Отговори
# 300
  • Мнения: 16 079
Ирка  Hug Ели  Hug Верче  Hug Галя  Hug оставям ви да се забалявате ще си лягам че утре съм на тръстиката   smile3524
Бъдете  тихички че дан сАбудите бай Чепик че ша мъ фани пак при бидонтИ Mr. Green
 

# 301
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Ирка  Hug Ели  Hug Верче  Hug Галя  Hug оставям ви да се забалявате ще си лягам че утре съм на тръстиката   smile3524
Бъдете  тихички че дан сАбудите бай Чепик че ша мъ фани пак при бидонтИ Mr. Green
 
Дидинка  Hug лека нощ и сладки сънища!
Аз ша са помотам ощи малко из коридорите на диспансера и после къде - у мазата и аз при бидонти  Joy Joy Joy Joy
Верче  Hug благодарско  Hug

# 302
  • Мнения: 34
  tiptoe  tiptoe  tiptoe бурада бири вармъ (има ли някой тук) newsm78 newsm78 newsm78

ФЕМИР ФОРЕВЪР  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: нд, 22 сеп 2013, 01:44 от Zhana Georgieva

# 303
  • У дома :)
  • Мнения: 110
 tiptoe  tiptoe  tiptoe бурада бири вармъ (има ли някой тук) newsm78 newsm78 newsm78

ФЕМИР ФОРЕВЪР  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Има,има  Hug
Овърша ли кръчмите  Simple Smile

# 304
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Ааа,и аз съм бурда,ама съм залепнала за Стефнчо от Вамирите и не моа се отлепя  Mr. Green  Иначе периодично наваксвам с мат'рала тука  Hug  Hug  Hug
Жанка,Ели  Hug  Hug ,че то май само двете сте тука  Thinking
Ако има лягащи,им пожелавам Лека и мека и прекрасни сънища  Hug  smile3524  Hug

п.п. И Манка виждам на балкона  Hug  Hug  Hug

# 305
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Ей тоя филм е голям майтап бе ви казвам,ауууу кога почнаха да танцуват с инспектора,който ги проверяваше дали са такива и паднах направо,гледайте го стоя и се хиля тука като лудите ,Влъх мерсаж,че ми го препоръча  Hug Hug

# 306
  • Мнения: 34
Ели HugДани HugИрка Hug абе аз знам че не съм сама  Blushама да питам за всеки случай Flutter
Ели Blush джанъм овършахме ги и още как Simple Smileама то с дЯца на кръчма да идеш Blush Blush Blush
едното му се спяло,а другото неще да си ходи хоро му се играело Blushлуда работа Winkа на мен си ми беше баж добре Winkджинче, музичка ,приятели кво му трябва на човек Winkдве бири и музиката да свири  Joy Joy Joy

# 307
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Ей тоя филм е голям майтап бе ви казвам,ауууу кога почнаха да танцуват с инспектора,който ги проверяваше дали са такива и паднах направо,гледайте го стоя и се хиля тука като лудите ,Влъх мерсаж,че ми го препоръча  Hug Hug
И аз го гледам, голям майтап е  Joy Joy Joy Joy
Дани  Hug ши вампирясаш бе душка  Joy

# 308
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Ели HugДани HugИрка Hug абе аз знам че не съм сама  Blushама да питам за всеки случай Flutter
Ели Blush джанъм овършахме ги и още как Simple Smileама то с дЯца на кръчма да идеш Blush Blush Blush
едното му се спяло,а другото неще да си ходи хоро му се играело Blushлуда работа Winkа на мен си ми беше баж добре Winkджинче, музичка ,приятели кво му трябва на човек Winkдве бири и музиката да свири  Joy Joy Joy
Важното е, че на теб ти е било добре ,а пък те дечковците са така,ама с тях си е забавно Hug Hug Hug

# 309
  • Мнения: 18 785
Ей тоя филм е голям майтап бе ви казвам,ауууу кога почнаха да танцуват с инспектора,който ги проверяваше дали са такива и паднах направо,гледайте го стоя и се хиля тука като лудите ,Влъх мерсаж,че ми го препоръча  Hug Hug
хаха ми майката като се появи  Joy Joy Joy
аз ти казах че е много смешен  Joy Joy Joy Joy

заради вас и аз си го гледам сега ..отново  hahaha

# 310
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Момчето на мама се повредило  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 311
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Спирам с вампирясването да поспя малко,по обед продължавам  Mr. Green

Хайде от мен Ийи геджелер и сладки сънища  smile3524  Sleeping  smile3524

# 312
  • Мнения: 298
Аз догледах 2 еп. на ПО или по едно време май той мен ме гледаше  Joy

Но понеже не излизам от мамата и съм ви заблудила, че съм в темата  Hug

Лека, Дани  Simple Smile

Лека и мека и от мен  Heart Eyes

# 313
  • Мнения: 34
Слънце HugПроф Hug   wavey wavey wavey wavey wavey

аз отивам да спя  smile3524 smile3524 smile3524

ФЕМИР ФОРЕВЪР  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 314
  • София
  • Мнения: 379
Слънце HugПроф Hug   wavey wavey wavey wavey wavey

аз отивам да спя  smile3524 smile3524 smile3524

ФЕМИР ФОРЕВЪР  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Жаниииии  Heart Eyes Hug Hug Hug Hug ходи аз си чета сега  Mr. Green лека нощ  Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт