Long live the King! STEPHEN KING ! - Кралска 10 част

  • 47 179
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 14
Аз успях да я довърша, защото бях в кратък отпускарски период.  newsm10

# 691
  • Мнения: 3 736
...тъй че шансовете да се присъединя към теб са нищожни, да знайш, да не се цупиш....

Те тез шансове са нищожни по дИфолт, не само за теб - нИ сЪ възгордявай сега  smile3534 !


 smile3534 йорселф, тва е ясно.  hahaha Честно казано, сцените с Рандал Флаг са ми досадни и предполагам,ч е причиниата е в адски различното културно наследство. За американците въплътеното Зло сигурно е голяма работа, обаче мен изобщо не ме потриса, само ми хаби време. Да, знам, че Голямата Идея е Сблъсък между Доброто и Злото, ама за момента тоя Сблъсък ми е пфлях, искам да си чета апокалипсис.  Laughing Между другото, чета я значително по-спокойно от обичайната ми скорост. Сигурно защото като видях 1350 страници си казах "Няма начин да я свършиш до утре".  hahaha

# 692
  • Мнения: 2 040
Понесена от течението и аз започнах снощи "Сблъсък". Като нова ми е. hahaha

# 693
  • Мнения: 3 736
Блажени са дементните, тва е ясно.  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 2 040
 Laughing

Сега се сетих, че преди да си купя изданието на Плеяда, един приятел в пристъп на неоправдан ентусиазъм ми я беше подарил на руски. hahaha Така и не я прочетох тогава, а той поне 100 пъти ме пита започнала ли съм я. Освен сега като свърша с българското издание да я подкарам на руски. Пака ще ми е като нова. Laughing Ама пък една такава красива беше, с твърди корици.

# 695
  • Мнения: 5 785
Мисля да препрочета "Куджо" и "Дългата разходка",тях съм ги чела доста назад във времето не,че съм ги забравила,но подробностите ми се губят.

# 696
  • Мнения: 30 055
 Naughty  Тц, "Куджо" втори път - НЕ, особено сега, като имам дете!  Sad Shocked Naughty

# 697
  • София
  • Мнения: 418
Тази сутрин дочетох "Град Отчаяние".
 newsm20
Как съм я пропуснала не зная... Велика!

# 698
  • Мнения: 30 055
Тази сутрин дочетох "Град Отчаяние".
 newsm20
Как съм я пропуснала не зная... Велика!

бррррр......сега ти е време за "Отмъстителите"!

# 699
  • София
  • Мнения: 418
Тази сутрин дочетох "Град Отчаяние".
 newsm20
Как съм я пропуснала не зная... Велика!

бррррр......сега ти е време за "Отмъстителите"!

Ох, така ще взема да направя. Мислех да вмъкна някой друг автор между тях, но няма да устоя  Shocked  Crazy

# 700
  • Мнения: 30 055
Отмъстителите е свързана с Град Отчаяние. Не е точно продължение.... Аз по случайност ги прочетох една след друга в правилния ред.  Mr. Green

# 701
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Като стана дума за "Град Отчаяние" имам и съм чела първото издание на Плеяда, ето това:
.
 В новото издание, четох, че имало още една глава, последна, невключена в първото. Понеже не ми се иска да купувам отново книгата, а в читанката е първото издание, може ли някоя добра душа да ми каже накратко какво се случва в последната глава (може и на лични). Благодаря  bouquet

# 702
  • София
  • Мнения: 418
Dahlia, Аз я четох в електронен вариант, гледам, че е издание на Плеяда от '99, може би същото.

Natali_, кой е правилният ред, виждам само, че и двете книги са от деветдесет и шеста  newsm78

# 703
  • Мнения: 30 055
първо Град Отчаяние - така сме коментирали и тук  Peace

# 704
  • София
  • Мнения: 418
първо Град Отчаяние - така сме коментирали и тук  Peace

Не съм видяла, сравнително отскоро следя темата.  Embarassed
Значи съм уцелила и аз!

Общи условия

Активация на акаунт