The Blacklist

  • 60 321
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 509
Изобщо плюят по адреса на Ред, който прави целия сериал. Без него сигурно и 3 рейтинг няма да има.

# 721
  • Мнения: 333
Аз не мисля, че хората плюят по адрес на Ред- напротив, повечето твърдят, че гледат сериала само заради него, въпреки ужасната игра на Меган(с което аз изобщо не съм съгласна). По-скоро на хората им писна три сезона "голямата" тайна не само да не е разкрита, ами да се заплита повече интригата. Това отказва много хора да гледат, затова са всички шеги и безумни теории

# 722
  • Мнения: 509
Еми да на би да са виновни актьорите.. Не режисират те, нито пък измислят сценария.
А относно играта на Меган.. И аз не съм съгласна, че и нея я плюят. Напротив.. много добре си играе момичето. Апък и няма Черен списък без нея. Несъвместимо е.. Не може да съществува сериала без нея.

# 723
  • Мнения: 509
Леле.. тази снимка. Това написаното май е за Лиз. Оф, че ми стана гадно...

# 724
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 162
Мен пък това, че постоянно се опитват да покажат Лиз и Ред като двойка много ме дразни. То не са клипчета, снимки и прочие. Тези хора не гледат ли сериала, не мога да си го обясня и аз.

За снимката пак има двусмислица "Където и да отидеш..." може да се има предвид, че е далече от него.

# 725
  • Мнения: 333
Ох, дано не го оставят повече от няколко серии да се мъчи. То реално погледнато имайки предвид, че "смъртта" на Лиз си беше за край на сезона, какво ли може да са ни подготвили за последния епизод, с което цяло лято да ни държат на нокти, повече от това  Shocked Може би е точно намек, че е жива, макар, че това е очаквано, по- скоро ще е нещо по- шокиращо.

А що се отнася до актьорската игра- без изобщо да го споменавам Спейдър, защото той е прекрасен актьор, но по- неизвестните и млади актьори са си за Оскар в сравнение с нашите(за справка "Откраднат живот"  ooooh!)Меган е супер изразителна, за мен пресъздава емоции чудесно, те американците, ако видят наш филм какво ли биха казали  Laughing

А някой нова тема може ли да пусне? Че покрай всички конспирации почти я изписахме тази  Laughing
Ако няма други желаещи, аз мога да опитам, но чак на обяд.

# 726
  • Мнения: 509
Аз ще направя нова тема

# 727
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 162
Нашите сериали, на фона на този са си пълна пародия. То нито сценария е доизмислен, нито някаква нормална актьорска игра. Много хляб има да изядем, докато ги стигнем. 

В интерес на истината в този сериал не мога да кажа, че някой си играе кофти ролята. Само Рестлър малко преиграва, но е в границата на допустимото. Не знам защо той от самото начало не ми допада нещо.

# 728
# 729
  • Мнения: 333
Нашите сериали, на фона на този са си пълна пародия. То нито сценария е доизмислен, нито някаква нормална актьорска игра. Много хляб има да изядем, докато ги стигнем. 

В интерес на истината в този сериал не мога да кажа, че някой си играе кофти ролята. Само Рестлър малко преиграва, но е в границата на допустимото. Не знам защо той от самото начало не ми допада нещо.
Мен най ме дразни рецитирането на нашите, все едно трябва да покажат как са си назубрили репликите и могат да ги казват с патос, не знам тия хора на какво ги учат, но явно не е достатъчно- изобщо не могат да ни убедят в нито едно от чувствата, които би трябвало да изпитват героите Rolling Eyes  За сравнение, в Blacklist има моменти, които са така добре изиграни, че на мен са ми въздействали дотолкова, че не мога да ги забравя.
А на Реслър според мен такава му е ролята, не че актьорът е лош- принципното ченге, което следва принципите си, дори да допуска очевидни грешки с хората около себе си.

# 730
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 162
Според мен проблемът на нашите актьори е, че са обучавани и предимно подготвяни за театрални такива. Това поведение, обаче, не седи добре на телевизионния екран.

За Рестлър може би си права. Аз трудно преглътнах факта, че Наваби спа с него и не обръща никакво внимание на Арам, който ми е толкова сладък на моменти с цялата си доброта. Помните ли Ред как го изненада в апартамента му. Такава уплаха имаше в погледа му.

# 731
# 732
  • Мнения: 509
Да приключваме

# 733
  • Мнения: 509
С тази тема

# 734

Общи условия

Активация на акаунт