Есента дойде за ЯНУАРСКОТО дете (50)

  • 65 060
  • 736
  •   1
Отговори
# 240
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Здравейте!

Много, ама много трудно се оказа да съчетаваш натоварена работа, редовно обучение и палаво дете  Mr. Green Та, затова по-рядко ще се включвам. Инак ви чета, да знаете!

Елч
, мила моя, ако си решила да пробвате с инвитро, чакането не е толкова много - 3-4 месеца обикновено. Така или иначе имаш лечение преде това, ако са ти толкова завишени хормоните. Не знам обаче с каква диагноза трябва да те впишат, за да ти отпусне касата инвитро процедурата. Тръбите ти са ок, другите не ги знам. Моите хормони са около 3-4 пъти по-завишени от нормалното, въпреки това забременях и родих, до колкото знам и ти цял живот си се борила с тях, а ето - какъв прекрасен резултат имаш. Говори с лекари все пак и се съветвай с тях! От мен прегръдки и целувки!

Дребната е добре. Ние-също. Аз наистина виждам зор с организацията от към време, работа, учене , деца, ама смятам, че ще вляза скоро в такт или поне се надявам на това.

# 241
  • Мнения: 1 687
бубенце, пепел ти на устата! дано не стигаме до ин витро!
аз досега не съм излседвала хормоните на щитовидната жлеза, само съм ходила на ехографи (защото всички в семейството ми имат проблем с нея), но нямаше проблем...до преди 5 г., когато съм го правила за последно. иначе преди репродуктивните хормини ми бяха разбъркани, сега май са ок, поне няма извън стойностите де, но пък излезе това чудо.

а поне за клиника малиновзнам, че  записват часове за след година и то, ако имаш късмет.

# 242
  • Мнения: 295
Елч,най-добрите  репродуктивни ендокринолози са д-р.Начев и д-р.Катя Тодорова.Аз самата не съм ходила при тях,тъй като не се е налагало,но много приятелки са техни пациенти .Стаменов работи с Начев от доста години.Успех! Hug

# 243
  • София
  • Мнения: 311
Елч, не се шашай за хормоните. Кое ти в завишено? Най-хвалента, поне аз като обикалях клиниките беше Катя Тодорова. Тя си кара по някакъв шаблон и не ме изкефи, но има много доволни. И при Начев съм ходила - той пък на моите многокатно завишени стойности, ми каза, че нищо не може да се направи, да не си давам зор.

# 244
  • Мнения: 183
Аз не мога да бъда полезна с информация , но ти пожелавам успех.  Peace Елч

Нати днес от вкъщи заобяснява че не иска да ходи на ясла, след това се разплака още щом загасих колата пред детската градина  Sad . Но към 9.40 звъннах , вдигна ми една от госпожите и ме успокои че си е закусил и е спокоен.

Хубав ден от нас.

# 245
  • Мнения: 186
Момичета, имам молба. Ако някой разбира от акустични китари да ми каже мнението си за тази: http://prodavalnik.com/kitara-i32917677
Аз да споделя: в сряда ще ходя на лазерна епилация- подмишници и цели бикини, ще видим какво ще излезе, до сега не съм използвала този метод.

# 246
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Пепита, лазерна или фото?
Първата е много опасна за здравето.

# 247
  • Мнения: 1 687
пепита, да кажеш после как е, че и аз го планувам.

# 248
  • Мнения: 488
За епилацията знам, че лампите трябва да са хубави (май да не са прекалено стари). За Пловдив знам, че на Лазер Център са им хубави. Гледам, че имат и студиа в София. Може да са си ги подменили навсякъде.

# 249
  • Мнения: 1 687
къде изчезнахте? я да се отчитате веднага! Simple Smile
амнезия, особено ти!  Mr. Green

# 250
  • София
  • Мнения: 1 826
% от времеЗдравейте и от мен Hug Hug Hug Отдавна не съм писала, но днес прочетох темата и да се отчета Simple Smile

Елч, поздравления за килограмите! Страхотно постижение е! Много, много ти се радвам Hug Hug

Амензия, леко и безпроблемно раждане ти желая! Hug Hug

Ние сме добре. Ивка е станала много готина и ми е голям кеф да я гледам как се развива. Ходи с удоволствие на градина, но това не е учудващо като гледам колко са готини госпожите. Станала е много приказлива и още повече инатлива. Аз вече не споря с нея - облича каквото си реши, купувам дрехи, каквито си избере и не се ядосвам.
В последните дни любимото й занимание е да слуша музика в youtube. Лошото е, че в 90% от времето слушаме Viva, viva la musica и Gangnam style. А тя танцува, както ги учат на латинотанците в градината. И сега въпрос с повишена трудност (поне за мен беше такъв), коя е песента, обяснена по следния начин: "Ачичка, ачичка, авичка, авичка, аченце, аченце, раз, раз, скок" ? Laughing Laughing

Яна ходи на първия си сингъл турнир. Тръгна колебливо и уплашено, но набра самочувствие и инерция и резултатът беше три загуби и две победи. В тази последователност. Страхотна е (не че е моя дъщеря, но наистина беше страхотна).

Стана много дълго Embarassed Embarassed Embarassed После пак Simple Smile

# 251
  • Мнения: 488
Ето отчитам се. Все още не съм родила   Laughing  Довечера Калоян ще ходи при баба си и дядо си, така че вече ще имам зелена светлина да раждам  Mr. Green Ама чаках да дойде и Скорпионът, че нещо не ми се искаше Везни (не че разбирам от зодии, ама все пак  Laughing ) Днес бях на ЖК. Тоновете на бебето са в горната граница, ама все пак са в граница. Утре съм в болницата на запис на тоновете. Ще видим лекарката какво ще каже. Ако не съм родила до вторник, ще ходя пак на запис , ама този път в ЖК. А ако пренося - всеки ден. Останах приятно изненадана, че на ЖК-то са започнали така често да викат на прегледи. Миналия път с Калоян имах само една ЖК преди 9-ти месец и една в края, до която не стигнах Simple Smile

# 252
  • Мнения: 369
амии отчитам се  Mr. Green на работа съм, децата са добре, играят и дивеят. Бият се за играчки, но се и прегръщат и целуват  Laughing

амнезия  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ох, искам и аз малко бебче да си го гушаммм  Blush, не че Мишо продължава да сми лепнат за мен, но си е друго новородена душичка...мм как мерише на бебенце аууууууууууууу  Heart Eyes Много, много леко раждане ти пожелавам!

# 253
  • Мнения: 1 687
така ви искам! Simple Smile

ети, мерси за похвалата! Simple Smile
то срамна работа, ама вчера се изравнихме с мм, голяма радост падна, а кантарът ни се зачуди кой се качва (той понеже помни килата на двама души и мери дали сме нагоре или надолу) Laughing Laughing Laughing
браво на детенце за постиженията! но все пак какво е сингъл турнир? Embarassed

амнезия, да ти кажа и аз се надявах да изчакаш до скорпион. везни не е готина зодия за мъж като че ли, тя си е по-женска.
като оставим настрана, че се шегувам с теб и аз ти стискам всички палци за едно готино безпроблемно раждане и прекрасно бебенце на финала!

адис, нещо ми се губи напоследък! явно още не може да напасне програмата, така ли е, мила?

# 254
  • Мнения: 251
Елч, тук съм, чета ви редовно  Hug

Ние сме да кажем добре, малко Ивайла ме попритесни и по-точно един преглед при нефролог, който направихме във връзка главно с този проблем за който писах. Оказа се, че има повишен секрет отдолу, който се вижда само при разтваряне на срамните устни и леко зачервяване, което също се вижда при разтваряне на устните. Отделно на ехографски преглед се видяха песъчинки и в двете бъбречета. сега трябва да правим бани с калиев перманганат и след известно време изследвания на урината. А, това което ме тормози най-много е факта че съм допуснала да има проблем отдолу...хем всяка вечер подмивам, четох и търсих информация за това как се поддържа хигиената при момиченца и пак...Това което каза лекарката е, че трябва да има едно почистване с пелена или дори дреха, която е памучна, минала през ютия преди това, като се разтворят срамните устни и се обере лекичко секрета. Прави се веднъж на няколко дни, без да има проблем и задължително след баня, за да е овлажнено мястото. Пиша подробно, защото вярвам, че тази информация ще е полезна за мамите на момиченца. Ивайла, обаче изпада в истерия, когато трябва да седне в легенчето и ми е много трудно да направя процедурите. От друга страна, подозирам от къде може да идва проблем с известно нараняване и дори замърсяване, а то е именно от дг, където бях свидетел веднъж как ходи до тоалетна, а то е с приплъзване през дъската, защото тя е по-дребна и тоалетната колкото и да е мъничка й е висока.
Като изключим това, си ходя на работа, където продължавам да съм в период на обучение, но с някои неща признавам си ми е трудно да свикна...и това са нещата не касаещи дейността, а взаимоотношенията, следенето, клюките, въобще характерните за един женски колектив неща...

Амнезия, леко раждане ти желая  Hug

Елч, стискам палци, всички тревоги да останат скоро назад  Hug
А, във връзка със заниманията на децата, мога да кажа че Дара си е една истинска дама от малка  Simple Smile

Много се смях и на Вики и Марти, да им завиди човек на бъдещите снахи  Simple Smile

Инка,  :hug

Много дълго стана...хубава вечер ви пожелавам Hug




Общи условия

Активация на акаунт