MAC & Sephora - 16 тема

  • 44 632
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Забелязвам, че използвате по-тънки четки за нанасяне на скинфиниши. Не е ли по- удобно голяма четка за пудра? Поне аз за цялото лице нанасям с такава четка. Ако искам да хайлайтна използвам една скосена  за руж от този тип

Взимам 217 за сега, пък за скнфиниш ще умувам. Шейдър не ми трябва на този етап, а и 217 явно става и за това освен за блендиране.
Отново много полезни. Благодаря ви момичета!  Hug

# 46
  • Мнения: 13 624
Не нанасям скинфиниши на цялото лице, за това не ми трябва голяма четка. А тази скосената на МАС я ползвам само за руж

# 47
  • Мнения: 31 198
И аз. Peace
Жаки, не съм я стискала 109, но утре ще пробвам за теб и ще докладвам. Hug

# 48
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Благодаря за новата тема  Blush

Ruby Woo - дали е свършило и очаква ли се да свърши?

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 268
Аз не знам къде съм спала последно време, но не мога да устоя на нещо с цвят AC/DC  
Макар че, се съмнявам да се разберем с очната линия


От есенната Dior официално се отказвам, цветовете на сенките ми се дублират поне 2 пъти, друго гледах, гледах... не. Бях много навита преди месец, но нищо не ме трогна.

Последна редакция: пн, 23 сеп 2013, 23:32 от rajnaa

# 50
  • Мнения: 3 248
Като стана дума пак за Рубито, може ли някой да го сравни с Cherry Lush (долу и на двете) на Том Форд? Ясно, че финишът е различен, но не ми се иска цветово да са прекалено сходни, ама май са...

# 51
  • Мнения: 13 624
Нищо общо нямат като цвят поне от тези снимки Peace

На мен Руби ми седи така..даже може би още една идейка по-тъмно
Скрит текст:

Снежанка ако имаше червило със сигурност щеше да е Ruby Woo Grinning

# 52
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
напълно подкрепям мнението на Жаки  Peace

# 53
  • Мнения: 3 248
Аз гледах преди време това сравнение и не бях сигурна, та реших да питам за всеки случай (средното е черито, последното е рубито):

# 54
  • Мнения: 31 198
И за мен нямат нищо общо. Peace

Сега за колекцията на Герлен. Доста са се поизложили този път. Ружа не е хубав особено за 111 лв. Цените въобще са много високи. Червилата са по 82 лв, а двойните сенки, които въобще не ми харесват и дефакто може да се ползва хубаво само единия цвят, другия е само за ефект отгоре са по 81 лв, което е супер скъпо. Докаран е само един глос в скучен цвят. Има и нов фондьотен и пудри на които ще обърна специално внимания друг път. Има и нови моливи за очи, които също не предлагат нещо интересно освен един блестящ, който ми хареса, но не и за такива пари.
В Дъглас очакват новата колекция на Кларинс. Там чакам с нетърпение очната линия тризъбец. Heart Eyes

# 55
  • София
  • Мнения: 70
Мен пък това Ruby Woo изобщо не ме грабва, но на някои снимки стои наистина страхотно.

# 56
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Значи мнението ми за сенките.на Герлен се.споделя.и от други. Аз много исках too lovely и то.точно заради синьото,но от.него не може.да.се изкара никакъв цвят.
А новата колекция на кларинс коя беше че.вече се обърках....тази с подобието на нейкид но в лилаво кафявата гама или с четеорката сенки където имаше един зелен цвят?

# 57
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Мен пък това Ruby Woo изобщо не ме грабва, но на някои снимки стои наистина страхотно.

просто не си виждала Жаки с него - няма да го забравиш  Heart Eyes

аз днес мислих да го сложа, но в последния момент направих завойче в друга посока, но утре - специално ще го направя  Heart Eyes

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Благодаря за темата   bouquet
На мен също нищо не ми харесва от МАК и Герлен ( за сега) , само опаковките им .  Grinning

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 268
Значи мнението ми за сенките.на Герлен се.споделя.и от други. Аз много исках too lovely и то.точно заради синьото,но от.него не може.да.се изкара никакъв цвят.
А новата колекция на кларинс коя беше че.вече се обърках....тази с подобието на нейкид но в лилаво кафявата гама или с четеорката сенки където имаше един зелен цвят?
Ето ви колекцията на Clarins за есента, само да ми дойде  Mr. Green
http://www.clarins.co.uk/New-Autumn-Make-Up-Collection/Autumn_Look,en_GB,sc.html

Общи условия

Активация на акаунт