скраб за лице

  • 9 327
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 973
'Фриймън' наистина е хубав, но нямам търпение да го изразходвам, за това го ползвам за цяло тяло Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 342
И аз съм използвала този на Freeman от картинката. Леле, наистина няма свършване Joy Така ми беше писнал накрая... Sick
Това, което ме впечатли обаче, че беше много пенлив. Почти като измиващ гел... Дали такъв трябва да бъде един скраб за лице Thinking
Този на Vichy например изобщо не се пени. Не са се пенили и други, които съм използвала, от малко по-високия клас козметика...

# 17
  • Мнения: 1 564
Аз съм доволна от Regal и Swiss formula.Ползвам ги 2 пъти седмично. smile3502

# 18
Да ви кажем под секрет, не ви трябват такива мазила от известни марки .
Вземете си едни обикновени тоалетни трици - вършат идеална работа
от как се помня ги ползвам и без тях не мога ,а и лицето винаги е свежо и по-малко бръчки имам ,никой не ми дава годинките.

# 19
  • Мнения: 35 973
Това, което ме впечатли обаче, че беше много пенлив. Почти като измиващ гел... Дали такъв трябва да бъде един скраб за лице Thinking

въпрос на формула на производителя
аз например не харесвам кремообразните ексфолианти, от тях се чувствам 'изцапана', а не почистена Simple Smile

от триците за 1 използване ми станаха такива лишеи, че после едвам се отървах  Sick

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
Да ви кажем под секрет, не ви трябват такива мазила от известни марки .
Вземете си едни обикновени тоалетни трици - вършат идеална работа
от как се помня ги ползвам и без тях не мога ,а и лицето винаги е свежо и по-малко бръчки имам ,никой не ми дава годинките.

 newsm10

# 21
  • Мнения: 1 063
Ползвам  скраб Ultra gentle на Swiss Formula за чувствителна кожа. Много съм доволна. Направи ми впечатление, че когато почистя лицето си с този скраб през лятото цял ден кожата ми е чиста, гладка (живея в центъра на София и след половин ден прекаран навън се чуствам мръсна, полепнала). Но го ползвам 2 пъти в седмицата. А от обикновени трици съм чувала от познати, че правят широки пори?!?

# 22
  • Мнения: 35 973
А от обикновени трици съм чувала от познати, че правят широки пори?!?

за порите не знам, но имат ОГРОМНИ частици

# 23
  • Мнения: 3 211
И аз ползвам на Суис формула. Мисля, че който няма черни точки и разширени пори не би трябвало да ползва скраб, както и тези със суха кожа. Моята е мазна и го ползвам 1-2 пъти седмично, след това дълбоко почиставаща маска, пак на Суиз формула и после ефекта е все едно съм ходила на козметик.

# 24
  • Мнения: 1 063
От козметички (не 1, а няколко) знам, че скраба е задължителен за хубава кожа -  и за мазна и за суха, 2 пъти седмично. Посоченият от мен скраб се води ” ултра –меки трици за суха и чуствителна кожа”. Аз съм  от този тип и на мен много добре ми понася. А ефекта е мн.добър. Не бих подвела някой!!!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, ползвам редовно 2 пъти седмично, за моята кожа е достатъчно. И аз съм много съм доволна от скраба на Суис формула.С тоалетни трици също съм пробвала, но нещо не ми понесе. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 2 759
   2 пъти седмично, а си купувам каквато намеря.. Но на Regal имам 2 вида: едната наистина е като измиващ гел... Респективно по-малко ме кефи... Напоследък се престрашавам да ползвам и утайка от кафе за лицето - ефекта е дори по-добър... Винаги ползвам скраб-маската първа, после правя пилинг, после слагам глинена или избелваща, после овлажняваща (на Avon с манго) и после измивам с мек гел (в случая с джинджифил).. След всичко това съм толкова хубава, че никой не ми забелязва целулита  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 1 110
Да ви кажа за един кухненски скраб. Правя процедурата от време на време (сега покрай децата доста рядко), сигурно ще има доста критики за това дали е полезно или не, но ефекта е много добър.
С мазна кожа съм (ама много мазна когато е топло). Това ми помага доста добре: значи от почистващата пяна за лице сипвате в ръката и слагате малко сода за хляб. Разбърквате и нанасяте с леки движения по лицето и леко потърквате на най-мазните и склонни към образуване на черни точки места. После следва изплакване и лицето е като ново.
Мисля, обаче че не трябва да се прекалява, защото изсушава кожата, но е вълшебно за много мазни кожи, които имат нужда от хубаво почистване.

# 28
  • Мнения: 163
Много съм доволна от българския скръб Арома Пюре серията с кайсия.

# 29
  • Мнения: 3 248
Аз ползвам този на "Фрийман" за лице:



Много е нежен, ползвам го 2- 3 пъти седмично.


И аз в момента съм на този, почти ми е свършил. преди него ползвах този  черешата и кайсията или нещо такова беше. По ми харесваше на аромат, иначе не забелязвам разлика...сега пак ще си взема от него! Peace
Кожата ми е чувствителна и нямам проблеми, много е нежен....ползвам го 1-2 пъти седмично. Wink

Общи условия

Активация на акаунт