Яко тресна ни хормонът, че НОЕМВРИ почва се купонът! – Rony_Bs

  • 24 657
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 714
Болничния ти трябва да се представи в Нои до 15.09 и да бьде изплатен до 15 дни след това. Може и да е началото на Ноември.

# 61
  • Мнения: 143
 Peace минавам само за запис, че време не ми остава да ви чета!

# 62
  • Мнения: 0
Здравейте мами  Simple Smile Да се запиша и аз в новата темичка, много е хубава  Simple Smile Да ви се похваля днес си купих Албум дневник за нашето бебче до първата година, идеята я видях онзи ден от моя приятелка ,коятороди преди месец, и много ми хареса как се попълва и всичко останало, толкова е миличко  preggo В петък съм на ЖК и на тонове маи, ще разказвам как е минало, това е от мен мамчета  smile3534

# 63
  • Мнения: 134
  Много странно, че някои лекари взимат такси и отделно за болничен, на мен до сега и стотинка не са ми поискали когато ходя в ЖК по каса. Пускат ми изследванията с направление и така, а болничен един съм взела само той ми се застъпва с 45 дни и не съм плащала нищо, но беше без ЛКК.

Днес много се изморих от едното нищо, отидох уж за да се раздвижа пеш до Супермаркета, който е на 10-15 мин пеш от вкъшти и на връщане като ме сви кръста и единия крак не мога да се довлача до вкъщи. Та сега си лежа .... и търся някое сериалче за гледане  Grinning

# 64
  • Мнения: 1 298
Плодче, честити покупки   bouquet. И на мен ми останаха някои дребни неща, козметиката и хавлийки да купя  Simple Smile
Елена, браво, вие направо сте готови за раждане като гледам мерките  Laughing, е устискай още малко  Wink
siyah, дано вече си добре, повечето неща и аз ги имам, само разстройство не ми се връзва, но може и да е от нещо, което си яла

# 65
  • Мнения: 191
запис и от мен  wavey

# 66
  • Смолян
  • Мнения: 64
Камсита дано не ти се случва повече.
Плодче честити покупки.
Деси благодаря за подкрепата,но слава Богу няма нужда.Като отидох да взема малкия минах през пощата и си взех пакетчето.Космонавчето ми е страхотно,още една мама беше поръчвала такова,но беличко,нашето е сивичко.Дебело и много симпатично
Да се оплача и аз малко-върнахме се от разходка и усетих,че нещо не ми е добре,сърцето почна да ми прескача и като си премерих кръвното 137/90 и пулс 117 и все още ми е доста ускорен пулса над 100 да видим,главата ме боли дано минава,защото сме сами с малкия-ММ е нощна смяна,майка и тя свършва едва в 23,00 а сутринта е далеч.
Сега ви пожелавам лека вечер и сладки сънища без болки и контракции изобщо.

# 67
  • USA
  • Мнения: 1 323
След като прескочих предната тема да видим в тая ще успея ли да се впиша  Rolling Eyes
Звяра благодаря   bouquet
Ходих вчера на консултация и пак старата песен ,че не съм качвала достатъчно Rolling EyesМного се дразня на факта ще ме изкарат ,че пазя диета,а не е така.Хапвам си чудесно,но с малкия съм вечно в движение.По случая другия път ще ми пуснат още един ултрасаунд.Аз и с първата бременност отидох да раждам 59кг.
Аз споделих с гинка за контракциите,че започнаха и през нощта да се случват не само когато съм в движение и тя каза да не се притеснявам ,ако не продължават повече от 2 часа.Не ,че се бях притеснила щото и миналия път си ги имах ама съм позабравила усещанията.
Моя мъж подскача при всяко ох като ,че и на него му е за сефте LaughingАма на истина му е притеснено,защото има още една седмица да работи на далеч и няма да се прибира.Аз съм сигурна,че няма да е скоро.Може пък и да пренося тоя път кой знае нали всяко бебе си е различно.

# 68
  • Мнения: 29
Само да се запиша и да кажа, че много ми харесва новата тема. Страхотна е! Хипопотамите са върха!!! Ще прехвърля страничките назад, че не съм чела днес нищо.

# 69
  • Мнения: 10
Цоп и Мими в новата тема. Зверче страхотна е , благодаря!
При мен ремонта продължава...
Днес бях на ЖК: бебка е добре 2.350 кг с главата на долу гръбчето беше отдясно. Даде ми ново направление за захарта. И документите за раждане ми даде! Питах го дали вече не е време да мери таз, а той каза че било рано още. На Вас мериха ли ви тазовете?
А и вече на 15 дни ще са ЖК.
За болничен давал ми е само 45 дневен за пред социалните и пари не ми е взимал до сега никакви. ЛЛ също от както съм бременна не ми е взимал нищо. Само за изследвания давам 3лв.
Лека нощ и  Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 1 289
Записвам се с едно съобщение до мамите, които не ползват групата във фейсбук. Организирахме среща на софийските мами в четвъртък от 14 часа. Мястото е Сердика център, на главния вход при Tu Cafe
Зверче, благодаря за темата
Hug

# 71
  • Мнения: 369
Джудже, пази се, дано да не ти се вдига повече кръвното.

siya, ако разстройството продължи, звънни на лекаря.

mimcho93, не са ми мерили таза още, но и отдавна не съм била на преглед. Следващият е в четвъртък.

Аз утре смятам да остарявам с една година и си взех един ден почивка - ще се спи до къснооо  Mr. Green

# 72
  • София
  • Мнения: 714
Това за срещата на Софийските мами е страхотно!
Но преди седмици сьм записала час за пулмолог на детето и няма да мога дойда. Преглежда само в Четвьртьк след обяд.
Почвам вече да се ядосвам. Никьде не ходя, а като се запиша някьде все се случва нещо, и не мога да отида. Станах социално изолирана.  Sad

# 73
  • Мнения: 41
Ехеееее, браво на Звяра за положеното творчество по новата тема  newsm10 .

Чета, че някои момичета ще си слагат стикери на стената в детската стая, и аз съм замислила нещо такова. Може би ще залепя няколко пепериди или слончета, ще видим. Искам нещо семпло и изчистено. Аз моите стикери ще ги купия от eBay , цените са супер приемливи. smile3521

Маги , успех с есето и се надявам скоро да те чуя:)

На всички момичета успех с прегледите, покупките и подготовката  за newsm30 .

 smile3503


# 74
  • Мнения: 1 298
Рали, радвам се за пратката. А за прескачането на сърцето, пулса и кръвното са притеснителни, дано бързо мине от самосебеси, ако не утре отивай на лекар  Hug
Мисис Лутър, Честит рожеден ден, здраве, щастие, любов и едно сладко бебче ноември   bouquet newsm59  party023  bigdance2
Лека нощ от мен, утре ще видя кога ще се включа, че напоследък имам доста ангажименти хахах  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт