита, и така, много съм доволна  Mr. Green
иначе от новата брошура май нищо не харесах. чаршафи с ластик вече имам достатъчно /ако са от трико, препоръчвам/. от тия двулицевите чаршафи купих лятото, но още не съм ги отворила Laughing тъй че нямам отзиви.
хвърлих око единствено на сиропа от захарно цвекло, даже щях да ви питам дали е нещо като мед и за какво се ползва newsm78

Последна редакция: сб, 21 сеп 2013, 09:59 от BoBoDes

# 19
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 979
Звънче, благодаря за новата тема!  bouquet
Аз си харесах някои вкусотии от алпийската седмица...

# 20
  • Мнения: 612
Някой пробвал ли е замразените торти? Дали са вкусни?
Да, харесвам ги много.   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 485
Да не ви изтърва Embarassed

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 013
Благодаря и аз за новата тема   bouquet
Аз пък ще тичам днес за моцарелка,че много я обичаме вкъщи  Grinning Дано не се в количества само за залъгване...
Ботушките и аз ги взех да ги меря на моя син,но са му доста големи и ги върнах  Peace Много ме е яд,ама ще чакам други  Wink Wink

# 23
  • Мнения: 137
Бонбоните "Морски дарове", които са на промоция тази седмица колко са вътре?

# 24
  • София
  • Мнения: 3 611
Звънче,  bouquet
Днес изприпках до магазина и напълних торбата с охладени пъстърви по 6.59, охладени пилета и любимата ми моцарелка. А за сладичко взех кексче от промоционалните Firenze Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 813
Благодаря за темата!
И питанки:
1.Възглавниците с какъв пълнеж са вътре /дали ще се слегне после както силиконовите?
2.Щях да питам дали деликатесното свинско варено,което е намалено на 2,59, от алпийската седмица е добро и попаднах на отговор на Angel_Dust Laughing.

не знам за това но на нас мн ни харесва едно бежаво плоско, пише деликатесно свинско варено ексра качество Oldenhauser

# 26
  • София
  • Мнения: 1 185
Вместо запис, да питам дали някъде из софийските магазини има останала орехотрошачката от миналата седмица  newsm78

# 27
  • Варна
  • Мнения: 320
Бонбоните "Морски дарове", които са на промоция тази седмица колко са вътре?
22  Simple Smile

# 28
  • Русе
  • Мнения: 7 089
Да се запиша и аз в темата с днешния скромен пазар: пилета, извара, моцарела, хляб и кисело мляко. Почудих се на кренвиршите, че такова нещо не е влизало вкъщи с месеци, но натриевия глутамат ме възпря.
В Ловеч моцарела имаше в изобилие.
Възглавницата, ако е същата, която си купувах преди 2 години(поне като гледам марката е същата) - не се сляга. Тогава беше 11,99 лв. и от нея направих 2 възглавници за децата.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 815
А за сладичко взех кексче от промоционалните Firenze Simple Smile

Вкусни ли са? Кой от двата е по-хубав?
Снощи взехме намалени наденици на -30%, хич не видях какви са, но се оказаха много крехки, за пръв път да ми хареса наденица на скара.

Общи условия

Активация на акаунт