Peaky Blinders- кралете на Бирмингам

  • 52 129
  • 314
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 992
Това видя ли?  Да видим дали ще изкарам нещо повече от "хм". Mr. Green

Убавец.



Playing A Blinder: Joe Cole Interviewed

# 61
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хубавко е момчето, спор няма. А и неговите устни са като възглавничка, ммм Crazy

# 62
  • Мнения: 1 992
Хляб съм омесила за довечера. hahaha




Добавка. Дълго чаканият разговор дали ще е това? Козинката ми настръхна.









Последна редакция: чт, 09 окт 2014, 15:29 от Криста

# 63
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И аз нямам, и аз Laughing

# 64
  • Мнения: 3 161
защо няма субове още Sad

# 65
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Проверявай тук, в процес на превод е епизодът http://www.addic7ed.com/serie/Peaky_Blinders/2/1/Series_2%2C_Episode_1

# 66
  • Мнения: 3 161
ше почакам 10-на дена сигурно.

# 67
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Егати диалога, леле #Crazy #Crazy #Crazy
А Килиън колко красив беше в този епизод... smile3544

# 68
  • Мнения: 1 992
Този който подбира музиката за сериала е много мой човек и сигурно е на моите години. Grinning

Сцената към тази песен беше красота.



Леко разочарована съм. Сигурно съм се пренавила. Първата половина на епизода беше силна, после действието ми се стори хаотично.
Хубава среща си спретнаха босовете, наелектризираща. Много малко Том. Crossing Arms Обаче не ме разочарова.

Последна редакция: пт, 10 окт 2014, 10:07 от Криста

# 69
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз продължавам да се дразня на Поли. Да се събира с поколението и да се маха! Покрай нейните терзания и лудостта на стария брат заппочва да става сапунесто.
Любима сцена- горенето на писмото Heart Eyes. Любим кадър- от диалога, моментът, в който на Томи му текна кръв от носа. Много ми хареса и реакцията отсреща- как се преценяваха един друг, как се обикаляха, като котараци на война (филмче за котки гледах преди това, личи ли ми Laughing). Тяхната сцена беше много по-силна от началната със Сам Нийл- точно защото двамата актьори са толкова различни като емоция.

# 70
  • Мнения: 1 992
Точно сапунесто, малко пълнеж. Иначе се ядосах на Томи, че ходи се занимава да търси хлапето у тях. Сега новото Шелби ще се присъедини, по някое време ще даде фира и Поли ще обвинява Томи и ще си развалят приятелството. Laughing

А ония двамата бяха точно като котаци. Алфи Соломонс е пълен с лафове. Mr. Green

# 71
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А като каза "Fuck off", беше точно като Хубавеца Боб, задавих се Joy

п.п. ако има начин да махнат всичките странични герои (лели, братчета, кифли) и да оставят само Килиън в борба с враговете на каузата, ще съм най-доволна Mr. Green

п.п.2. италианецът пък беше като истерична мома- от толкоз красъци не успя да ми се види грам страшен Laughing

# 72
  • Мнения: 1 992
ше почакам 10-на дена сигурно.

Има субтитри вече за първи епизод, ако не си видял.

http://www.addic7ed.com/serie/Peaky_Blinders/2/1/Series_2%2C_Episode_1

# 73
  • Мнения: 1 992
Джой, какво ще кажеш за кавъра? Не съм гледала серията още, но пуснах началото и ето ти кавър! Много ми хареса.

# 74
  • Мнения: 3 161
гледах 1-ви епизод.
какво му извадиха от устата накрая на Томи?
за каква работа го гласи Кембъл на Томи-то?

Общи условия

Активация на акаунт