Лидл ::32::

  • 63 668
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
За не автомати,а обикновени машини с ръкохватка,се пуска таблетката в резервоара за вода,докато се разтвори/аз я оставям да поседи малко повече/,после се пуска,да изтече всичката вода през цедката......вади се резервоара,измива се....и след това поне още един път,трябва да се прекара всичката вода/чистата/ през цедката,че да се изплакне хубаво и да няма остатъци от препарата.......
И,за мен тези таблетки са най-доброто съотношение цена/качество на пазара......Ползвам ги и за чистене на котлен камък от електрическата кана и от разни други съдове......

# 46
  • Мнения: 953
За не автомати,а обикновени машини с ръкохватка,се пуска таблетката в резервоара за вода,докато се разтвори/аз я оставям да поседи малко повече/,после се пуска,да изтече всичката вода през цедката......вади се резервоара,измива се....и след това поне още един път,трябва да се прекара всичката вода/чистата/ през цедката,че да се изплакне хубаво и да няма остатъци от препарата.......
И,за мен тези таблетки са най-доброто съотношение цена/качество на пазара......Ползвам ги и за чистене на котлен камък от електрическата кана и от разни други съдове......
Което ме подсеща, че е време да почистя нашата!

# 47
  • Мнения: 21
Някоя от вас има ли машина за понички от Лидл? Нужна ми е изпитана рецепта за  такава машинка/ преса.

# 48
  • Мнения: 1 883
За не автомати,а обикновени машини с ръкохватка,се пуска таблетката в резервоара за вода,докато се разтвори/аз я оставям да поседи малко повече/,после се пуска,да изтече всичката вода през цедката......вади се резервоара,измива се....и след това поне още един път,трябва да се прекара всичката вода/чистата/ през цедката,че да се изплакне хубаво и да няма остатъци от препарата.......
И,за мен тези таблетки са най-доброто съотношение цена/качество на пазара......Ползвам ги и за чистене на котлен камък от електрическата кана и от разни други съдове......
Мерси за идеята за електрическата кана. Моята пожълтява отвътре, това котлен камък ли е?

# 49
  • Мнения: 611
Някоя от вас има ли машина за понички от Лидл? Нужна ми е изпитана рецепта за  такава машинка/ преса.
1ч.чаша брашно, 1/2ч.чаша захар, 1суп.лъжица бакпулвер,1/2ч.чаша прясно мляко, 1 яйце, ванилия, 4с.лъжици олио. Тази рецепта я споделиха тук в някоя от темите , само нея правя, много е сполучлива.   bouquet

# 50
  • Мнения: 341
  bouquet
Аз ще си взема от възглавниците.Харесват ми и олекотените завивки с две лица.Има ли доволни от тях ?

# 51
# 52
  • Варна
  • Мнения: 10 796
..Ползвам ги и за чистене на котлен камък от електрическата кана и от разни други съдове......
Мерси за идеята за електрическата кана. Моята пожълтява отвътре, това котлен камък ли е?

Моята кана най-лесно и евтино я чистя с оцет. Наливам 50/50 вода и оцет до минималното ниво (при мен е 0.5 л) и загрявам. Като изстине водата, пак я загрявам и всичко се изчиства.

# 53
  • Русе
  • Мнения: 7 065
..Ползвам ги и за чистене на котлен камък от електрическата кана и от разни други съдове......
Мерси за идеята за електрическата кана. Моята пожълтява отвътре, това котлен камък ли е?
Моята кана най-лесно и евтино я чистя с оцет. Наливам 50/50 вода и оцет до минималното ниво (при мен е 0.5 л) и загрявам. Като изстине водата, пак я загрявам и всичко се изчиства.
А аз моята я чистя с лимонена киселина. Сипвам едно пакетче от 10 гр., пълня каната до мах. с вода и включвам да заври. Оставям я за извество време и после вътре всичко свети.
Да, пожълтяването е натрупан варовик.

# 54
  • София
  • Мнения: 44 180
Тези таблетки за кафе машини какво представляват? Как се ползват?
Точно си е таблетка тип Упсарин , но х 3,
аз имам автомат и той редовно си иска да го чистя Laughing
тези са ми много изгодни , просто няма за тази цена.
слагам в отделението за вода , чакам да се разтвори и включвам на програмата за чистене.

Я пак.Каква е програмата за чистене Shocked Ние сме с Делонги- тези, които са по 150 лв някъде, ако се сещате...

нашата е шварц и се чудех как ....

# 55
  • Мнения: 335
Днес погледнах за препарата за почистване на перални машини, нямаше го. Sad Това за Лидъла на Халите... Някой да се е престрашил да си вземе минифурната и да сподели впечатления, че ме изкушава с тази цена, а на Делонги в Техноп.... подобна е 180лв... ooooh!

# 56
  • София
  • Мнения: 13 175
хм разглеждам хартиената брошура, и не виждам доста от нещата от онлайн брошурата. реших да ги сравня - ами хартиената е едва 16 страници, а тази онлайн 24. има големи разминавания в продуктите, които ще се предлагат
някой има ли идея защо?

Днес си взех хартиена от магазина с 24 страници. Като се прибрах видях, че имам и в пощенската кутия, но с 16 страници.  Laughing Първо реших, че само една част е стигнала до кутията, защото тази от магазина не е лепена и може случайно да се разпадне на части, но няма грешка - страниците са номерирани.  Laughing 

Последна редакция: сб, 21 сеп 2013, 21:47 от Тaня67

# 57
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Къде виждате 24 страници? Стана ми интересно и се разрових, доколкото виждам и онлайн страниците са 16:
http://www.lidl-pageflip.com/bg.html?kid=SwENv3&et_rp=1

# 58
  • София
  • Мнения: 13 175

Ето, Месечинке!  Hug  Тази, която си показала е до утре. Ние обсъждаме новата, която е от понеделник.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 25 280
А, то в сайта излиза текущата, аз не загледах датите Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт