Лидл ::32::

  • 63 694
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 014
Айде и аз в новата тема...Засега освен възглавницата друго не мисля да купувам.

И аз така, дано да има поне 2 за мен  Embarassed

# 31
  • Мнения: 5 782
Айде и аз в новата тема...Засега освен възглавницата друго не мисля да купувам.

И аз така, дано да има поне 2 за мен  Embarassed
И аз ще тичам за възглавницата, дано да е удобна.

# 32
  • Мнения: 2 453
Взех, каквото си бях запланувала. Погледнах детските гумени ботуши- хубави са, но наистина са тежки (тези с мекичкото), другите- по-евтините изобщо не ми харесаха, много са груби, макар и осезаемо по- леки.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 320
хм разглеждам хартиената брошура, и не виждам доста от нещата от онлайн брошурата. реших да ги сравня - ами хартиената е едва 16 страници, а тази онлайн 24. има големи разминавания в продуктите, които ще се предлагат
някой има ли идея защо?

# 34
  • София
  • Мнения: 44 236
Тези таблетки за кафе машини какво представляват? Как се ползват?

# 35
  • Мнения: 8 291
хм разглеждам хартиената брошура, и не виждам доста от нещата от онлайн брошурата. реших да ги сравня - ами хартиената е едва 16 страници, а тази онлайн 24. има големи разминавания в продуктите, които ще се предлагат
някой има ли идея защо?

Няма големи разлики. В онлайн брошурата са подредени по друг начин. Това, което липсва в новата брошура е един сметанов сладкиш, сладкиша с поръска и сладкото от шипки. А и овесените бисквити, които са намалени от доста време и някакъв сок. Останалото си е там.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 320
хм разглеждам хартиената брошура, и не виждам доста от нещата от онлайн брошурата. реших да ги сравня - ами хартиената е едва 16 страници, а тази онлайн 24. има големи разминавания в продуктите, които ще се предлагат
някой има ли идея защо?

Няма големи разлики. В онлайн брошурата са подредени по друг начин. Това, което липсва в новата брошура е един сметанов сладкиш, сладкиша с поръска и сладкото от шипки. А и овесените бисквити, които са намалени от доста време и някакъв сок. Останалото си е там.
в моята хартиена на пръв поглед липсва олиото от слънчоглед и рапица, и сиропа от захарно цвекло

# 37
  • Мнения: 1 677
май вече изпуснах моцарелата  Sad

# 38
  • Мнения: 8 291
в моята хартиена на пръв поглед липсва олиото от слънчоглед и рапица, и сиропа от захарно цвекло

Мда, права си. Аз сладките неща загледах.

# 39
  • Русе
  • Мнения: 7 075
Сокът от праскова още днес беше намален на 1,29 лв. в Ловеч.

# 40
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 067
Тези таблетки за кафе машини какво представляват? Как се ползват?
Точно си е таблетка тип Упсарин , но х 3,
аз имам автомат и той редовно си иска да го чистя Laughing
тези са ми много изгодни , просто няма за тази цена.
слагам в отделението за вода , чакам да се разтвори и включвам на програмата за чистене.

# 41
  • Мнения: 1 811
Тези таблетки за кафе машини какво представляват? Как се ползват?
Точно си е таблетка тип Упсарин , но х 3,
аз имам автомат и той редовно си иска да го чистя Laughing
тези са ми много изгодни , просто няма за тази цена.
слагам в отделението за вода , чакам да се разтвори и включвам на програмата за чистене.

Я пак.Каква е програмата за чистене Shocked Ние сме с Делонги- тези, които са по 150 лв някъде, ако се сещате...

# 42
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 067
Моята е Филипс секо интела-мисля, че е по-различна.
виж си ръководството.

# 43
  • Мнения: 1 811
Моята е Филипс секо интела-мисля, че е по-различна.
виж си ръководството.
Очаквах да го кажеш, а питаш ли мога ли да го намеря Laughing Laughing мерси де...

# 44
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 067
Моята е Филипс секо интела-мисля, че е по-различна.
виж си ръководството.
Очаквах да го кажеш, а питаш ли мога ли да го намеря Laughing Laughing мерси де...
Това вече е друга тема на разговор Laughing
Аз затова казах , че моята е автомат,защото тя си знае кога да се чисти и трудно си правя кафе когато  иска да и включа тази програма.
ама аз затова я взех,за да не я мисля Laughing
сори за оф топика  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт