Отговори
# 630
# 631
# 632
  • Мнения: 16 938
О тази химия е нямам коментар. Hug

# 633
# 634
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Доору...ей тва е химия....няма друга такава. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 635
# 636
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тунджер Куртис е припаднал в къщи и после е починал в болницата. Cry
Много ми е мъка за Вуйка....едно време мислех да му предлагам брак у фейса.

# 637
  • Мнения: 0
Тунджер Куртис е припаднал в къщи и после е починал в болницата. Cry
Много ми е мъка за Вуйка....едно време мислех да му предлагам брак у фейса.
Тенкю за превода  bouquet

# 638
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тунджер Куртис е припаднал в къщи и после е починал в болницата. Cry
Много ми е мъка за Вуйка....едно време мислех да му предлагам брак у фейса.
Тенкю за превода  bouquet
Муцоняк, тва го преведох от друга статия...тука нема нищо интересно. Ох, Вуйчеее...ох... ooooh!

# 639
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Сао СерТай и Делена...да прИбъде химията, физиката и фиСкултурата... bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop

# 640
  • Мнения: 0
Сао СерТай и Делена...да прИбъде химията, физиката и фиСкултурата... bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop
Joy Joy Joy Joy Амииииннннн bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop

Нема значение Laughingважно е желанието Laughing

# 641
  • Мнения: 21 201
Бог да го прости, много ми харесваше играта му в Аси и в Езел.

Още снимки от фотосесията им за Vogue Türkiye.




# 642
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Сладури... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 643
# 644
  • Мнения: 11 820
Сао СерТай и Делена...да прИбъде химията, физиката и фиСкултурата... bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop
Joy Joy Joy Joy Амииииннннн bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop


да прибъдат во веке само за тях са говори нон стоп  скоро  Whistling  bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop

Общи условия

Активация на акаунт