ФЕВРУАРЧЕто протяга ръчички , мама да знае , започвам с белички !

  • 28 384
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • София !
  • Мнения: 1 240
Цоп и аз в темата
Страхотна е Бъни - благодаря  newsm51
Аз няма с какво да се похваля покрай малкия звяр - яде си, спи си - за сега всичко е наред

Обаче вчера на площадката се запознах с една майка, чието бебе /момиче/ направо ме разби. Родило се е 3.000 кг. и 50 см, сега е на 6 м., тежи 10.000 кг. и е дълга 70 см.  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Егати рекордьорката. А майката е една такава дребничка - чак да не повярваш, че е възможно


Същата приятелка имам и аз Вярче  Simple Smile !
Роди бебето 2,800гр. , сега бебето е на 5м. и половина и е 8,600гр.  #Crazy .

# 16
  • Мнения: 69
Малееее, какви са тия  Animal Pig Scream (в добрия смисъл на думата разбира се, да не се обиди някой)

# 17
  • Мнения: 2
 Е момичета много сте бързи с писането чак и втора страница сте започнали

Първо да кажа че имам леко усещане че сме по добре пу пу. За капките които ми препоръча бъни една наша много близка мед сестра ме отказа защото каза че много са изсушавали лигавицата (реших да споделя без да отказвам никого от тях) и ми каза че хремата по принцип със б без капки си й трябват няколко дни да отмине въпреки че капките разбира се допринасяли. Аз реших че ще карам със стеримара и може би като се налага и кърма

Вили ти бързо да се оправяш заради малчо и браво че ти мина бързо гърдата
Бъни еее голямо чистене му удряш бе миличка. Браво

За броколито искам да кажа че аз като го правя не ми мирише толкова колкото вие го обяснявате (аз го правя от замръзени зеленчуци) това може да допринася.

За кашата аз слагам на око и по принцип я правя малко като стааар зъболекар  Mr. Green  (учихме за бъркано на гипс за правене на модели  по един начин който се нарича чрез насипване ) та аз слагам първо вода и след това каша до желаната консистенция (по подобен начин е бъркането на гипс по насипна проба)

Ники да кажа за поста ти със написаното от фейса че е много точно и вярно и че мъжете са по глупави от жените за да се досетят за каква става въпрос. Защото като им оставим да погледат децата бързат да ни ги дадът а иначе ние по цял ден нищо не правим. Въпреки че аз тук нямам много думата защото ходя на лекции и той я гледа ама винаги след това гледам да го отменя да си почине (а аз не се нуждая от такава). Но преди да започнем мм винаги казваше че по цял ден нищо не правя ама сега не се сеща да се извини като вижда че е по сложно а ако трябваше и да й прави пюретата и кашите незнам. Защото аз ставам доста по рано за да я накърмя да му прииготвя кяшя и пюре и всичко му нареждам в клко часа кое трябва да даде. Тоест той само я гледа без странична работа и когато тя спи и той спи. А ние спим ли Не.

Да кажа за зеленото ако и Т. Акото може да и от Т. А Т да е от зъбки.

Да се похваля че имаме още едно зъбче горе и също така освен другите неща които правим имаме още едно. Като вземе някой телефон Ивана казва едно алллооооооооууууууу (не знам дали е осъзнато) и го слага на ухото понякога. Много е смешна и забавна.

А момичета да ви попитам нещо. Понеже доки каза да започнем с месото я кажете вие с какво започнахте и по колко слагахте. Баща ми гледа зайци и го накарах да заколи един че съм чувала че е полезен и е леко месо. Та търсяи ваше мнение.

Хайде лека нощ

# 18
  • Мнения: 46
Здравейте,момичета!Да се запиша и аз в новата тема!Моето момиченце расте,има две зъбчета отдолу,не седи още стабилно,но се опитва.Не се опитва да прави крачки,но за сметка на това обожава да скача,било то в бънджи или не. Това е засега от нас! А само да спомена,че имаме проблем с подсичането,да ми препоръчате някой ефективен крем?

# 19
  • Мнения: 2
Хайде и аз в темата. Моята госпожица я мъчат много горните зъбки. Долните ги изкарахме без дори да разбера, но горните ще са ад. Беличко се вижда, но кога ще излязат идея си нямам. До тогава ще ми се спре токът.

# 20
  • Мнения: 474
Хайде и аз да се разпиша в новата тема,че от май месец не съм се разписвала,но по обясними причини! Simple Smile
Гледам сега е хубава атмосферата тук и дано така си остане занапред!   bouquet  bouquet  bouquet
И за да не е гол запис или гола  Simple Smile
Ние сме без зъбки,но голям зор виждаме,все едно и 4-те ще излизат наведнъж.
Хапваме си добре от всичко - броколи,карфиоли,солено,сладичко,ама то си и личи.Вече сме 8.700,ама сме дребнички 68 см. Simple Smile
Лека и спокойна нощ и на мамите и на бебоците  Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 388
Здравейте момичета!
Днес цял ден компа ми беше нещо прецакан и не му работеше клавиатурата. Еййй измъчих се. Чета ви, пък не мога да се включа. Сега обаче взех, че го разчовърках и го оправих  newsm44.
Благодаря ви за милите думи. Аз си подсмърчам, но поне гърлото ми поотмина. Тъпча се с Инфлуцид и Парацетамол  ooooh!. Сега ще ходя да си направя и един чай.
Бъни, за чайчето - благодаря за предложението, ама аз ще опитвам постепенно да намаляме вече кърменето, така че ще се въздържа. Благодаря ти все пак   bouquet! Днес направо си ни тръшнали всичките с това чистене бе жена. Аз съм тотално засрамена. Поизмих едни чинии и си оправих кухнята, ма нищо повече. Пак ще правя някви гимнастики през седмицата, че да пусна прахосмукачката и да чистя по-основно  ooooh!. ММ днес спа. Ние отново си се гледахме с дребния.
Да ви се похваля - днес ходихме до Джъмбо и купихме разни неща за Коко. Най-важната ти придобивка е ГЪРНЕ  smile3550. Започваме да се учим с Коко да пишкаме и акаме в него, пък дано да имаме успех. Като се прибрахме и го сложих на него беше много смешен. Не знаеше какво е това и какво трябва да прави, но определено му беше много смешно, защото се смееше като зелка. Вторият пък като го сложи успя да го сефтоса и вече е напишкано   ura. Да видим кога ще успеем да свършим и другата работа.
Да ви кажа, че в Джъмбо са заредили нова стока и е доста добра. Харесах доста неща и му купихме разни дрешки на добри цени и доста прилични.

# 22
  • Мнения: 46
Vili - R и аз в петък бях в Джъмбо,купих едни ботушки за Лили, да може да излизаме с количката и в по-студеното. А за гърнето да кажа - слагам я от месец насам и имаме успех,ако не ака ,поне чишка в него - което пак е нещо Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 23
dentmed, заек беше първото нещо, което дадох и то точно такъв- домашен, замразих го, обаче изкара около 2 седмици във фризера и тя спря да го яде незнам защо Rolling Eyes съмнявам се да се скапал за толкова кратко...после дадох пиле, казват, че и пуешко е ок, аз не съм пробвала още.
 Вили, честито ви гърне, да си го ползвате с радост и по предназначение Laughing което ме подсеща, че и на Ния и е време вече!

За кремовете и момиченцата- това е което каза докторката, незнам на кой да се доверявам..педито никога не се е изказвала за никакво мазане никъде.

И хайде ако обичате утре всички да сте здрави вече Hug

# 24
  • Мнения: 47
 Hug Здравейте мамчета.Да се разпиша и аз в новата темичка.Днес съм в паника.На Пламена и излезнаха червени пъпчици по лицето,ушите и тук таме и на вратлето.Звънях срам не срам на личната лекарка да питам да тичам ли към спешното,че по спомени от баткото много ми прилича на варицела.Ама те едни  спомени....от преди сто години  Joy И сега вариантите са два.Да изчакам до утре сутрин или да ходя до инфекциозна болница,лекарката ми каза,че имат дежурни,но рискувам ако е просто алергия към нещо на сила да я заразя там.Най вероятно ако не вдигне температура,ще си изчакам до утре.Нови храни скоро не съм давала,но се усетих,че вчера вместо Вигантол съм взела Деавит. Толкова съм изчаткала,че в аптеката забравих,че е Вигантол и казах Деавит,явно пак по спомен от сто години  #CrazyТа един път съм дала и се усетих чак сега,когато се замислих какво ново съм давала тези дни.

Svetlana_2288 при Пламена се оказа,че от всички скъпи кремове най много и помага обикновен крем Здраве.
Vili_R и аз съм голям фен на Джъмбо,днес бая неща и взех от там. И да се оплача нямаме нито едно попадение в гърнето .

# 25
  • Мнения: 388
Аля, мерси мила  Hug! Дано се усети за какво е това гърне, че така както ми се хили май го взима за игра  Laughing. Това, че се изпишка в него, по-скоро беше случайно.
Дентмед, аз започнах с пуешкото. Нашата педи ми каза, че това било най-лекото месо. След него минахме на пилешко и после заешко. Даваш си направо цяло пюренце. Няма какво да се притесняваш, защото в тези купешките съдържанието на месото е около 8-10% и няма от какво да се притесняваш Wink.
Svetlana_2288 и аз видях, че имаше едни малки ботушки, ама реших да не бързам още да ги купувам. Взех му едни буйки като маратонки за сега  Laughing. Поздравления за гърнето  Peace!
mariqplam много лошо за малката  Confused! Виж наистина дали ще вдигне Т и за някакви други симптоми и тогава я карай по спешност. Дано да не се налага  Praynig! Закарай я утре при педито, за да ти е спокойно. 
За Джъмбо - за това споделих  Grinning. Наистина имаше хубави работи. Даже щях и още да се поохарча, ама сме малко на зор в момента та трябваше да правим сметка.

# 26
  • София !
  • Мнения: 1 240
Добър вечер  Hug !!

Вили - Честито ви гърне  Hug .
Иначе за чистенето
- Нямаше как , трябваше да се направи това почистване , днес отлагаш , утре отлагаш , и днес викам имало - немало кой да ми помага аз се захващам !! В крайна сметка хем с малката буба , ама се справих . А, има и още на къде да чистя  Simple Smile , банята трябва така по основно да си измия плочките хубаво , хладилника исках да извадя всичко та да сваля рафтовете да ги измия , ама нямаше как . Точно като ви писах поста си че Габи спи , 10мин. след това се събуди  ooooh! , та като отвори едни очи до 17:15 - чак тогава заспа , и до 19:30 спа , сега още ми се търкаля тука и не е заспала  Mr. Green . Та и тия неща ще свърша , я утре , я други ден !! Утре може и да не смогна че искам най - накрая да отида до АГ-то ( пожелайте ми успех , дано тоя път стигна до преглед  Joy ) . То братче все нещо става , я няма кой да гледа Габи , я има много хора , я го няма док.  Mr. Green , бе ужас  Laughing .


Мариаплам - Надявам се да не е нещо сериозно , и да не вдига Т малката  Praynig !!

Дентмед
- Аз почнах с пилешко месо , после пуешко , заешко , свинско и телешко , последните 2 ги оставих за накрая че са ми по тежки . Пилешкото и е любимо , както и на мен !! Аз месо много , много не обичам , ама пилешко не отказвам  Laughing . А на телешкото се мръщеше ... имам още едно пюре , ще я пробвам пак , ако не го иска , хич няма и да я мъча . То аз не го обичам , само при мисълта  Sick Sick , пък ще карам детето - да бе  Simple Smile !

А витамин Д , май се коментираше на скоро  newsm78 . Аз не съм спирала да давам ... лекарката ми каза да не го спирам ( макар че понякога забравям  Embarassed ) . Почнахме по 2 капки , лятото минахме на 1 , и сега пак ми каза да почна по 2 ! Вие спирахте ли да го давате ??

# 27
  • Мнения: X
Nikita съжалявам ама не съм видяла линковете. Моят мм каза, че първият и вторият са най добри. 12 -ската била за по големи помещения. Той каза че и нашите нили такива. Аз съм доволна. Зимата ми беше топло

# 28
  • Мнения: 455
От месото дадох-заешко,пилешко,пуешко,телешко.Купешки пюрета,не ги хареса,само пилешкото яде.Останалите кучето ги омете. Laughing
После купих пилешки гърди,сварих ,пасирах и изсипах във формички за лед.Слагам по едно кубче на пюрето.
Вчера правих за нас телешко варено и отделих за Дени.Голямо ядене падна!
Вит.Д започваме от 1 октомври,така ни каза педи.
Айде лека от мен,отивам да лягам,че докато затворя очи и ще ме събудят. Laughing

# 29
  • Мнения: 388
Бъни за месата, аз още не съм давала телешко и свинско. За свинското нашата педи каза, че се дава доста по-късно, както и рибата, тъй като били доста тежки и можело да предизвикат някаква реакция. Радвам се, че при вас не е имало проблеми. Аз ще ги задържа още малко тях.
За вит. Д - ние летните месеци го бяхме спряли. Сега от началото на септември го давам пак. Уж по 1 капка, ама ако знаете какво шоу е при нас даването .....  ooooh!. Само като види това шишенце и го наклоня да му капя и нашия ревва. Все очаква да му дам нещо по-сериозно за хапване и като почнем да се гоним за тази 1 капка, в повечето случаи или омазвам устата отстрани, или отиват повечко капки  Laughing. Ма то пък какъв ли да е резултата?! Аз - сънлива, Калоян - гладен, а аз го лъжа с някви капки ..... Така, че колкото капнали - толкова. Хич няма да ги мисля толкова.

Общи условия

Активация на акаунт