Есента дойде за ЯНУАРСКОТО дете (50)

  • 65 033
  • 736
  •   1
Отговори
# 420
  • Пловдив
  • Мнения: 77
да се запиша в новата тема   bouquet

# 421
  • Мнения: 1 687
мацки, във фейсбук страницата се опитваме да се организираме за коледно парти. който има желание да хвърли един поглед. засега се говори за 15 дек. като се доуточним ще докладвам пак. а вие си мислете!

# 422
  • Мнения: 205
мацки, във фейсбук страницата се опитваме да се организираме за коледно парти. който има желание да хвърли едн поглед. засега се говори за 15 дек. като се доуточним ще докладвам пак. а вие си мислете!

Може би защото досега четох за протестите и в първия момент не вденах, че става въпрос за детско парти, а си представих коледен протест hahaha и бях е така Shocked и се чудех защо тук го организираме Laughing След 2 минути зацепих. Аз съм ок за 15 и за където и да е.

# 423
  • Мнения: 1 687
ахах, рали, нали знаеш, че няма да съм аз тази, дето ще организира протест? Wink

ако ви кажа последните дни с какво се занимавах ще ми се смеете - уших си чанта от стари дънки на мм. тъй като аз никога нищо не бях шила взех шевна машина и всякакви други шевни принадлежности от една съседка. сега така съм се ентусиазирала, че искам да си взема моя машина. Simple Smile а мм ми вика "ама моля ти се, няма проблем, ще събера пари да ти взема една чанта"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green ама то кефът е да си го направиш сам Laughing а майка ми почти припадна като й казах, тя шие от ученичка, а аз никога не съм проявявала интерес към това. ама то никога не е късно да ти дойде музата Laughing Laughing Laughing

направих и поредната торта за приятели. всички вече решиха, че ние с мм сме спецове и всеки иска да му правим торта, а то си е бая врътня и притеснения от моя страна Simple Smile)) но важното е, че изпълнихме модела Simple Smile с тортата вече се изфуках къде ли не, ама ще ви я покажа и на вас
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/s720x … 8_953039153_n.jpg
като снимам чантата ще ви я покажа и нея Simple Smile

# 424
  • Мнения: 183
Привет.

Тортата е невероятна Елч -  поздрави и за чантата - чувството е несравнимо. Всяко постижение е похвално, а ти можеш да се похвалиш с доста. Продължавай в същия дух напред.

Как ще се справя със Нати и посещението на ясла , хич не ми е ясно. Категорично и ясно ми заявява , че не иска да ходи и започва да плаче. Дайте идея как да се справим с проблема.

# 425
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Елч, тортата е супер!

# 426
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Фея обяснява й, че малките деца ходят на ДГ, големите на у-ще, родителите на работа (това ми беше мн трудно да го казвам след края на сезона, тъпо се чувствах ooooh!), че всеки си има задължения, които да изпълнява.... Мартин рева 3 месеца докато свикне, бях се отчаяла вече, че ще е от тези деца, които никога не свикват. Тъкмо свикна и се разболя, след едноседмичен престой в къщи пак 2 седмици драми ooooh! Сега е 2-ра седмица в къщи с кашлица и хрема и ми е мъка как ще е др. понеделник ooooh!

# 427
  • Мнения: 748
При шарка пъпките имат ли вода на връхчето? ММ и малките нали бяха болни - температура, кашлица и т.н, но при него завърши с обрив, който изчезна за три дни. Той каза, че е карал шарките и решихме, че това е от вируса. Днес обаче Дария има няколко пъпки, една голяма на гърба и една на корема са с водичка. От няколко дни обаче се е изринала отдолу, като се разтворят срамните устни, та сега съм в абсолютен шах - шари ли се, какво ли е това. Още сме на гости на свекитата и хич не знам къде ще търся лекари  Crossing Arms ММ пък бил се шарил ваканциите при баба си, та и свеки не знае как изглеждат пъпки от шарка  Whistling

Фея не знам какво се прави в такъв случай. Дария нали ходи на градина от 1 септември, досега й се събират точно 16 дни ходене. И постоянно ме преследва мрънкайки "Не искам да ходя на градина".
Обясненията за работа при нас не вървят - ММ работи от нас, аз гледам бебето, майка ми е пенсионерка. Тя вика "само дядовците работят"  Grinning

Елч, с ТМ да не сте си объркали професиите  Crazy Много са хубави тортите, пък и съм сигурна, че след още някоя ще спреш да се нервиш и само ще се кефиш

# 428
  • Мнения: 487
Елч наистина сте си объркали професиите, а явно сте и много добър екип. Очаквам вече да приемаш поръчки  Wink

Фея добре сме. Сега останах само с Деница. Нашите взеха Калоян за 1 седмица в Пловдив.
Засега я приема много добре. Дрънка и като плаче, целува я. Дано така да се задържи.

Дейзи при свекърите ви да не би да има домашни животни и да е получила някаква алергия?

Ние най-накрая ще си поръчаме кухня тази седмица след двумесечно умуване. Надявам се да стане добре, че толкова я мислих. Ей така бях станала  #Crazy 

За партито сигурно и ние ще дойдем с Калоян, ама ще пиша в групата като стана сигурна (тези дни ще е) Simple Smile

# 429
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Дейзи шарка трябва да е според мен Thinking отзад над врата в косата има ли?

# 430
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Привет и от мен,тези дни нямам никакво време и не мога да се включа,но надничам от време на време.Имам и колежка,обучавам е за друг офис,та и от работата не мога да се разписвам.

Иначе Нелката е цяла седмица в новата градина и "да чукна на дърво "е много спокойна,даже ми каза,че супите и манджите били по вкусни  Laughing

Таня пък беше скрила една 4 по Английски език  Sad и не мога да си обясня от какво е продиктувано това,никога не сме и се карали за оценка.

А аз от три дена съм главоболие,писна ми вече

Дейзи
и на мен ми се струва,че е Варицела.Чукни в Google за снимка,това което мога да кажа,че първата пъпка е доста по голяма от останалите

Елч мила ,тортата е страхотна,много чиста и прецизна работа.Шапка ви свалям   chef  bouquet

Ви къде се губиш ти?

# 431
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А, аз съм тук чета Ви редовно след сезона, ама рядко се включвам Embarassed Сега ми е дошла музата да пиша Laughing
Ще те тормозя за среща другия месец Hug

# 432
  • Мнения: 93
Привет момичета,

аз ей така да кажа едно здрасти  Hug, че нещо времето ми за форуми хич го няма.

# 433
  • Мнения: 1 687
еее, мацки, мерси за похвалите! а за професиите...то никога не е късно да се преквалифицира човек  Mr. Green тути, твоята оценка ми е особено важна, защото тортичките ти са страхотни, а и ми помогна Simple Smile мерси!
а за таня не е нужно да сте й се карали, за да се чувства неудоно от по-ниска оценка (и досега си спомням неудобството да кажеш на родителите си, че този път нямаш 6). просто това е естествено поведение на отговорно детенце.

дейзи, и аз шарките съм ги изкарала в детската градина та не помня, но като се съмнявах по време на бременността лекар ми каза, че шарката се познавала, ако имаш 2 симетрични пъпки зад ушите. дали е така не знам.

ви, радвам се, че драсна все пак Simple Smile инка, и ти! Simple Smile
зън, адис и рал да се разпишат и те! Simple Smile

амнезия, браво на калоян! дано все да е така мил към малкото дениче!

бубе, какво стана с влади? води ли я на лекар?

# 434
  • Мнения: 748
Мда варицела е. ММ и една приятелка я водиха на лекар. Казаха, че при всички педиатри, при които ходили, имало по 10+ деца, накрая я завели при ОПЛ. Решихме все пак да се приберем утре, че сега ни е късно да тръгваме.
Вече има доста пъпки, но все още няма в косата. За сметка на това има в гърлото. Ей сега ще започне големият ужас като я засърбят, каквато е глезла. Не знам как ще я накарам да не се чеше.

Един док ни каза да разделим децата - не виждам как ще стане. Тази, която я е гледала, казала, че бебето е защитено от кърмата. Но аз съм боледувала преди повече от 30 години, все си мисля, че и бебето ще се ошари.

Е поне се изпълни мечтата й да не ходи на градина  Mr. Green ще я заведем чак на Коледното им тържество.

Общи условия

Активация на акаунт