Есента дойде за ЯНУАРСКОТО дете (50)

  • 65 008
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 687
мохита, хич не ми се ходи там, защото ако не е болна там ще е 100% контактна с такива деца...
мен това ме спира като цяло да я помъкна по спешните кабинети.

# 691
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Момичета, не се филмирайте и не изнежвайте децата. Не е задължително детето да излиза, за да се разболее. Вие отивате до пощата, в асансьора преди вас е имало заразен и пак го занасяте вкъщи. Детето го лепва, защото е изнежено. Организмът не може да се пребори!
Съжалявам за всички болни и ви желая утре да сте здрави.
Весела Коледа и от мен, желая ви усмивки!

# 692
  • Мнения: 496
Честит рожден ден на Вики! Какче, да ти е живо и здраво порасналото детенце и да е щастлив батко на малкото човече, което иде! Simple Smile   bdbaloni

Честит имен ден и на Стефчо на Мишел! Да е жив и здрав,и да си носи хубавото име с гордост!   bouquet

# 693
  • Мнения: 180
Еее лееее! Не помня от кога не съм влизала тук... Доста е променена "мамата", изскачат всякакви рекламки,които хич не ме дразнят...
И от голямото отсъствие съм пропуснала какво ли не.
Какче, честита бременност!
Честито и на другите чакащи- ако има Laughing
Аз съм рекла, че искам 5 дяца, ама ако живея в друга държава. Laughing
Всъщност като се замисля, 5 са ми много, по-скоро 3-4 Simple Smile
Коледните празници изминаха, надявам се сте изкарали добре- живи и здрави!
Наближава посрещането на новата година.Пожелавам весело посрещане и да е успешна Новата Година за всички!
От рано с пожеланията, но като се знам колко съм редовна. Hug

# 694
  • София
  • Мнения: 415
Здравейте, мамчета!
От днес съм горда мама на пораснал три годишен мъж! Дано ни е здравичък и късметлия, другото ще се нареди!

Благодаря за прекрасните пожелания, които получих и тук и във фейса и като смс!:) Направихте ме много щастлива!:)

Честита Коледа! Желая много здраве, щастие, любов и разбирателство да има в домовете ви!

Бързо да оздравяват болните дечица! За жалост няма как на 100% да ги защитим, каквото и да правим! Аз за това и не се и опитвам! Е, пропуснахме един детски рд, но бяхме предупредени, че рожденника е с температура и всеки решаваше дали да отиде, но като цяло го водиме непрекъснато по молове и магазини. Определено миналата година боледуваше повече, сега явно е направил имунитет и ... боледувам само аз!;))

# 695
  • София
  • Мнения: 311
Честит рожден ден на Вики и честит имен ден на Стефан и всички останали празнуващи! Да са живи, здрави и късметливи!

Ние от сутринта сме по лекари - Боян се оказа с пневмония, отпадна изведнъж - направо като дроб няколко часа, изкара ни акъла. Имахме направление за болница и аз вече се бях примирила с постъпването, отидохме до Александровска, чакахме буквално 4 часа, които той изкара спящ, но накрая го прегледаха много внимателно и казаха, че ако искам и съм сигурна, че ще го наблюдавам , живея наблизо и ще му правя инхалации, може да си ходим и не е чак толкова зле, колкото изглежда. Направо камък ми падна от сърцето след егати кошмарния ден.

# 696
  • Мнения: 192
mrm Дано днес Боян е по-добре Praynig Praynig Praynig Пиши как сте!? Peace Стискам палци да се оправяте по-бързо! Praynig

# 697
  • Мнения: 496
Честит 3-ти рожден ден на принцеси Ивайла и Ел! Да са живи и здрави, и да носят радост на родителите си!   bdbaloni

Мрм, дано се оправи бързо Боян! Откъде тази пневмония?!  #Crazy Ужас! Оздравявайте!  Praynig

Елч, как е Дара?

# 698
  • Мнения: 192
Здравейте Hug

Честит 3- ти Рожден Ден на Ивайла и Ел! Адис, Жоржи - да са Ви живи и здрави, много да Ви радват!  ura newsm59



Елч, Мрм -  как са децата?

Емили - ти оздравя ли? Hug

Хубав ден от мен Hug

# 699
  • София
  • Мнения: 415
Честит рожден ден и от мен на Ивайла и Ели! Да растат здрави и щастливи и много да радват мама и тати!!! Heart Eyes

Мамите с болни дечица да се отчетат, че ги мислиме!

Вики така и не поиска да каже, че има рд, аз съм имала и тортата била за мен! А и бил на 5 г.  Whistling та така, рогато е за двама! ooooh!

Къде ще посрещате Нова година? Ние май и тази ще си бъдем тримата вкъщи, но докато миналата година бяхме принудени, заради болести, то тази го решихме напълно съзнателно, толкова добре посрещнахме 2013, та решихме да повторим! Party

# 700
  • Мнения: 1 687
какче, шокира ме! как ще искате да сте сами!?
аз все още не мога да се побера в кожата си, че ще сме си сами вкъщи. за 33-годишният ми живот това не ми се е случвало никога. като типичен стрелец на мен ми дай големи компании, много хора, лудница, социален живот. а и мм нали и той е стрелец, та сме си лика-прилика в това отношение. ужасява ни мисълта, че ще сме като скотове. а като се сетя къде трябваше да сме и направо ми се доревава.

още повече ме дразни факта, че съм почти 100% убедена, че дара няма скарлатина. така и нищо й няма на гърлото. отоците поспаднаха, дори май съвсем ги няма. пъпките още седят, но вече са почти незабележими. единственото положително е, че от антибиотика й се повлияха запушените канали на очите. дано поне те минат!
разбира се, все пак си спазваме карантината и мината от 4 дни не е виждала небето. ние днес се разходихме из мола да си взима някои дрехи (нищо не ми става вече, дори бельото ми е голямо). ей, като освободени от затвора бяхме, голям кеф. щом дори мм не ми даваше зор по магазините смятайте Simple Smile)))

# 701
  • Мнения: 748
Честит рожден ден на Вики на патерица! Честито на Ивайла и Ел! Да са живи и здрави, умерено палави и много умни!

И ние ще сме у нас. Миналата година не ми се празнуваше изобщо (абе тези 19 месеца бременности много зле се чувствах), а сега няма как с малкия бозайник. Миналата година Дария изкара до 12 и май беше най-свежа, но сега не спи на обед и подозирам, че към 22 вече ще се е предала. Сигурно ще се събуди от гърмежите, че спи много леко. Ние живеем на най-високото място в града и се виждат всички фойерверки.
Елч, а вие къде трябваше да сте?

# 702
  • Мнения: 251
Момичета, благодаря ви много за хубавите пожелания, много ми стана приятно и мило  Heart Eyes

Честит рожден ден и на Ел, и на Вики, да са живи и здрави!   bouquet

Честит празник и на Стефчо!   bouquet

Какче, и Ивайла малко като Вики, днес цял ден казва, че е или на две, или на четири и половина   Simple Smile

Болничките бързо да оздравяват  Hug

Ще се включа по-подробно утре,  Hug на всички




# 703
  • Мнения: 455
адис, Честит Рожден Ден на Ивайла! Да бъде здрава, усмихната, весела и щастлива!

Рал, благодаря мила, по-добре съм.

Елч, аз като се събрах с Дева домошар и започнах да харесвам празниците, в които си празнуваме сами. Той така обича. Никога не ни е скучно. Но те разбирам как се чувстваш, няма ли желаещи да рискуват и да бъдат с вас?

мрм, бързо да се оправяте!

# 704
  • Мнения: 539



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ИВЧЕ!
На две, на четири и половина или на сто и половина, бъди все така усмихната и сладка!

И понеже пак се затрудних с избора - оставям го на мама и щерка.
Бъдете здрави и обичани!

Общи условия

Активация на акаунт