Отговори
# 720
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Това, според мен, зависи и от продуцента. В ПО се наливат доста количество пари, докато в АФК са се пестили средства (по мое виждане)  Peace
Доору Peace Все пак Керем Чатай си е Керем Чатай... Whistling

# 721
  • Мнения: 21 201
Понеже е сама, без него, та затова ги слагам в спойлер.

Скрит текст:



# 722
  • Мнения: 26

Наде, ко мЪ напрай ти  #Crazy колкото и да не я харесвам Серка  снимката е невероятна Crazy

# 723
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Понеже е сама, без него, та затова ги слагам в спойлер.

Скрит текст:


Вай беееееее...ква поза летище е заела...баба ми от тая две деца е родила. Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 724
  • Мнения: 2
Здравейте, някой може ли да ми прати 46! Благодаря!!!

# 725
  • Мнения: 21 201
Феичка, нищо не съм те направила, момичето си е приятно и с Чаатай ми стоят перфектно един до друг, като модели.

# 726
  • Мнения: 4 690
Харесва ми фотосесията...Чачи си го представих като английски лорд, който отстрелва яребици в имението си, в Кент  Crazy Серенайката с лек грим изглежда много добре  Peace макар че не ми е любимка . Косата му.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 727
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Да ви кажа само, че Йени темата още не е готова. Peace

Чакам клип от Влъха и се мотам. Peace

# 728
  • София
  • Мнения: 30 139
Феичка, нищо не съм те направила, момичето си е приятно и с Чаатай ми стоят перфектно един до друг, като модели.

А, като актьори?  Wink

# 729
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 382
Ааа сега ви харесва косата му а?Що не мрънкате кат преди гнездо била не знам си кво  Whistling

# 730
  • Мнения: 4 690
Ааа сега ви харесва косата му а?Що не мрънкате кат преди гнездо била не знам си кво  Whistling
Сега е сресана катерица  Peace

# 731
  • Мнения: 21 201
Феичка, нищо не съм те направила, момичето си е приятно и с Чаатай ми стоят перфектно един до друг, като модели.

А, като актьори?  Wink
Мишенце, аз вече отдавна писах.
Все още не усещам трепет или вълнение, като гледам сцените им въпреки перфектната игра на Чаатай, просто сцени, но не се знае с напредване на сериала дали няма да ме изненадат приятно.
Зизу, а аз се чудих защо още не си пуснала новата тема за разлика от друг път. Доколкото знам, в рамките на 24 часа дадена тема може да бъде редактирана или греша!? newsm78

# 732
  • Мнения: 34
чок ама чок татлъджъм е Чачииииииииии Blush Blush Blushна някой от снимките и Серенай я бива  Wink Wink Wink

# 733
  • София
  • Мнения: 30 139
Феичка, нищо не съм те направила, момичето си е приятно и с Чаатай ми стоят перфектно един до друг, като модели.

А, като актьори?  Wink
Мишенце, аз вече отдавна писах.
Все още не усещам трепет или вълнение, като гледам сцените им въпреки перфектната игра на Чаатай, просто сцени, но не се знае с напредване на сериала дали няма да ме изненадат приятно.
Зизу, а аз се чудих защо още не си пуснала новата тема, за разлика от друг път. Доколкото знам, в рамките на 24 часа дадена тема може да бъде редактирана или греша!? newsm78

Попитах, защото аз съм със същото усещане  Tired

# 734
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Йени тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=740398.0


Екип:

Прекрасния клип дето мамата не го качи - Влъх -3
Романтика: Влъх -3
Комикси: Аз и Дани

Благодаря на Влъх-3, Дани и на мене си...  bouquet  bouquet Hug Hug


Ще умра от яд заради клипа.... smile3514 smile3511 smile3515 smile3516

Общи условия

Активация на акаунт