Фотография за начинаещи - 13

  • 35 934
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 571
Аз го правя в отделен лейър. Имам и лого, обаче е с картинка от автор, който съм питала за права и още не ми е отговорил  Rolling Eyes Ако продължава да не ми отоговаря ще трябва да си купя друга подобна...

# 751
  • Мнения: 1 425
Да си пусна мазалото тук   Blush пак по седмичната...



_DSC6406 von Katia (gogigo36) auf Flickr

# 752
  • Мнения: 465
С този нивелир никога не мога да изправя кадър читаво. Въртя като Стеф, по-лесно ми е.

Искам да кажа на Вили, че откакто е пуснала първия римски кадър, чакам да видя Fontana di Trevi и търпението ми вече се изчерпва... Wink

Логото ми е запазено в png файл. Има една опция import във ФШ Елементс, с която направо плесвам надписа върху кадъра... подреждам го където ми хареса, намалявам опасити, както ми хареса и готово  Simple Smile. LaPhotoOrange идва от LaCuisineOrange (Оранжевата кухня), тъй като кухнята ми е оранжева, а първият кадър, които снимах бяха някакви чушки  Mr. Green. После, дълго време не слагах никакво лого по снимките. И след това, тъй като кулинарни кадри снимам рядко, от ОранжеватаКухня стана ОранжеватаСнимка Simple Smile. От известно време се замислям и аз да сменя шрифта...

За разкош, въпросните чушки! Първият кадър, който съм качила във Фликр (точно преди една година и... няколко дена Mr. Green)

Последна редакция: пт, 18 окт 2013, 00:59 от Вейда

# 753
  • Мнения: 10
А аз зради кулинарния блог в началото слагах надпис чрез четка /не е лого, а надпис с името ми или името на блога ми/. Въпреки това, една сладкарница ми отмъкна снимка на торта и сега продава тази торта като нейна /има си и цена, фигурира им в каталога/. А логото го е изтрил някой по много прост начин: подменили са фона, изрязали са само тортата от снимката ми и са си направили своя снимка. Няма оправия. Аз затова и спрях да се подписвам на повечето снимки. Иначе бих искала да се подпиша, но като си помисля, че ще го изтият или изрежат и ми се отщява. Sad

Слабе, с четка е доста лесно и бързо. Аз не съм сваляла шрифт, ползвах си този от ФШ.

# 754
  • Мнения: 3 453
Привет, дами!  bouquet

Надпис съм слагала, с четка, но като воден знак. Има разлика, мисля.
Не снимам напоследък, но ви чета.  Hug

# 755

Общи условия

Активация на акаунт