До монтреалскте мами

  • 1 509
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 932
Аз съм на линия  Party който иска да го забирам.
Само Миро дето още не знае, че ще ходим Mr. Green


Ами ако иска6 да му звъннем, за да не забрави6 да му каже6  newsm53

Ина4е за притеснява6тите се за мал4уганска компания с мама Кенга оферираме две луди хлапета  newsm68 newsm44 newsm68 за о6те по луди танци на дансинга  newsm04

А за роклите с гол гръб, майтап няма-постарайте се, как се бяха спретнали момите преди6ния път-срам ме хвана с моите дънки  Embarassed Embarassed Embarassed

# 16
  • Мнения: 7 430
...постарайте се, как се бяха спретнали момите преди6ния път-срам ме хвана с моите дънки  Embarassed Embarassed Embarassed

Аз какво да се старая...с това телосложение Sad скоро може и да започна да се въргалям Joy

# 17
  • Мнения: 1 283

А за роклите с гол гръб, майтап няма-постарайте се, как се бяха спретнали момите преди6ния път-срам ме хвана с моите дънки  Embarassed Embarassed Embarassed

Ай стига,бе! #Crazy Майтапиш се,нали? Outta Joint
Аз мисля с дънките...да не ме изгонят! hahaha

# 18
  • Мнения: 7 430
Аз мисля с дънките...да не ме изгонят! hahaha

Споко - няма такъв вариант Naughty
Аз като съм ходила гледах, че младото поколение се беше наконтило, а за наш'та гвардия - всеки си беше с нещо удобно облечен Wink да може повечко да се кълчи

# 19
  • Мнения: 1 370
Не знам как ще се облека, ама няма да съм с рокля 100%. Рокля и мойто тяло = свинче със звънче Crazy

# 20
  • Мнения: 7 430
Не знам как ще се облека, ама няма да съм с рокля 100%. Рокля и мойто тяло = свинче със звънче Crazy

AAAaaaaa...хич не съм съгласна Naughty
Ами на Коледното парти каква хубавка беше Heart Eyes

Както казва моя тати - ...на хубав човек - скъсаната дреха не си личи Wink
Аз те харесвам пък smile3534

# 21
  • Canada
  • Мнения: 277
За съжаление ние няма да можем да се вклю4им, защото на 11-ти ще посрещаме скъп гост....свекърва ми Shocked

На вас моми4ета весело изкарване!

# 22
  • Мнения: 1 283
Бонбонитка,весело посрещане на "маминка" Wink
Пък защо да не дойде и тя на купона!? Grinning

# 23
  • Мнения: 7 430
Хайде бе Монреалски мами...къде сте?
Дайте да се съберем по - голяма тайфа Mr. Green

За сега Жени (Чочо) Холи, Ивето и мама Кенга ги познавам  Wink няма да ги сбъркам, като ги видя - ама само ние ли ще сме newsm78

# 24
  • Мнения: 31
Kato vidiat latinizata i shte me poznaiat - i az shte doida. Ako ne e ugasno mnogo studeno shte si vzema malkia mag da tanzuvam s nego. E az roklia niamam za tia kilogrami - taka che pishete me i men s danki. A niakoi da mi kage na vechno neorentiranata tochno koga e partito

# 25
  • Мнения: 7 430
.... A niakoi da mi kage na vechno neorentiranata tochno koga e partito

Ехо....ето това копирах специално за теб от форума бг канада поне 5 пъти сме минавали от там Wink

s lubimi pesni, poslucai Sv.Valentin
11.02.2006 /sabota/ ot 18.00 do 21.30 h
college de Brebeuf , 1 etag
5625 Decelles na agala s Cote St Catherine- - srestu detskata bolnica St Justine
avt. 51, metro Cote des Neiges, tel. 514- 835-3638
cena: 5 dol. za deca pod 15 god- bezplatno

# 26
  • Мнения: 31
aaa znam go kade e - tam beshe i za pasportite. Pitam za chasa da ne podrania che nali sam mnogo tochna vinagi Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 932
.... A niakoi da mi kage na vechno neorentiranata tochno koga e partito

Ехо....ето това копирах специално за теб от форума бг канада поне 5 пъти сме минавали от там Wink

s lubimi pesni, poslucai Sv.Valentin
11.02.2006 /sabota/ ot 18.00 do 21.30 h
college de Brebeuf , 1 etag

5625 Decelles na agala s Cote St Catherine- - srestu detskata bolnica St Justine
avt. 51, metro Cote des Neiges, tel. 514- 835-3638
cena: 5 dol. za deca pod 15 god- bezplatno


Партито свършва в 21.30 newsm78
Е, товА МИ БЕшЕ убягнало... Cry

# 28
  • Мнения: 7 837
Да не пропуснете снимките  Grinning

# 29
  • Мнения: 3 932
Да не пропуснете снимките  Grinning

Обърна ли внимание, че лентичката ти е пълна с единици...
Малко Офф, но се впечатлих Peace

Общи условия

Активация на акаунт