MAC & Sephora - 16 тема

  • 44 635
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
А онази Naked-like палитра в Коледната ли е  newsm78

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 268
Да, Аленка,  коледната е: http://www.chicprofile.com/2013/08/clarins-holiday-2013-the-esse … tos-swatches.html
Пускат я средата на октомври

Последна редакция: вт, 24 сеп 2013, 15:50 от rajnaa

# 62
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
 Blush Hug дано тази снимка да е вярната  Whistling Whistling Whistling

# 63
  • Мнения: 1 698
Значи мнението ми за сенките.на Герлен се.споделя.и от други. Аз много исках too lovely и то.точно заради синьото,но от.него не може.да.се изкара никакъв цвят.
А новата колекция на кларинс коя беше че.вече се обърках....тази с подобието на нейкид но в лилаво кафявата гама или с четеорката сенки където имаше един зелен цвят?
Ето ви колекцията на Clarins за есента, само да ми дойде  Mr. Green
http://www.clarins.co.uk/New-Autumn-Make-Up-Collection/Autumn_Look,en_GB,sc.html

И аз я чакам с нетърпение, особено откакто прочетох доста добри мнения за пудрите им. Можете ли да кажете как вървят цените им, основно на пудрата питам? По-голямата палитра руж ли е или?

# 64
  • Мнения: 31 200
Пудра е, а по-малкото са сенки. Пудрите са към 70 лв. Peace

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Направи ми впечатление за продуктите на Clarins , че продуктите им са по- икономични и на по- прилични цени. Станах голям техен фен и на единичните им минерални сенки, много са трайни и хубави цветове имат и на прахообразната им пудра  Heart Eyes също. Продуктите им за устните са много любими .  Също бих разгледала есенната им колекция .
Скоро гледах и пробвах техен руж, влюбих се в цвета и текстурата .

# 66
  • Мнения: 31 200
Аз съм също фен на козметиката Кларинс. Heart Eyes

http://www.temptalia.com/mac-x-rick-baker-collection-for-holiday-2013

# 67
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Момичета, по колко са МАС ретро мат червилата - 37 лв ли?

От Темпталия съм харесала 4 цвята, но ще ги тествам и до колкото помня в менюто им ще има право - на грим - веднага ли трябва да го ползва или може и др. път?

Мисля да си взема и няколко молива за устни, т.е. - направо може да ползвам и урок  Rolling Eyes

Специално ще разгледам и моливите за очи  Blush bowuu

# 68
  • Мнения: 134
+1 за Кларанс Heart Eyes
И в бялата им козметика има мн добри попадения.
Но вече малко се дразня, че толкова ги бавят тези колекции. Те скоро ще пуснат Коледните, ние още чакаме есенните Thinking
А за ИСЛ знае ли се нещо? Едната им палитра ми се струва доста интересна. А и сивият им лак съм го харесала още от юли месец...

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Алена червилата ретро мат за по 37лв
Аз имам една от есенните палитри на YSL и е страхотна , няма да я заредят при нас иначе колекцията.
City Drive Arty

# 70
  • Мнения: 134
Оооооооо, Веси, тази е!!!! Хвърлила съм й око! Но от снимки не мога да преценя това синьо какъв нюанс е. Същото като на снимката ли е или е по-убито. Чудя се да не ми съвпадне с Диорското синьо от есенната палитра. Имаш ли възможност да направиш суочове? Може и на лични.
Ти откъде и за колко си я поръча?

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Направо на лични ще ти пиша Wink

# 72
  • Мнения: 31 200
Момичета, по колко са МАС ретро мат червилата - 37 лв ли?

От Темпталия съм харесала 4 цвята, но ще ги тествам и до колкото помня в менюто им ще има право - на грим - веднага ли трябва да го ползва или може и др. път?

Мисля да си взема и няколко молива за устни, т.е. - направо може да ползвам и урок  Rolling Eyes

Специално ще разгледам и моливите за очи  Blush bowuu
Не се знае колко ще струват, още е дошла колекцията. Peace
За грим сесиите не знам. Със сигурност не може друг път. Може би и трябва и е най-добре предварително да си запазиш час за грим от менюто и задължително след урока да купиш продукти на дадената стойност.
Вчера гримираха heydi, когато бяхме заедно, защото аз и показвах златно- черните минерални сенки на Мак и Надето и предложи сама да и покаже как стоят. Heart Eyes Направи и бърз грим, написа и всичко и красивата дама си взе червило, а не продукти на някаква стойност.
Те често имат клиенти и ако нямаш час трудно ще ти направят голям, цялостен грим.

YSL есенна няма да има в България.

# 73
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Мерси Дени Simple Smile дано се разберем с тях, грим урокът ще си е за мен, т.е. няма да ходя някъде после да показвам грима,а  не съм сигурна на живо колко неща ще ми харесат, за да си запазя час - значи каквото стане  Blush

# 74
  • Мнения: 144
densi Heart Eyes Hug
Много красив стана гримът с минералните сенки. Обмислям в близко бъдеще да ги купя черно-златистите. densi е страхотно изкушаваща.  bouquet
Според мен леко нанесени са подходящи дори за ежедневието, а по-плътно - за вечерен грим или за повод. Момичетата в Mac са много мили. Написаха ми какви продукти са ми сложили - пейнт пот, сенките, какъв коректор.. Simple Smile Много съм доволна. Wink

Общи условия

Активация на акаунт