MAC & Sephora - 16 тема

  • 49 744
  • 726
  •   1
Отговори
# 240
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
аз ползвам основно единицата, но в нея няма нито един матов цвят, както и такъв за зоната от костта към веждата

двойката е по-студена и ползвам по-рядко, но има цветове, които са ми нужни

имам и бейсика и с нито една не бих се разделила  Peace

# 241
  • София
  • Мнения: 1 691
Аз имах и единицата, и двойката Naked. С единицата се разделих бързо, много златна ми беше. Двойката обаче си я обичам много и не я давам за нищо. Бейсиксът нещо не ме вдъхновява особено, не знам защо така  Thinking

# 242
  • Мнения: 0
А искам да попитам, имате ли представа дали в Sephora имат UD Naked 2,много бих искала да я видя,преди да си я поръчам Thinking Grinning  newsm78 благодаяяяяя предварително  Hug

# 243
  • Мнения: 1 698
До колкото знам, няма тук нито 1-цата, нито 2-ката. Аз скоро си купих 1-цата, днес ми пристигна и оригиналната Naked 2, но само я гледах с любов, не съм я пробвала още. Имам и Basics, която ми е любима, много се харесвам с нюд грим.

# 244
  • Мнения: 4 428
А искам да попитам, имате ли представа дали в Sephora имат UD Naked 2,много бих искала да я видя,преди да си я поръчам Thinking Grinning  newsm78 благодаяяяяя предварително  Hug

В момента няма нищо на УД в Бг. А 2-ката я няма дори в сайтовете, какво остава "на живо"  Crazy

# 245
  • Мнения: 0
А искам да попитам, имате ли представа дали в Sephora имат UD Naked 2,много бих искала да я видя,преди да си я поръчам Thinking Grinning  newsm78 благодаяяяяя предварително  Hug

В момента няма нищо на УД в Бг. А 2-ката я няма дори в сайтовете, какво остава "на живо"  Crazy

Миналата зима си взех Naked от Sephora, мислех, че ще има и 22222 Sad

# 246
  • Мнения: 4 428
2-ката никога не е идвала тука.

# 247
  • Мнения: 1
  bouquet

Последна редакция: ср, 02 окт 2013, 08:16 от Pepita72

# 248
  • Мнения: 34 810
Баш Naked си е! За мен не е блестяща например и въобще не е златна. Peace И трите палитри са чудесни и си заслужават да се иамт, ако обичаш грима и се гримираш често.

# 249
  • Мнения: 1
  bouquet

Последна редакция: ср, 02 окт 2013, 08:16 от Pepita72

# 250
  • Мнения: 37 256
или аз нещо съм се изнервила, или меренето на това коя палитра е по-, по-, най-нейкид и дъ бест започва да ми идва в повече последните дни Crossing Arms

# 251
  • Мнения: 1
  bouquet

Последна редакция: ср, 02 окт 2013, 08:17 от Pepita72

# 252
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Бубс Blush това е вечният въпрос  Blush

# 253
  • Мнения: 37 256
Тъй като Денси пише отдавна, разбирам че постът на bubanka  е насочен към мен и аз спирам въобще да пиша тук, след като се намеква, че моето мнение не е полезно  Peace

Не, не съм казала, че мнението ти е неполезно, но е малко напрапващо се поради честотата на изразяването му. Има разлика. А дали някой пише или не във форум е въпрос на личните му предпочитания. Не си ограничена, постът ми беше на потребител, не на модератор. Драмата е излишна.  Grinning

# 254
  • Мнения: 34 810
Тъй като Денси пише отдавна, разбирам че постът на bubanka  е насочен към мен и аз спирам въобще да пиша тук, след като се намеква, че моето мнение не е полезно  Peace
Е глупости не се обиждай сега. Hug Не става въпрос кой откога и какво пише и колко е полезно мнението му /за един полезно, за друг пълна тъпотия  Peace/, а да няма наистина състезания коя Нейкид е по-хубава и коя трябва да се купи. И трите и дядо Попе, и трите! Wink Hug  bouquet

Аленка, вечния въпрос е може би "кога красотата ще спаси света", а палитрите са само средство към целта!

Общи условия

Активация на акаунт