Отговори
# 420
  • Мнения: 21 201
И от балкони не го е страх. Joy
Скрит текст:



Беллорче, предполагам тези имаше предвид?
Оххх, като си го написала по този начин и се сетих за ФЕмир в 26 епизод на острова под дървото.

# 421
  • София
  • Мнения: 31 670
.....където описах снимката с мадам Селин и подпрените балкони с чувство, а тукЯ нищо не усещам аз...моделчета Crazy
....
 

Дайте тази снимка със Селин, че съм любопитна  Embarassed

Мисенце, незнам къде да ги търся, много от тях вече не се намират-5-6 бяха постнати назад в темите но, кой го направи не помня. Имаше преди  и от почивки на яхта и от ежедневието им, е на калъп нямат, tooth но от това, което се виждаше по снимки и се говореше, почти няма съмнение за какво става въпрос....

Е, то е ясно. Тя не го е лансирала току-така  Wink

# 422
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ох бееееее...Влъха ся с кЪФ анализ ше ви застреля...не мож ви мислим... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 423
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 400
Приятно гледане,на тези,които ще гледат  Hug  Hug  Hug

Малко да се засладим   cook

Скрит текст:

# 424
  • София
  • Мнения: 31 670
Добре де, Хазалчето не можаха ли да я барнат малко за сватбата на Гюлсюм  ooooh! Ей, тези стилисти  Tired Няма грим, няма нищо. Все едно притичала за хляб  Outta Joint

# 425
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Добре де, Хазалчето не можаха ли да я барнат малко за сватбата на Гюлсюм  ooooh! Ей, тези стилисти  Tired Няма грим, няма нищо. Все едно притичала за хляб  Outta Joint
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ми тя нЪл е кападжъ казъма...Лара ако си е зела парцаляка край.... Joy Joy Joy

# 426
  • София
  • Мнения: 31 670
Добре де, Хазалчето не можаха ли да я барнат малко за сватбата на Гюлсюм  ooooh! Ей, тези стилисти  Tired Няма грим, няма нищо. Все едно притичала за хляб  Outta Joint
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ми тя нЪл е кападжъ казъма...Лара ако си е зела парцаляка край.... Joy Joy Joy

Потресена съм и от облеклото на майката на Гюлсюм ooooh! Всички са ги изтипосали по домашному  ooooh! До тях Емир, Корай и майка му с костюми  Crazy
Тя Ханде беше по-добре облечена, макар че беше неканен гост  Laughing

# 427
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 675
Ханде винаги е изтупана,тая Фера един път да защити Емир бе,пууууууу тука какво да обръщам не знам,и той пак отиде да я спасява милия  ooooh! ooooh!

# 428
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 675
Олллллеееее тия ако ги изкарам Ръзата и Меемеда,ще се утрепам да ги блъскам,какво ще направиш бе парцалива тахтаба ,нямали да се спасят,той ако искаше щеше ви накара в краката му да лазите сополанковци такива  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 429
  • София
  • Мнения: 31 670
Ръза пък с това: "отговори на брат си"  ooooh! Все едно е изправена на съд  Tired

# 430
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 675
И изчезвам,тая вечер няма да съм тука,и сериите ще изтърва,после ще ви чета,ади баййййй Hug Hug

# 431
  • Мнения: 5
 wavey
Не съм чела не знам дали го имате вече но аз да си кажа имам 2 серия на ПО с руски суб някой ако го иска да казва Heart EyesИзвинявам се ако вече сте писали за това Hug

# 432
  • Мнения: 21 201
На мен Фери много ми хареса на сватбата на Гюлсум.
Добре облечена, с прибрана и сресана коса, само със спирала подчертаваща прелестните й очи, мммм, кукличка един път, а очите й грееха в стаята, в която бяха с Емко. Heart Eyes
Значи можело да си говорят и без думи, но къде ти, инати та дрънкат.

# 433
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055


 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 434
  • Мнения: 0
Добре де, Хазалчето не можаха ли да я барнат малко за сватбата на Гюлсюм  ooooh! Ей, тези стилисти  Tired Няма грим, няма нищо. Все едно притичала за хляб  Outta Joint
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ми тя нЪл е кападжъ казъма...Лара ако си е зела парцаляка край.... Joy Joy Joy

Потресена съм и от облеклото на майката на Гюлсюм ooooh! Всички са ги изтипосали по домашному  ooooh! До тях Емир, Корай и майка му с костюми  Crazy
Тя Ханде беше по-добре облечена, макар че беше неканен гост  Laughing
Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт