Отговори
# 645
  • Мнения: 16 938
Момичета оставям ви за 2-3 дена ще съм извън града.И довечера гледайте ПО.Приятни почивни дни. Hug

# 646
# 647
# 648
  • София
  • Мнения: 1 426
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Чакай да се мушна сред Вождовете,че на последната страница само техни постове Mr. Green
Гале,приятна почивка Hug
П.п. Изтървах страницата Joy Joy Joy

# 649
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Чакай да се мушна сред Вождовете,че на последната страница само техни постове Mr. Green
Гале,приятна почивка Hug
Гяль, джанъм...гялъ...шЪ цуцним по една лолица... Whistling Whistling Joy hahaha

Гале, айдИ и да сЪ връщаш скорУ... Hug

# 650
# 651
  • София
  • Мнения: 1 426
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Чакай да се мушна сред Вождовете,че на последната страница само техни постове Mr. Green
Гале,приятна почивка Hug
Гяль, дажанъм...гялъ...шЪ цуцним по една лолица... Whistling Whistling Joy hahaha

Гале, айдИ и да сЪ връщаш скорУ... Hug

newsm78

# 652
  • Мнения: 11 820
https://www.youtube.com/watch?v=jqrlUOMaf4Y  Heart Eyes ши ма извините ,ма ми е вампирско

# 653
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Чакай да се мушна сред Вождовете,че на последната страница само техни постове Mr. Green
Гале,приятна почивка Hug
Гяль, дажанъм...гялъ...шЪ цуцним по една лолица... Whistling Whistling Joy hahaha

Гале, айдИ и да сЪ връщаш скорУ... Hug

newsm78
Нали съм мнооу грамотна понякогЪш...забрайх да качИм "О"-то Whistling
Та имаш покана да цуцнИм по една ЛУЛИЦА натъпкана с некви неща...халюциногенни... Joy Joy Joy

# 654
  • Мнения: 123
Тунджер Куртис е припаднал в къщи и после е починал в болницата. Cry
Много ми е мъка за Вуйка....едно време мислех да му предлагам брак у фейса.

Ееее, верно ли?!  Weary

И на мен мн ми харесваше в Аси и в Езел! Peace

# 655
  • София
  • Мнения: 1 426
Ммммм,няма да откажа,Зиз,каква чест bowuuАди от теб лулата,от мен храната,че после знайш ли къв глад те гони hahaha hahaha hahaha
Скрит текст:

# 656
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Sick Sick Sick Sick

# 657
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Хайде почвайте да мятате помпоните и всички в хор,колко са хубави Серка и Чаатай,хип,хип ура,а един до друг уникални,давайте,хоп,троп,най-хубавата двойка,на всяка страница минимум по няколко пъти да се отбелязва  smile3521 smile3501

# 658
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Влъх ниЙ не метаме помпони...ама мой окадиме пак... Mr. Green

Все да са тъй убави Серка и Чачо...да ги снимат и за Пентхаус...некви неща... hahaha bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop

# 659
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
 А така ,на другата страница пак по няколко пъти да е окадено,даже и да се вземат и на сватбата да ви поканят ви пожелавам аз ,и там с кандилата да мятате за тяхно здраве,и да сте доволни вече ,че мятането не е било напразно  newsm10 newsm10 newsm10 За де що има списание да ги снима,и в Холивуд да ги поканят викам аз даже  newsm17

Общи условия

Активация на акаунт