VIP Brother Bulgaria 2013 - 2

  • 91 016
  • 2 666
  •   1
Отговори
# 2 610
  • Мнения: 1 972
И по фолкпевици на глава от населението

 Joy Joy

# 2 611
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Esmee Вземи изгледай серията от снощи, Лияна си му каза в очите, че заради миналото може да я е номинирал Wink и той отговори, че не е заради това.

Тя с тези думи ли го каза или с други, че не помня  newsm78
Защото то това заради миналото много общо ми звучи

Тя каза нещо от сорта, че Стойко все едно я е свалял навремето, но тя не му е вързала и един вид сега я кове заради това.

# 2 612
  • Мнения: 2 592
Да, аз разбрах, че така се интерпретират думите му  Peace
Просто ми беше интересно какви точно бяха, ако някой се сеща точните думи, ще съм благодарна, ако ги сподели

# 2 613
  • SF
  • Мнения: 21 564
То не беше подложено на дискусия, а казано под сурдинка. Може и да я е закачил, тя да си е помислила, че е хлътнал много сериозно, а сега я номинира, заради наранено сърце.
А може просто да я е питал какво ще прави този следобед, защото му е останало свободно време и май му се прави секс и това да му се брои за повод за номинация години по-късно.
Трябва и двамата да разкажат дали е имало случка между тях или на някой му се е сторило, че го свалят май и сега отнася номинация.
Абе изобщо не трябва да се държи сметка за номинирането.

Лиана кого номинира, че не си спомням? Който и да е... сега що не се изправи срещу нея и да я попита защо го е номинирала и да сподели дали е съгласен с аргументите й!!!

# 2 614
  • Варна
  • Мнения: 1 166
Да, аз разбрах, че така се интерпретират думите му  Peace
Просто ми беше интересно какви точно бяха, ако някой се сеща точните думи, ще съм благодарна, ако ги сподели
Не се сещам точните думи Peace но точно това се имаше  в предвид . Тервел и Мишо май са се карали, спряха излъчването.

# 2 615
  • Варна
  • Мнения: 1 166
Esmee Лияна номинира Ирина и Иво ако не се лъжа. Когато дойдат номинациите очи в очи, тогава ще се искат обяснения, бъди сигурна. Щом Саката нищо не отрече от казаното, значи е съгласен с думите на Л.

# 2 616
  • София
  • Мнения: 23 137
А кога са тези елиминации:  очи в очи? Ще бъде интересно! Simple Smile

# 2 617
  • Варна
  • Мнения: 18 168
Тервел и Мишо май са се карали, спряха излъчването.

Сутринта Мишо не искаше да разговаря с Мариан. Ставало е нещо.
Довечера ще има ли "извънреден" лайф?

Иво верно е контузен..

# 2 618
  • София
  • Мнения: 23 137
Тервел и Мишо май са се карали, спряха излъчването.

Сутринта Мишо не искаше да разговаря с Мариан. Ставало е нещо.
Довечера ще има ли "извънреден" лайф?

Иво верно е контузен..



Да не е имало тул - луп ?   newsm78

# 2 619
  • Варна
  • Мнения: 18 168
Иво е контузен от борбата с треньора на Станка тази сутрин.
Иначе Мишо не вярвам да се е бил. Той се бие с уста.

# 2 620
  • Мнения: 1 077
Esmee Лияна номинира Ирина и Иво ако не се лъжа. Когато дойдат номинациите очи в очи, тогава ще се искат обяснения, бъди сигурна. Щом Саката нищо не отрече от казаното, значи е съгласен с думите на Л.

Това за което Стойчо номинира Лияна е 100% истина за всеки трезвомислещ човек, а това какво Лияна истъква като свое успокоение, че щото видители отказала на Стойко нещо в миналото е много тъпо... грешката на Стойко беше, че изобщо не трябваше да и дава обяснение... Peace

# 2 621
  • София
  • Мнения: 23 137
Е, да, но Лиана обича да ги подвежда и да търси обяснение! Много ги умее тез работи тя!

# 2 622
  • SF
  • Мнения: 21 564
Esmee Лияна номинира Ирина и Иво ако не се лъжа. Когато дойдат номинациите очи в очи, тогава ще се искат обяснения, бъди сигурна. Щом Саката нищо не отрече от казаното, значи е съгласен с думите на Л.

Аз го казах в друг контекст.
При номинации "очи в очи" ще има, разбира се, кой какво казал. Но те тогава ще номинират "защото виждат, че на някой му е много тежко и по-добре да си отиде при семейството" или "защото някой не се чувстгва добре със здравето".

Защо се дават обяснения при закрити номинации (не от всички) се чудя! Защо някой държи сметка за номинирането му? Като че ли този някой не е посочил 2 имена в изповедалнята.

# 2 623
  • Варна
  • Мнения: 18 168
Е, да, но Лиана обича да ги подвежда и да търси обяснение! Много ги умее тез работи тя!

Като нищо са я накарали от ББ. Rolling Eyes

# 2 624
  • SF
  • Мнения: 21 564
Е, да, но Лиана обича да ги подвежда и да търси обяснение! Много ги умее тез работи тя!

Не ги умее добре. Щеше да е така, ако не разбирахме за манипулациите й.

А сега ми кажете, за какво й беше нужно, да обяснява на Павел Чернев колко много й липсва от другата страна на преградата, каква душица е, колко много го обича.... Тези уфлянквания са ми толкова прозрачни... толкова безкрайно тъпи и плоски... такива преправяния.... На мен такова повединие ми е просто досадно... А Лианчето си мисли, че пред зрителите душицата, която у всеки мъж може да намери нещо "истинско" и "ценно"... hahaha Тази човечност ми е прекалена на мене. Много за-пред-камерна.

Общи условия

Активация на акаунт